بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > تنیس دوبی (Dubai Tennis Ch'ships)

تنیس دوبی (Dubai Tennis Ch'ships)

2-8 اسفند - دوبی، امارات متحده عربی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-21-2011, 08:31 PM   #11
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

كوروش جان من usb ندارم
ببخشيد ديكه
بعد كه اومدم حتما
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 01:08 PM   #12
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

مژده ای دل كه مسیحا نفسی می آید

كه ز انفاس خوشش بوی كسی می آید
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 02:44 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

علی کاتبی، داور بين المللی ايران و دارای نشان نقره از فدراسيون جهانی تنيس، در حال قضاوت مسابقه بین Andrey Golubev از قزاقستان و Marcos Baghdatis از قبرس در دور اول مسابقات معتبر تنیس ATP 500 دوبـی 2011

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 03:33 PM   #14
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

علی کاتبی، داور بين المللی ايران و دارای نشان نقره از فدراسيون جهانی تنيس، در حال قضاوت مسابقه بین Andrey Golubev از قزاقستان و Marcos Baghdatis از قبرس در دور اول مسابقات معتبر تنیس ATP 500 دوبـی 2011

ببخشید یه سوال داشتم پس اون لوگوی wta چیکارست؟
مگه atp نیست؟
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 05:20 PM   #15
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Ali نمایش پست ها
مگه atp نیست؟
خب این عکس مربوط به تورنمنت بانوان در دبی هست ، هنوز توی قسمت مردان بازی ای رو قضاوت نکرده که عکس ازش پیدا بشه
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 05:41 PM   #16
2329
Member

پستها: 40
سپاس: 43
در 35 پست 220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر كبير، جوكويج، اندي ماري و راديك

با سلام- سايت livescore فيلتر شده است . من از كدام سايت مي توانم بصورت زنده نتايج تنيس را دنبال كنم
2329 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما 2329 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 02-22-2011, 05:48 PM   #17
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 2329 نمایش پست ها
با سلام- سايت livescore فيلتر شده است . من از كدام سايت مي توانم بصورت زنده نتايج تنيس را دنبال كنم
در حال حاضر تنها سایتی که من میشناسم که بسته نیست این سایته!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 06:25 PM   #18
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 2329 نمایش پست ها
بالای سایت خودمون Livescore داریم . از سایت www.livescore.net هم میتونید استفاده کنید.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 08:24 PM   #19
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Ali نمایش پست ها
مگه atp نیست؟

به دلیل بی توجهی دست اندرکاران پخش تلویزیونی این تورنمنت که هنوز لوگو تورنمنت پیشین رو در این تورنمنت هم استفاده می کنند.
این بار اول اینها نیست. جداول قرعه کشی تورنمنت WTA دبی که هفته پیش انجام شد نیز همانند این سهل انگاری، از مرحله یک چهارم نهایی آپدیت نشده اند و من که برای آرشیو منظم تورنمنت ها به جدول تکمیل شده قرعه کشی ها نیاز دارم، مجبور شدم به Drawهای ناقص اکتفا کنم و پرونده تاپیک مسابقات WTA در سال 2011 را ببندم.

علی عزیز من این عکس رو همین امروز در اول بازی باقداتیس انداختم. یک عکس ارزشی نداره که من به خاطرش بخوام دروغ بگم!

اگر باز هم شک داشتید تکرار بازی رو که 4 گیم بیشتر طول نکشید و باقداتیس به دلیل مصدومیت از آن انصراف داد را تماشا بفرمایید.

باز هم اگر قانع نشدید از صفحه فیس بوک کاتبی سوال کنید که آیا امروز چنین قضاوتی را کرده یا خیر.

16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-22-2011, 08:56 PM   #20
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
خب این عکس مربوط به تورنمنت بانوان در دبی هست ، هنوز توی قسمت مردان بازی ای رو قضاوت نکرده که عکس ازش پیدا بشه

گرامی بزرگوار، این عکس مربوط به تورنمنت بانوان نیست. مطمئن باشید. اگر بازی باقداتیس و گلوبف رو تماشا بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد.

علی کاتبی که ساکن ایران هست، در یک قدمی ایران در دبی و با شونصد تا مزدور جاسوس و زیر آب زن (من جمله افراد مفلوک حقیر و معلوم الحالی که مدتی در همین سایت تنیس تاکرز علیه مچ بند منصور بهرامی عزیز لجن پراکنی کردند تا از فدراسیون براشون استخوان پرت کنند)،
جرات می کنه بازی بانوان قضاوت کنه و با دو (و یا چهار) تنیسور خانم، در انتهای مسابقه دست هم بده؟!

علی نیلی که ساکن امریکا هست از دست این جور افراد هنوز بازی آقایان رو قضاوت می کنه چه برسه به کاتبی که ساکن ایرانه!

میبینین که با چه متحجرین طالبان صفتی روبرو هستیم که وکیل پایه یک دادگستری، خانم نسرین ستوده که مادر دو کودک کم سن و سال هستند، داخل منزلش بی روسری پیام تشکر فرستاده به اون موسسه ی خارجی که ایشون رو برگزیده، الان به اتهام "کشف حجاب!!! (در داخل منزل شخصی خودش!!!)"
تو زندان هستند و به ۱۱ سال حبس تعزيری، ۲۰ سال ممنوعيت خروج از کشور و ۲۰ سال محروميت از وکالت محکوم شده اند!!

ویرایش توسط PowerVu : 02-22-2011 در ساعت 09:10 PM
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس،فدرر،راجر،جوکوویچ،نواک،دوبی،ATP،مردان

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)