بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > تنیس‌باز > گفتگوی عمومی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-14-2011, 09:55 PM   #11
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

به نظر من تمرين مهمه . خيلي هم مهمه . اين تكنيك هايي هم كه دوستان گفتن صد در صد مهمه. ولي اينا تا يه حدي مهمه . مثلا بياين نوواكو با نادال مقايسه كنيم. ايا نوواك كم تر از نادال تمرين مي كنه؟ ايا نوواك نقاط ضعف و قوتشو نمي دونه؟
ولي چرا نوواك هيچ وقت اندازه نادال پيشرفت نكرد؟
به نظر من مهم ترين عامل استعداد. اين استعداد كه بازيكنان سطح بالا رو از هم متمايز مي كنه.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-26-2016, 11:04 PM   #12
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : مهمترین عامل در بازی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
به نظر من تمرين مهمه . خيلي هم مهمه . اين تكنيك هايي هم كه دوستان گفتن صد در صد مهمه. ولي اينا تا يه حدي مهمه . مثلا بياين نوواكو با نادال مقايسه كنيم. ايا نوواك كم تر از نادال تمرين مي كنه؟ ايا نوواك نقاط ضعف و قوتشو نمي دونه؟
ولي چرا نوواك هيچ وقت اندازه نادال پيشرفت نكرد؟
به نظر من مهم ترين عامل استعداد. اين استعداد كه بازيكنان سطح بالا رو از هم متمايز مي كنه.

سلام منم عضو جدید هستم میخواستم بدونم آیا میشه از سن 23 سالگی با تمرینات مناسب به حدی رسید تا در مسابقات داخلی شرکت کرد با قصد 168 و وزن 58 کیلو
من انگیزه و استقامت و تواناییشو دارم ووقتی توی بازی گرم میشه میتونم ساعت های زیادی بازی کنم و از نظر نفس تاجایی که هست سعی کردم بیشتر کنم قبلا فوتسال و فوتبال زیاد بازی میکردم که اون ورزش ها هم نیاز به نفس و استقامت زیادی بود و با ورزش میتونم بیشتر کنم

لطفا راهنمایی کنیدکه توی مشهد کجا میشه یک رزمین خوب و مربی خوب پیدا کرد

چرا تاپیک ها خیلی قدیمی شده
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-29-2016, 12:07 AM   #13
hadi manafi
Member

پستها: 36
سپاس: 4
در 11 پست 16 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: دومینیک تیم نواک جوکوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza_Alemi نمایش پست ها
سلام منم عضو جدید هستم میخواستم بدونم آیا میشه از سن 23 سالگی با تمرینات مناسب به حدی رسید تا در مسابقات داخلی شرکت کرد با قصد 168 و وزن 58 کیلو
من انگیزه و استقامت و تواناییشو دارم ووقتی توی بازی گرم میشه میتونم ساعت های زیادی بازی کنم و از نظر نفس تاجایی که هست سعی کردم بیشتر کنم قبلا فوتسال و فوتبال زیاد بازی میکردم که اون ورزش ها هم نیاز به نفس و استقامت زیادی بود و با ورزش میتونم بیشتر کنم

لطفا راهنمایی کنیدکه توی مشهد کجا میشه یک رزمین خوب و مربی خوب پیدا کرد

چرا تاپیک ها خیلی قدیمی شده
عجله نکن برای حرفه ای شدن.برای شرکت در مسابقه میشه.اینم بدون تنیس اصلا ورزش محدودیت داری نیست تو سن 30 سالگیم میشه شرو کرد.من رفیقم 32 سالشه تازه شرو کرده اما علاقه و انگیزه ی زیادی داره و زود پیشرفت میکنه.(در ضمن تا سن 30 سالگی یه تنیسور محشر میشی اگه همه چیت عالی باشه اون مقع تو بهترین مسابقات تو سطح عالی تو ایران میتونی شرکت کنی(تو ایران بازیکنای اول تا 10 رنکینگ همشون بالای 25 سالن حتی یکی دوتا 30.32ساله هم دارن)تلاش کن فقط
hadi manafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hadi manafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-29-2016, 01:34 AM   #14
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hadi manafi نمایش پست ها
عجله نکن برای حرفه ای شدن.برای شرکت در مسابقه میشه.اینم بدون تنیس اصلا ورزش محدودیت داری نیست تو سن 30 سالگیم میشه شرو کرد.من رفیقم 32 سالشه تازه شرو کرده اما علاقه و انگیزه ی زیادی داره و زود پیشرفت میکنه.(در ضمن تا سن 30 سالگی یه تنیسور محشر میشی اگه همه چیت عالی باشه اون مقع تو بهترین مسابقات تو سطح عالی تو ایران میتونی شرکت کنی(تو ایران بازیکنای اول تا 10 رنکینگ همشون بالای 25 سالن حتی یکی دوتا 30.32ساله هم دارن)تلاش کن فقط

اره نیاز به یه پشتیبان عالی هست که ساپورتت کنه مثل خانواده و اینکه فقط تمرکز و رشته و کارت تنیس باشه تا بتونی توی این شرایط به حرفه ای بودن تنیس فکر کنی اما با توجه به شرایطی که من میبینم احتمالا نیمه حرفه ای بشم خیلی خوبه تا دوباره زمان بعد تحصیل ایجاد بشه و بصور حرفه ای در سطح ایران پیش برم اما متاسفانه که بعضی مواقع درگیر مسائل زندگی آدم رو گرفتار میکنه و مجبوری از بهترین علایق و ورزشت دوری کنی که اگه دوری کنی باعث میشه افت کنی

باید به بچه هامون فکر کنیم کسی که به ما فکر نکرد
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش