بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > ديگر تنيس بازها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-12-2013, 12:44 PM   #21
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

از نظر من تاریخ تنیس دو نیمه داره که هفته پیش تولد یک نیمش رو تبریک گفتیم و حالا نوبت نیمه دیگست.تولد عمو پیت بر عاشقان مبارک
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2013, 01:00 PM   #22
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

دوستان.جریان دعوای سمپراس و آغاسی چی بوده؟ یه بار وسط بازی از خجالت هم دراومدن.درسته؟
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABER FED به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2013, 01:46 PM   #23
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

خداوندگار سرویس & والی زادروزت خجسته باد .

من خاطره ای از سمپراس ندارم , تنها چیزی که در زهنم از "پت" نقش بسته سویینگ بسیار مرگبار بدنش هنگام سرویس بود که تقریبا 180 درجه ای چرخش داشت !!!

SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2013, 02:15 PM   #24
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

راستش من طرفدار آغاسی بودم قدیما و واسه ی اینکه سمپراس می زدش با سمپراس حال نمی کردم، اما حالا که تنیس بازی می کنم تازه می فهمم چرا سمپراس نقش مهمی در تنیس داشته.

ماجرای دعواش با آغاسی رو هم من دقیق نمی دونم، تا جاییکه یادمه رابطه ی خوبی با هم داشتن (شاید خشایار بهتر بدونه) اما چند سال پیش توی مسابقه ی نمایشی Hit for Haiti که برای کمک به زلزله زده های هاییتی بوذ و فدرر و سمپراس علیه نادال و آغاسی بازی می کردن، سمپراس ادای راه رفتن آغاسی رو درآورد و پیرهنش رو هم نصفه از شورتش در آورد (کاری که آغاسی می کرد) و آغاسی هم دستش رو کرد توی جیبش و گفت "من هم می خوام ادای تو رو در بیارم (حالا دقیقش رو یادم نیست ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود) ولی هیچی ندارم، آهان صبر کن یدونه یه دلاری دارم." این مربوط می شد به اینکه یه بار ظاهراً سمپراس فقط یه دلار انعام داده بود به گارسون رستوران (توی آمریکا رسم رایج اینه که 10 تا 20 درصد قیمت منو رو به پیشخدمت ها انعام بدی). خلاصه بعد از این کار آغاسی، جو بازی عوض شد و بعد هم خودش از سمپراس عذرخواهی کرد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2013, 03:44 PM   #25
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
راستش من طرفدار آغاسی بودم قدیما و واسه ی اینکه سمپراس می زدش با سمپراس حال نمی کردم، اما حالا که تنیس بازی می کنم تازه می فهمم چرا سمپراس نقش مهمی در تنیس داشته.

ماجرای دعواش با آغاسی رو هم من دقیق نمی دونم، تا جاییکه یادمه رابطه ی خوبی با هم داشتن (شاید خشایار بهتر بدونه) اما چند سال پیش توی مسابقه ی نمایشی Hit for Haiti که برای کمک به زلزله زده های هاییتی بوذ و فدرر و سمپراس علیه نادال و آغاسی بازی می کردن، سمپراس ادای راه رفتن آغاسی رو درآورد و پیرهنش رو هم نصفه از شورتش در آورد (کاری که آغاسی می کرد) و آغاسی هم دستش رو کرد توی جیبش و گفت "من هم می خوام ادای تو رو در بیارم (حالا دقیقش رو یادم نیست ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود) ولی هیچی ندارم، آهان صبر کن یدونه یه دلاری دارم." این مربوط می شد به اینکه یه بار ظاهراً سمپراس فقط یه دلار انعام داده بود به گارسون رستوران (توی آمریکا رسم رایج اینه که 10 تا 20 درصد قیمت منو رو به پیشخدمت ها انعام بدی). خلاصه بعد از این کار آغاسی، جو بازی عوض شد و بعد هم خودش از سمپراس عذرخواهی کرد.
آره مهدی. البته من اون موقع که بازیو دیدم نفهمیدم منظور آغاسی از اینکه گفت پولی ندارم چی بود. حتی سرویس با سمپراس بود و بعد از اینکار آغاسی سمپراس سرویسشو زد سمت آغاسی که اگه آغاسی جاخالی نمی داد فکر کنم می خورد تو سرش.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2013, 12:25 AM   #26
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
آره مهدی. البته من اون موقع که بازیو دیدم نفهمیدم منظور آغاسی از اینکه گفت پولی ندارم چی بود. حتی سرویس با سمپراس بود و بعد از اینکار آغاسی سمپراس سرویسشو زد سمت آغاسی که اگه آغاسی جاخالی نمی داد فکر کنم می خورد تو سرش.
آره سرویس رو زد طرفش، ولی جدای این حرفها، قشنگترین جای اون مسابقه وقتی بود که آغاسی از فدرر پرسید با چه سرعتی می خوای واست سرویس بزنم و فدرر هم یه سرعتی رو گفت، بعد وقتی آغاسی سرویس زد، سرعت سروش فقط یک مایل با اون چیزی که فدرر خواسته بود فرق داشت.
ماجرای انعام ندادن رو هم دوست عزیزمون توی این صفحه کامل توضیح دادن:
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6298
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2013, 10:59 AM   #27
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

تصادفا به چیز جالبی برخوردم. گزارش دیلی تلگراف از برد فدرر مقابل سمپراس در ویمبی 2001. سمپراس از سال 1993 تا قبل از این دوره فقط یک بار (1996) قهرمان نشده بود و باختش مقابل یه تنیسور 19-20 ساله (که طبق گزارش ظاهرا انگلیسی هم نمی تونسته صحبت کنه ) بیش از حد عجیب بود.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 60554_292387004213302_1233000871_n.jpg (21.8 کیلو بایت, 132 نمایش)
نوع فایل: jpg 542665_293092250809444_1593556667_n.jpg (26.4 کیلو بایت, 130 نمایش)
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-12-2013, 02:36 PM   #28
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

مهدی جان ممنون از پستت. این رو از کجا پیدا کردی؟ فدرر تا جایی که من یادم بود تسلط خوبی به انگلیسی داشت، اما بعد دیدن پست تو رفتم یه سرچ زدم و دیدم توی این ویدیوی پایین که مال قبل از اون بازیه به همون راحتی و آمادگی فعلیش انگلیسی حرف می زنه:

http://www.youtube.com/watch?v=IxXDBDRfIA4

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 06:42 PM   #29
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ
پیش فرض پاسخ : پیت سمپراس

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
پیت سمپراس

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش