بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-04-2015, 01:53 PM   #1
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض نادال:مچ پام درد گرفت

بیشتر از هر بازیکن دیگری مردم اسپانیا منتظر او هستند قهرمان ملی یکسال بعد تلاش میکنه از عنوان خانگیش دفاع کنه با توجه به عدم حضور نواک جوکوویچ در رقابتهای مادرید امسال میتونیم نادال رو برای قهرمان شدن شایسته تر از سایرین درنظر بگیریم
قهرمان 9دوره آزاد فرانسه که برای اولین بار از زمان ورود به مادرید برای تورنمنت آزاد مادرید با مطبوعات دیدار کرد. به نظر میرسید درباره شانسش برای قهرمانی دوباره به اندازه کافی مطمئن بود.بعد از بازی با راکت جدید Babolat Aero ProDrive 2016 نادال تصمیم گرفت به مدل قدیمی برگردد:

"تصمیم گرفتم به راکت قبلیم برگردم بخاطر اینکه اون به من کنترل بیشتر میداد و باعث میشد احساس آرامش کنم من سالها با مدل قدیمی بازی کردم در صورتی که چند روز قبل از مونت کارلو با مدل جدیدتر تمرین کردم. میدانم اینجا ما در ارتفاع بازی میکنیم و با مدل جدید کنترل کمتری دارم اگرچه در مونت کارلو خیلی خوب بازی کردم ولی تا پایان فصل با مدل قدیمی بازی میکنم و بعد از آن زمانی که فرصت کافی برای کار کردن و سازگار شدن با مدل جدیدتر داشتم به مدل جدیدتر برمیگردم."

نادال همچنین درباره واقعیت که نواک جوکوویچ در تورنمنت شرکت نخواهد کرد گفت:"وقتی بازیکنی مثل جوکوویچ در یک تورنمنت بازی نمیکند بدیهی است که یک فرصت است و برای بردن رویداد مهم شانس وجود دارد.فکر میکنم بازیکنهایی که در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی با جوکوویچ روبرو شدند حالا که او شرکت نمیکند فرصت بزرگی برای قهرمانی دارند بدین معنی نیست که هر موقع و هر زمان که نواک بازی میکنه برای بقیه شانسی وجود ندارد او نمیتونه هر تورنمنتی که شرکت میکنه را برنده شود"
نادال سعی کرد درباره شرایط بدنیش خوشبین بمونه درباره چگونگی مصدومیتش درتمرین که خیلی اذیتش نکرد توضیح داد:

"مچ پام کمی پیچ خورد من امیدوارهستم نمیخواهم بخاطر اون مشکلاتی داشته باشم روزهای خوب داشتم روزهای کمتر خوب هم داشتم اما در مجموع زمان کافی برای تمرین داشتم دوشنبه شروع میشه و من ساعتهای تمرین کردن رو کاهش خواهم داد. امیدوارم کاری که در روزهای گذشته انجام دادم به من کمک کند. بخاطر تمام تلاشهایی که انجام دادم کمی احساس خستگی میکنم اما من امیدوارم من احساس خوب و قوی دارم"

کسی که در آغاز تورنمنت با اون روبرو میشه استیو جانسون یا یک کوالیفایراستنادال به عنوان سلطان خاک رس زیر فشار است او باید از امتیازات زیادی در مادرید و رم دفاع کنه
"وقتی شما از امتیازاتتون دفاع میکنید انتظار فشار بیشتری دارید در هفته های گذشته باید از امتیازات زیادی دفاع میکردم حالا آن مسئله درست نیست. من باید بیشتر از قبل از آنها دفاع کنم مکانی که در پایان آزاد فرانسه خواهم ایستاد را خواهیم دید و من نگران نیستم این قسمتی از ورزش است گذراندن شش ماه بدون بازی یعنی شش ماه همراه با صفر امتیاز. من میتونستم خودم رو در رده های بالای رنکینگ حفظ کنم بخاطر اینکه خیلی سریع برمیگشتم اما در حال حاضر نمیتونم اون رو انجام بدم."

tennisworldusa.org
skysport.com

ویرایش توسط sina1993 : 05-04-2015 در ساعت 04:00 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش