بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-17-2013, 10:34 AM   #511
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

فدرر که یک زمانی به خاطر فریم 90 اینچ مربعی خودش مورد انتقاد خیلی از کارشناسا و علاقه مندانش بود، الان به یک باره تصمیم به یک تغییر بزرگ اونم بازی کردن با فریم 98 اینچ مربعی گرفته!! جالبه بدونید نواک و ماری با فریم 95 بازی میکنند!!!
اما آیا این راکت به شخصیت بازی راجر میخوره؟
"دقت و ظرافت" اونچیزی که وقتی اسم از سبک راجر فدرر میاد، به ذهن ما میرسه. آیا با بزرگتر شدن فریم و پایین آمدن کنترل و بالا بردن قدرت به این قسمت بسیار بزرگ از بازی راجر لطمه نمیخوره؟
اینطور که به نظر میاد، پترن زه راکتی که فدرر همچنان در حال تست کردنش هست، (در نظر داشته باشید شرکت راجر در این تورنمنت ها احتمالا نه برای جمع آوری امتیاز، بلکه تست کردن همین راکت جدید باید باشه.) 16*19 ست، مانند راکت قبلیش اما صفحه بزرگتر و عریضتر بالطبع باعث بیشتر شدن فاصله زه ها میشه و این یعنی اسپین بیشتر و همچنین قدرت (در بعضی موارد غیر قابل کنترل) بیشتر به خاطر بالارفتن انعطاف پذیری زه ها.
نکته همیجاست، چند وقتیه که فدرر فهمیده که با وضع موجود نمیتونه در تورنمنتهای بزرگ به خصوص در برابر 3 بازیکن برتر حال حاضر که با ثبات ترین، کم خطاترین و بی رحم ترین تنیس از بیسلاین رو ارائه میدن رقابت کنه، صفحه بزرگتر میتونه ثبات راجر رو افزایش بده و بهش اجازه بده با قدرت بیشتری از بیس لاین با رقباش بازی کنه و به لطف Sweet Spot بزرگتر بسیاری از Shank ها و Misthit ها اونقدر به چشم نیان و بخشیده بشن.
حالا پرسش بزرگ اینه؟ آیا فدرر میتونه خودش را با این راکت جدید در عین حفظ کردن خصوصیات اصلی بازیش که همون دقت و ظرافت هست وقف بده؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 10:57 AM   #512
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
فدرر که یک زمانی به خاطر فریم 90 اینچ مربعی خودش مورد انتقاد خیلی از کارشناسا و علاقه مندانش بود، الان به یک باره تصمیم به یک تغییر بزرگ اونم بازی کردن با فریم 98 اینچ مربعی گرفته!! جالبه بدونید نواک و ماری با فریم 95 بازی میکنند!!!
"دقت و ظرافت" اونچیزی که وقتی اسم از سبک راجر فدرر میاد، به ذهن ما میرسه. آیا با بزرگتر شدن فریم و پایین آمدن کنترل و بالا بردن قدرت به این قسمت بسیار بزرگ از بازی راجر لطمه نمیخوره؟
اینطور که به نظر میاد، پترن زه راکتی که فدرر همچنان در حال تست کردنش هست، (در نظر داشته باشید شرکت راجر در این تورنمنت ها احتمالا نه برای جمع آوری امتیاز، بلکه تست کردن همین راکت جدید باید باشه.) 16*19 ست، مانند راکت قبلیش اما صفحه بزرگتر و عریضتر بالطبع باعث بیشتر شدن فاصله زه ها میشه و این یعنی اسپین بیشتر و همچنین قدرت (در بعضی موارد غیر قابل کنترل) بیشتر به خاطر بالارفتن انعطاف پذیری زه ها.
نکته همیجاست، چند وقتیه که فدرر فهمیده که با وضع موجود نمیتونه در تورنمنتهای بزرگ به خصوص در برابر 3 بازیکن برتر حال حاضر که با ثبات ترین، کم خطاترین و بی رحم ترین تنیس از بیسلاین رو ارائه میدن رقابت کنه، صفحه بزرگتر میتونه ثبات راجر رو افزایش بده و بهش اجازه بده با قدرت بیشتری از بیس لاین با رقباش بازی کنه و به لطف Sweet Spot بزرگتر بسیاری از Shank ها و Misthit ها اونقدر به چشم نیان و بخشیده بشن.
حالا پرسش بزرگ اینه؟ آیا فدرر میتونه خودش را با این راکت جدید در عین حفظ کردن خصوصیات اصلی بازیش که همون دقت و ظرافت هست وقف بده؟

مچكرم محمد
واقعا اين چند روز واسم سوال شده بود تغيير راكت چقدر و چطوري به راجر كمك خواهد كرد
و اين واسه من خيلي خوبه كه نشون ميده راجر بر اساس گفته خودش حالا حالا ها قصد
خداحافظي نداره
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 01:25 PM   #513
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
محمد جان، ممنون از پست. به هر حال وفق پیدا کردن یه بازیکن با یه راکت جدید مطمئناً یه دوره ی زمانی رو نیاز داره تا بشه قضاوت کرد. بعضی ها زودتر وفق پیدا می کنن و بعضی هم دیرتر. به نظر من فدرر کار خوبی کرد که راکتش رو عوض کرد چون این موقع همه دارن با راکت هایی که بین 95 و 100 اینچ مربع هستن بازی می کنن. برخلاف چیزی هم که گفتی نه موری با راکت اندازه ی 95 بازی می کنه و نه جوکوویچ.
اندازه ی سر راکت جوکوویچ که پترن بسته تر 18 در 20 داره هم اندازه ی راکت نادال یعنی 100 هستش اما پترن نادال همونطور که توقع می ره بازتره و مثل فدرر 16 در 19 هستش.
اندازه ی راکت موری هم همون اندازه ی راکت جدید فدرر یعنی 98 اینچ مربعه و اون هم پترن باز داره.

http://www.tennis-warehouse.com/play...?ccode=AMURRAY
http://www.tennis-warehouse.com/play...code=NDJOKOVIC
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-17-2013, 05:22 PM   #514
khabgard
Member

آواتار khabgard

پستها: 83
سپاس: 618
در 63 پست 383 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Gentlemans : Roger Federer - Juan martin Delpotro - Rafa Nadal - Andy Roddick - carlos Moya - Gael Monfils :) - Mardy fish - Ivan Lendl Pat rafter - Ladies : ,Justin Henin,sam stosure , vera zevanarova

راکت من هم BLX Blade 98 هست! (یه وقت ریا نشه :دی ) ، فوق العاده راکت با ثباتیه و خطای بکهند و فورهندش اگه خوب روی ضربات دقت کنی واقعا کمه . در واقع یکی از معدود مدل هایی هست که با توجه با پاور بالا ،کنترل خوبی هم میده تنها اشکالش هم (که اونهم تا حدی قابل جبران هست) اسپین پایین شه(به خاطر پترن 20*18) ... من یه مدت با همین راکت راجر (Prostaff 90) زدم ، نکته قابل اشاره وزن بسیار پایین سر راکت بود جوری که انگار فقط داری با دسته راکت بازی میکنی! که برای ایجاد پاور واقعا کار رو سخت میکرد ضمن اینکه کنترل اسلایس و ضربات روی تور خیلی عالی بود

به نظر من سروسیس تاپ اسپین و بکهند راجر قویتر میشه ولی فکر میکنم شاید روی سرعت سوئینگ فورهندش تاثیر بزاره

ویرایش توسط khabgard : 07-17-2013 در ساعت 05:28 PM
khabgard آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی khabgard به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 02:12 AM   #515
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

محمد جان، ممنون از پست. به هر حال وفق پیدا کردن یه بازیکن با یه راکت جدید مطمئناً یه دوره ی زمانی رو نیاز داره تا بشه قضاوت کرد. بعضی ها زودتر وفق پیدا می کنن و بعضی هم دیرتر. به نظر من فدرر کار خوبی کرد که راکتش رو عوض کرد چون این موقع همه دارن با راکت هایی که بین 95 و 100 اینچ مربع هستن بازی می کنن. برخلاف چیزی هم که گفتی نه موری با راکت اندازه ی 95 بازی می کنه و نه جوکوویچ.
اندازه ی سر راکت جوکوویچ که پترن بسته تر 18 در 20 داره هم اندازه ی راکت نادال یعنی 100 هستش اما پترن نادال همونطور که توقع می ره بازتره و مثل فدرر 16 در 19 هستش.
اندازه ی راکت موری هم همون اندازه ی راکت جدید فدرر یعنی 98 اینچ مربعه و اون هم پترن باز داره.

http://www.tennis-warehouse.com/play...?ccode=AMURRAY
http://www.tennis-warehouse.com/play...code=NDJOKOVIC
دوست گرامی، راکت بازیکنان حرفه ای در اکثر موارد با اونچیزی که تو مارکت هست فرق داره که هیچ بعضی وقتها اصن یه چیز دیگست!
یکی از تابلوترین هاش مربوط به جوکوویچ است که وقتی از هد اومد به ویلسون با همون قالب راکت هدش بازی میکرد ولی با Paintjob ویلسون. در صورتی که هیچ ربطی بهم نداشتن.
همینطور در مورد بقیه بازیکنا این قضیه کم و بیش وجود داره.
در مورد هد سایز راکت نوله و اندی هم همینطور، اولا اصن معلوم نیست که دقیقا چه Moldـی دستشون میگیرن اینا، گمانه زنی ها زیاده ولی جوکوویچ رو تا حدود زیادی میدونم که اصن Speed Pro نیست و فقط به خاطر مارکتینگ و غیره از تنیس بازها مختلف برای فروختن مدلهای مختلف استفاده میکنن.
جدا از اون همین نسخه های بازار هم خیلی وقتها هد سایزشون دقیق نیست، من در فروم تنیس ور هاوس دیدم که بعضیها اندازه راکت 98 اینچ مربعی هد خودشون رو اندازه زدن و دیدن که 95 هستش، در همونجا هم به کرات دیدم که خیلی معتقد هستن هد راکت نوله و اندی 95 هستش. با رجوع به بخش تجهیزات بازیکنان حرفه ای فروم تنیس ورهاوس اطلاعات بیشتری دستت میاد.

با سپاس
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 09:09 AM   #516
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

من فک نمیکنم این راکت BLX Blade 98 باشه . محمد وزنش چطوری میشه اونوقت ؟ همون گوشت کوبه سابقه ؟
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 09:09 AM   #517
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
دوست گرامی، راکت بازیکنان حرفه ای در اکثر موارد با اونچیزی که تو مارکت هست فرق داره که هیچ بعضی وقتها اصن یه چیز دیگست!
یکی از تابلوترین هاش مربوط به جوکوویچ است که وقتی از هد اومد به ویلسون با همون قالب راکت هدش بازی میکرد ولی با Paintjob ویلسون. در صورتی که هیچ ربطی بهم نداشتن.
همینطور در مورد بقیه بازیکنا این قضیه کم و بیش وجود داره.
در مورد هد سایز راکت نوله و اندی هم همینطور، اولا اصن معلوم نیست که دقیقا چه Moldـی دستشون میگیرن اینا، گمانه زنی ها زیاده ولی جوکوویچ رو تا حدود زیادی میدونم که اصن Speed Pro نیست و فقط به خاطر مارکتینگ و غیره از تنیس بازها مختلف برای فروختن مدلهای مختلف استفاده میکنن.
جدا از اون همین نسخه های بازار هم خیلی وقتها هد سایزشون دقیق نیست، من در فروم تنیس ور هاوس دیدم که بعضیها اندازه راکت 98 اینچ مربعی هد خودشون رو اندازه زدن و دیدن که 95 هستش، در همونجا هم به کرات دیدم که خیلی معتقد هستن هد راکت نوله و اندی 95 هستش. با رجوع به بخش تجهیزات بازیکنان حرفه ای فروم تنیس ورهاوس اطلاعات بیشتری دستت میاد.

با سپاس
محمد جان، این چیز هایی رو که اونجا توی فوروم تاک تنیس می گن، من هم دیده ام. اما برخلاف شما من اون استدلال های تئوری توطئه رو جدی نمی گیرم که البته دلیلش رو هم الان توضیح می دم.
در مورد اینکه راکت بازیکن های حرفه ای با راکت های ارایه شده در بازار فرق داره و اینکه اون واقعاً از چه راکتی استفاده می کنن من و سایر افرادی که در پشت صحنه ی ماجراها حضور نداریم نمی تونیم نظر درستی بدیم. به همین دلیل این استدلال شما که می گی راکت اونا 95 هستش هم معیار و اساس درستی نداره. چند نفر از اون افرادی که به قول تو توی تاک تنیس این حرف رو می زنن تا حالا راکت چندتا بازیکن حرفه ای رو از نزدیک دیدن و بررسی کردن؟

بهترین راه برای اینکه بفهمیم ویژگی های راکت های اونا چیه اینه که به سراغ افرادی بریم که مرتب با راکت های اون ها سر و کار دارن، یعنی کسایی که واسه شون زه می ندازن. این افراد نظرشون برای من خیلی معتبرتر از آدم هایی که معلوم نیست کی هستن و کجان و فقط توی فوروم میان نظر می دن. اون زه اندازها هم بعضیشون وبسایت دارن و اطلاعات مربوط به زه و راکت بازیکن های حرفه ای رو توش می ذارن که می شه گفت معتبرترین منبع برای فهم اینه که بازیکن های حرفه ای از چه راکت و چه زهی استفاده می کنن. حالا بحث اینکه آیا اینا هم می تونن دروغ بگن و یا اصلاً نفهمن که این راکت در اصل چه راکتی هستش و این چیزی که روشه paint job یه راکت دیگه هست یا نه، یه بحث دیگه اس. اما باز هم تاکید می کنم که راه بهتری برای فهم اینکه بازیکن ها از چه راکتی واقعاً استفاده می کنن برای ماها نیست.

http://www.colinthestringer.com/pros-strings/
http://www.tennisstringer.co.uk/prosetups.jsf

حالا یه عده ممکنه این رو بپذیرن، یه عده هم بگن نه و به حدس و خیال و گمان روی بیارن. توی همون تنیس تاک خیلی وقت پیش خوندم که یه نفر می گفت همه ی راکت ها رو (غیر از یونکس چون قالبش فرق داره) یه شرکت می زنه و هر شرکتی میاد و بنا بر محصولش اون رو رنگ می کنه. من هیچ قضاوتی در موردی آدمایی که این حرف رو باور می کنن نمی کنم، ولی خوب یه عده هم هست که به یوفو و اینجور چیزا اعتقاد دارن.

در مورد جوکوویچ هم شما ظاهرا منظورت از هد و ویلسون برعکس بوده، چون از ویلسون به هد اومد و نه برعکس. من هم در مورد اون راکتی که تا قبل از همین ورژن راکت فعلیش باهاش بازی می کرد و گرافین نبود Head Youtek IG SPEED 18 *20 می تونم با احتمال زیاد بهت بگم که همون راکتی هستش که اسمش روشه و اندازه ی سر راکت هم همون 100 هستش. این چیزا رو اگر اون ویدیوی تنیس ویرهاوس که با نیت فرگوسن از شرکت P1 مصاحبه می کنن و عملاً راکت های بازیکن های حرفه ای رو می گیره جلوی دوربین و نشون می ده، می تونی بفهمی.
این هم لینکش:

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=QSon-gazvKo

این یکی هم هست ولی قدیمی تره:
https://www.youtube.com/watch?v=Eql8Jnpa9Bs

در نهایت هم این مطلب دیگه اس در مورد همون تئوری توطئه از طرف کسی که بهترین stringer در سال 2005 شده.
http://www.racquetsportsindustry.com...he_pros_u.html

ویرایش توسط mspayam : 07-18-2013 در ساعت 09:28 AM
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 09:53 AM   #518
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
من فک نمیکنم این راکت BLX Blade 98 باشه . محمد وزنش چطوری میشه اونوقت ؟ همون گوشت کوبه سابقه ؟
پیمان هیچ مطلبی در این باره ندیدم.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

محمد جان، این چیز هایی رو که اونجا توی فوروم تاک تنیس می گن، من هم دیده ام. اما برخلاف شما من اون استدلال های تئوری توطئه رو جدی نمی گیرم که البته دلیلش رو هم الان توضیح می دم.
در مورد اینکه راکت بازیکن های حرفه ای با راکت های ارایه شده در بازار فرق داره و اینکه اون واقعاً از چه راکتی استفاده می کنن من و سایر افرادی که در پشت صحنه ی ماجراها حضور نداریم نمی تونیم نظر درستی بدیم. به همین دلیل این استدلال شما که می گی راکت اونا 95 هستش هم معیار و اساس درستی نداره. چند نفر از اون افرادی که به قول تو توی تاک تنیس این حرف رو می زنن تا حالا راکت چندتا بازیکن حرفه ای رو از نزدیک دیدن و بررسی کردن؟

بهترین راه برای اینکه بفهمیم ویژگی های راکت های اونا چیه اینه که به سراغ افرادی بریم که مرتب با راکت های اون ها سر و کار دارن، یعنی کسایی که واسه شون زه می ندازن. این افراد نظرشون برای من خیلی معتبرتر از آدم هایی که معلوم نیست کی هستن و کجان و فقط توی فوروم میان نظر می دن. اون زه اندازها هم بعضیشون وبسایت دارن و اطلاعات مربوط به زه و راکت بازیکن های حرفه ای رو توش می ذارن که می شه گفت معتبرترین منبع برای فهم اینه که بازیکن های حرفه ای از چه راکت و چه زهی استفاده می کنن. حالا بحث اینکه آیا اینا هم می تونن دروغ بگن و یا اصلاً نفهمن که این راکت در اصل چه راکتی هستش و این چیزی که روشه paint job یه راکت دیگه هست یا نه، یه بحث دیگه اس. اما باز هم تاکید می کنم که راه بهتری برای فهم اینکه بازیکن ها از چه راکتی واقعاً استفاده می کنن برای ماها نیست.

http://www.colinthestringer.com/pros-strings/
http://www.tennisstringer.co.uk/prosetups.jsf

حالا یه عده ممکنه این رو بپذیرن، یه عده هم بگن نه و به حدس و خیال و گمان روی بیارن. توی همون تنیس تاک خیلی وقت پیش خوندم که یه نفر می گفت همه ی راکت ها رو (غیر از یونکس چون قالبش فرق داره) یه شرکت می زنه و هر شرکتی میاد و بنا بر محصولش اون رو رنگ می کنه. من هیچ قضاوتی در موردی آدمایی که این حرف رو باور می کنن نمی کنم، ولی خوب یه عده هم هست که به یوفو و اینجور چیزا اعتقاد دارن.

در مورد جوکوویچ هم شما ظاهرا منظورت از هد و ویلسون برعکس بوده، چون از ویلسون به هد اومد و نه برعکس. من هم در مورد اون راکتی که تا قبل از همین ورژن راکت فعلیش باهاش بازی می کرد و گرافین نبود Head Youtek IG SPEED 18 *20 می تونم با احتمال زیاد بهت بگم که همون راکتی هستش که اسمش روشه و اندازه ی سر راکت هم همون 100 هستش. این چیزا رو اگر اون ویدیوی تنیس ویرهاوس که با نیت فرگوسن از شرکت P1 مصاحبه می کنن و عملاً راکت های بازیکن های حرفه ای رو می گیره جلوی دوربین و نشون می ده، می تونی بفهمی.
این هم لینکش:

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=QSon-gazvKo

این یکی هم هست ولی قدیمی تره:
https://www.youtube.com/watch?v=Eql8Jnpa9Bs

در نهایت هم این مطلب دیگه اس در مورد همون تئوری توطئه از طرف کسی که بهترین stringer در سال 2005 شده.
http://www.racquetsportsindustry.com...he_pros_u.html

به نظر من هیچ ربطی به توطئه نداره، چه لزومی داره این کارا؟ من معمولا حرف هر کسی رو نقل قول نمیکنم که احتمال اشتباهش زیاد باشه، اتفاقا خیلی از کساییکه این اطلاعات رو اونجا میرسونن، آدمهای معتبری هستند که این مقایسه ها را با دیدن و مقایسه راکت پرو ها با نسخه های ریتل انجام دادن، مثلا براشون زه کشیدن یا ازشون راکت گرفتن و یا تو تمرین دیدنشون و ...
آدمهای معتبری تو اون فروم عضو هستند بر خلاف MTF ، کسایی مثل ویل همیلتون، جان یندل و ... اونجا اکانت دارن. مثلا من چند وقت پیش عکس ته کفش راجر رو در کنار عکس نسخه ریتل گذاشتم اینجا که توش معلوم بود حتی ته کفش هم چقدر فرق داره نسخه اصلی تا نسخه بازار، دیگه راکت جای خود داره.
در مورد جوکوویچ، نخیر ایشون قبل از ویلسون با هد بازی میکردن بعد با ویلسون قرارداد بست و دوباره بعدش به Head بازگشت.

یکی دیگه از پینت جاب های تابلو، تکنولوژی کرتکس ببولا هست که مثلا روی راکت نادال اصن وجود نداره!! و فقط رنگش هست!

ویرایش توسط Mohammad : 07-18-2013 در ساعت 10:06 AM
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-18-2013, 12:38 PM   #519
khabgard
Member

آواتار khabgard

پستها: 83
سپاس: 618
در 63 پست 383 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Gentlemans : Roger Federer - Juan martin Delpotro - Rafa Nadal - Andy Roddick - carlos Moya - Gael Monfils :) - Mardy fish - Ivan Lendl Pat rafter - Ladies : ,Justin Henin,sam stosure , vera zevanarova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan :
من فک نمیکنم این راکت BLX Blade 98 باشه
در واقع مدل جدید Blx blade هست ، سال 2013 به اسم Wilson Blade 98 به بازار آمد که دو تا پترن 20*18 و 19*16 داره .
khabgard آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما khabgard به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-18-2013, 01:00 PM   #520
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
پیمان جان این راکت جدید فدرر هنوز به طور رسمی اعلام نشده که چیه. از نظر ظاهری شبیه Blade 98 (بدون اون سه حرف BLX) هستش. بر طبق گفته ی لینک زیر هرچی هم که باشه بر طبق نوشته ی این لینک نیت فرگوسن از P1 سایر ویژگی هاش از قبیل وزنش رو برای فدرر تغییر خواهد داد:

http://www.tennisthis.com/federer-co...acquet-switch/

راستی این هم لینک دانلود اون فایل مصاحبه با نیت فرگوسن از P1 که لینک یوتیوبش رو گذاشتم.
http://www.mediafire.com/download/u6...iority_One.mp4

نقل قول:

به نظر من هیچ ربطی به توطئه نداره، چه لزومی داره این کارا؟ من معمولا حرف هر کسی رو نقل قول نمیکنم که احتمال اشتباهش زیاد باشه، اتفاقا خیلی از کساییکه این اطلاعات رو اونجا میرسونن، آدمهای معتبری هستند که این مقایسه ها را با دیدن و مقایسه راکت پرو ها با نسخه های ریتل انجام دادن، مثلا براشون زه کشیدن یا ازشون راکت گرفتن و یا تو تمرین دیدنشون و ...
آدمهای معتبری تو اون فروم عضو هستند بر خلاف MTF ، کسایی مثل ویل همیلتون، جان یندل و ... اونجا اکانت دارن. مثلا من چند وقت پیش عکس ته کفش راجر رو در کنار عکس نسخه ریتل گذاشتم اینجا که توش معلوم بود حتی ته کفش هم چقدر فرق داره نسخه اصلی تا نسخه بازار، دیگه راکت جای خود داره.
در مورد جوکوویچ، نخیر ایشون قبل از ویلسون با هد بازی میکردن بعد با ویلسون قرارداد بست و دوباره بعدش به Head بازگشت.

یکی دیگه از پینت جاب های تابلو، تکنولوژی کرتکس ببولا هست که مثلا روی راکت نادال اصن وجود نداره!! و فقط رنگش هست!
محمد جان
بحث اینجا در مورد این نیست که آیا آدم های معتبر توی تاک تنیس هستن یا نه، اتفاقاً غیر از همینایی که می گی یه نفر هم از بابولات هست که میاد و به پرسش های اعضا در مورد محصولات جدید و سایر چیزا جواب می ده و شاید خیلیای دیگه هم باشن که من نمی شناسم. اما این ادعایی رو که شما می کنی ربطی به حضور اون ها توی فوروم نداره. آیا ویل همیلتون و جان یندل همچین چیزی رو گفتن؟
من خیلی خوشحال می شم که اگه اطلاعات غلطی دارم تصحیحشون کنم و از دوستان باسوادی مثل شما چیز یاد بگیرم. به همین دلیل هم خیلی علاقمندم که بدون منبع دقیق این حرفی که شما می زنی کجاست. من منابعم رو نوشتم اون بالا و اگه شما هم لطف کنین و منابعتون رو جزیی تر بگین می تونیم دقیقتر در موردشون صحبت کنیم.
در مورد راکت نواک هم من بر طبق مسابقاتی که دیده بودم و چیزی که توی ویکیپدیا بود گفتم:

Entering the pro circuit, Djokovic used Wilson rackets, continuing so until the end of 2008. At that time, he switched to Head racket

اون دورانی که از نظر شما نواک راکت هد داشته و هنوز سراغ ویلسون نیومده بوده چه سال هایی بودن؟
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)