بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی الی 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 01-22-2010, 06:43 PM   #3
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
دوستان یادشون باشه که کی شروع کرد.
چند کلام هم از مادر عروس بشنویم هم بد نیست.
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
حرفهات چیزی جز تبریک و درود و رنک نیست.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.
فرید جان مثل اینکه شما هم بدجور قاطی کردی خونسرد باش داداش

درسته از این نوع کلمات اینجا استفاده میشه ولی اینو بدونید که این صحبتا دو طرف آزادن که بزنن(لاقال تا الان که اینطور بوده و ما دیدیم). پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)