بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > آمار و ارقام > رکوردهای تنیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-06-2011, 09:32 PM   #11
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

مطمئناً راین رکوردها حالا حالا ها شکسته نمیشه + رکورد طولانی ترین بازی
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 10:59 PM   #12
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
237 هفته شماره 1 جهان بودن بدون شک شکسته نمیشه! (زمان نشون میده ) الان خیلیا میگن نادال اما دلایل زیادی هست (حداقل برای من) که نشون میده شکسته نمیشه!
81 برد متوالی در خاک شکسته نمیشه!
65 پیروزی پشت هم در چمن و 56 پیروزی پشت هم در هارد فدرر
رکورد های متفرقه خیلی زیادی هستن که امکان شکسته شدنش نیست ..اما فعلا همینا به ذهنم میاد.
گزینه 1 غیر قابل شکست میاد اما اگر یک بازیکن نوجوان خیلی با استعداد پیدا شه اون رکورد رو میشکنه!
رکوردایی تاریخی میشن که احتمال شکستنشون بعید بنظر برسه یعنی چی؟ یعنی اینکه حتی امکان تهدید این رکوردها توی دراز مدت هم نباشه ولی درسته شاید رافا نتونه این رکورد رو بزنه ولی بهرحال این رکورد و رکورد 16 اسلم فعلا در حال تهدیده و همینطور بقیه رکوردها به نوعی هم در معرض شکستنه

محاله محاله محاله توی این دوره غیرممکنه 1242 برد بدست بیاره اگه همون نوجوان مستعد که شما میگین از سن 17 سالگی شروع بکنه و هرسال توی اوج اوج اوج باشه حداکثر میشه 90 برد در سال براش درنظر گرفت یعنی چیزی در حدود 14 سال مستمر توی اوج اوج اوج خودش باشه تا بتونه این رکورد رو بزنه یعنی تا سن 31 سالگی باید هر سال 90 برد توی کارنامش باشه که اگه آدم آهنی باشه موتورش میسوزه چه برسه به انسان
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-06-2011, 11:40 PM   #13
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
رکوردایی تاریخی میشن که احتمال شکستنشون بعید بنظر برسه یعنی چی؟ یعنی اینکه حتی امکان تهدید این رکوردها توی دراز مدت هم نباشه ولی درسته شاید رافا نتونه این رکورد رو بزنه ولی بهرحال این رکورد و رکورد 16 اسلم فعلا در حال تهدیده و همینطور بقیه رکوردها به نوعی هم در معرض شکستنه

محاله محاله محاله توی این دوره غیرممکنه 1242 برد بدست بیاره اگه همون نوجوان مستعد که شما میگین از سن 17 سالگی شروع بکنه و هرسال توی اوج اوج اوج باشه حداکثر میشه 90 برد در سال براش درنظر گرفت یعنی چیزی در حدود 14 سال مستمر توی اوج اوج اوج خودش باشه تا بتونه این رکورد رو بزنه یعنی تا سن 31 سالگی باید هر سال 90 برد توی کارنامش باشه که اگه آدم آهنی باشه موتورش میسوزه چه برسه به انسان
به نظر شما اون رکورد در معرض شکست هست به نظر بنده اون رکورد نه به دست نادال نه به دست هیچ بازیکنی حالا حالا ها در معرض تهدید قرار نخواهد گرفت!
دوم اینکه من حرفی از رکورد 16 اسلم نزدم!!
در مورد بازیکن مستعد هم ...
به قول شما از سن 17 سالگی تا 31 سالگی اما اشتباه شما در این است عمر بازی این بازیکن مستعد رو فقط 14سال فزض کردین و این در حالی هست که جیمی کانرز 24 سال در تنیس حرفه ای بازی میکرده. اگر این بازیکن مستعد از 16-17 سالگی شرو ع به بازیکنه و 24 سال در دنیا تنیس حضور فعال داشته باشه..اون رکورد شکسته خواهد شد!
جیمی کانرز از 148 جامی که برده فقط 8 تاش گرنداسلم هست و خیلی از جام هایی که برده به مراتب از اهمیت جام هایی که بازیکنان تاپ فعلی درش شرکت میکنند کمتر هست. من به شما قول میدم راجر هم اگر در هر جامی بازی میکرد الان رکوردی نزدیک به اون رکورد رو داشت.
اگر اون بازیکن مستعد 24 سال بازی کنه و در هر جامی..بزرگ یا کوچک بازی کنه . اون رکورد میشکنه.
نظر من هست
و عملا شدنی هست..بازیکنی با سن بالا در تورنومنت های خیلی ساده و کوچک بازی میکنه و حریفانش رو شکست میده...و رکورد بازیهای بردش میاد بالا.
شما فکر مکنین الان اگر سمپراس برگرده نمیتونه جامی رو ببره؟! در گرنداسلم ها یا مسترزها شاید..اما در خیلم از جام ها میتونه حریفان گمنام رو کنار بزنه...یا حالا در فینال ها یا نیمه نهایی ها حذف بشه! اما تمام بازیهایی که میبره به صورت رسمی شمرده میشن و اینگونه همچین رکوردهایی به وجود میاد.
قابل شکسته شدن هست اما شاید کسی دنبالش نره! و دلیلش هم اینه که بازیکنان در فکر بردن جام های بزرگ هستن نه اظافه کردن عدد به تعداد بردشون

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-06-2011 در ساعت 11:48 PM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-07-2011, 12:44 AM   #14
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

دعوا نکنید. ضرب المثلی هست که میگه : سه نوع دروغ داریم: دروغ . دروغ بزرگ و آمار
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-07-2011, 01:38 PM   #15
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
در مورد بازیکن مستعد هم ...
به قول شما از سن 17 سالگی تا 31 سالگی اما اشتباه شما در این است عمر بازی این بازیکن مستعد رو فقط 14سال فزض کردین و این در حالی هست که جیمی کانرز
24 سال در تنیس حرفه ای بازی میکرده. اگر این بازیکن مستعد از 16-17 سالگی شرو ع به بازیکنه و 24 سال در دنیا تنیس حضور فعال داشته باشه..اون رکورد شکسته خواهد شد!
جیمی کانرز از 148 جامی که برده فقط 8 تاش گرنداسلم هست و خیلی از جام هایی که برده به مراتب از اهمیت جام هایی که بازیکنان تاپ فعلی درش شرکت میکنند کمتر هست. من به شما قول میدم راجر هم اگر در هر جامی بازی میکرد الان رکوردی نزدیک به اون رکورد رو داشت.

اگر اون بازیکن مستعد 24 سال بازی کنه و در هر جامی..بزرگ یا کوچک بازی کنه . اون رکورد میشکنه.
نظر من هست

دوست عزیز بهتره دوباره پست منو بخونی من گفتم که در این دوره امکان نداره دوره جیمی امکانش بود ولی الان نه
توی این دوره از ورزش حرفه ایی نه فقط تنیس بلکه اکثر ورزش ها نمیشه 14 سال توی اوج بود چه برسه 24 سال اگر فرض کنیم یه نفر بتونه تنیسوری باشه درحد جوکویچ 2010 (که نمیتونه) باید 21 سال بازی کنه تا اون رکورد رو بزنه
مطمئنا اشتباه نمیکنم چون غیرمنطقیه، راجر 29 سالشه همه دارن بهش میگن کی خداحافظی میکنی

تعداد عناوین کانرز طی 17 سال بدست اومده نه 24 سال راجر هم اگر توی هر جامی شرکت میکرد نمیتونست این رکورد رو بشکونه ورزش الان حرفه ایی شده عمر حرفه ایی گری توی ورزش خیلی کم شده، بهترین سال راجر 2006 بود آیا کسی میتونه درحدود 20 سال در حد راجر 2006 یا رافای 2010 باشه؟ حتی اگه توی تورنمنتهای کوچک شرکت کنه بازهم نمیتونه چون تعداد بازیهای کمتری توی اون تورنمنتها برگزار میشه بازم تکرار میکنم دیگه توی این دوره امکانش نیست و دلایلش مختلفه
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-07-2011, 02:39 PM   #16
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
دوست عزیز بهتره دوباره پست منو بخونی من گفتم که در این دوره امکان نداره دوره جیمی امکانش بود ولی الان نه
توی این دوره از ورزش حرفه ایی نه فقط تنیس بلکه اکثر ورزش ها نمیشه 14 سال توی اوج بود چه برسه 24 سال اگر فرض کنیم یه نفر بتونه تنیسوری باشه درحد جوکویچ 2010 (که نمیتونه) باید 21 سال بازی کنه تا اون رکورد رو بزنه
مطمئنا اشتباه نمیکنم چون غیرمنطقیه، راجر 29 سالشه همه دارن بهش میگن کی خداحافظی میکنی

تعداد عناوین کانرز طی 17 سال بدست اومده نه 24 سال راجر هم اگر توی هر جامی شرکت میکرد نمیتونست این رکورد رو بشکونه ورزش الان حرفه ایی شده عمر حرفه ایی گری توی ورزش خیلی کم شده، بهترین سال راجر 2006 بود آیا کسی میتونه درحدود 20 سال در حد راجر 2006 یا رافای 2010 باشه؟ حتی اگه توی تورنمنتهای کوچک شرکت کنه بازهم نمیتونه چون تعداد بازیهای کمتری توی اون تورنمنتها برگزار میشه بازم تکرار میکنم دیگه توی این دوره امکانش نیست و دلایلش مختلفه
دوست من . من در اخر پست قبلیم هم نوشتم این رکورد قابل شکست هست اما شاید چون کسی دنبالش نمیره این روزها . شکسته نشه! بحث من سر قابل یا غیر قابل شکسته شدن بود که به نظرم قابل شکست هست.
خب الان شما حرف خودتون رو تکرار کردین که بازیکنی 20 سال شبیه راجر در سال 2006 باشه!اولا که 20 سال شبیه 2006 تقریبا رکوردی به مراتب بالاتر از کانرز به دست میاد. در ضمن مشخصا نمیشه کسی 20 سال در اون سطح باشه...اما اگر کسی 24 سال بازیکنه و یک بازیکن خیلی معمولی باشه و سالی 50 تا بازی رو ببره( نه 90 تا) میتونه این رکورد رو بشکنه. عنواینش 17 سال هست اما بازیهای رسمی که کانرز برده و شمرده شده بیشتر هست...
راجر اگر از روز اول در هرجامی شرکت میکرد الان نزدیک اون رکورد بود بدون شک. البته نظرات شخصی ما با هم متفاوت هست. و این کاملا واضح هست. چون به نظر بنده کار خیلی اشتباهی هم هست همه حرف از خداحافظی راجر میزنن. چکار دیگه باید بکنه؟ پا به پای بازیکنای 22-3 ساله داره بازی میکنه . اکثرا میبره یا بازیهای خیلی نزدیکی انجام میده.
شما یک نگاه به رکورد راجر در چند سال اخیر بنداز...راجر از ابتدای ساال 2002 داره بیش از 60 بازی میبره و این در حالی هست که در این 4-3 سال اخیر اگر رندش کنیم..تفریبا فقط در گرنداسلم ها و مسترزها بازی کرده و همچنان بالای 60 بازی رو برده..حالا شما حساب کن اگر تورنومنت های کوچک که فراوان هست در تور رو راجر بازی کنه...اون عدد 60 برد در سال به کجا میرسه؟ تازه این مال وقتی هست که راجر سر وقت خداحافظی کنه . نه شبیه کانرز که 7-8 سال اظافه بازی کرده...یعنی راجر 34-5 ساله نمیتونه 40-50 بازی در سال رو در تورنومنت های کوچک بازی کنه و ببره؟ نظر شخصی بنده میگه که میشکست این رکورد رو...البته مهم نیست چون اصلا نه راجر نه هیچ بازیکنی با این طرز فکر نمیاد برای بازی.
حرف من فقط این بود که اون رکورد قابل شکست هست . همین!
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2013, 07:42 AM   #17
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

به نظر من هم ركورد بردهاي كارنر اگر هم بخواد شكسته بشه به عمر ما قد نمي ده. همينطور سمي فاينالهاي فدرر. البته در مورد سمي فاينال فدرر ممكنه به عمر ما قد بده. اما 17 گرند اسلم فدرر و 81 برد نادال رو خاك احتمال شكسته شدنش بالاي 50 درصده.
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2013, 10:53 AM   #18
Amir_RF
Member

آواتار Amir_RF

پستها: 67
سپاس: 386
در 48 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Stanisla Wawrinka , Griogor Dimitrov , Jo-wilfried Tsonga

1و4 هیچوقت شکسته نمیشن
Amir_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Amir_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2013, 05:09 PM   #19
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

رکوردی که هیچ وقت شکسته نخواهد شد صعود به فینال 18 گرنداسلم در طی 19 گرنداسلم از ویمبی2005 تا استرالیای 2010 توسط فدرره . البته 81 پیروزی متوالی نادال هم بسیار دست نیافتنی به نظر میاد . ضمنا نواک تو یواس امسال به 14 امین سمی فاینال متوالیش رسید که تهدیدی جدی برای رکورد فدرر بحساب میاد .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-18-2013, 05:44 PM   #20
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

1-3شکسته نمیشن
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش