بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > تنیس‌باز > حریف تمرینی

حریف تمرینی

در این قسمت میتوانید یک حریف تمرینی برای خود پیدا کنید

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-20-2011, 08:38 AM   #131
Hosniye
Junior Member

آواتار Hosniye

پستها: 26
سپاس: 47
در 26 پست 203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Aravan rezai

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
من اگه جاي تو بودم ديگه با اين مربي كلاس نميرفتم. يك اتفاق مشابه براي من افتاد مربيم رو عوض كردم؛ اون وقت تازه فهميدم با چه بيسوادي كلاس ميرفتم!!!
مربی هتل که مربی من نبود
اما مربی خودمو مجبورم دیگه چون مربی دانشگاه است اعتراض بکنم باید برم کمیته انضباطی
ولی خب اونم حتما استراتؤی خاص خودشو داره که ساعت 12 ظهر منو مجبور به توپ جمع کردن می کنه !!!
مگه مربیتون کی بودند ؟ کجا رفتید ؟
Hosniye آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hosniye به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2011, 12:01 AM   #132
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

با سلام...
این تاپیک از وقتی که من وارد این سایت شدم همیشه جزو کاربردی ترین تاپیک ها بوده،جوری که من با توجه به آگهی ها برای 2 تا از دوستام از توی این تاپیک پارتنر معرفی کردم ،که هر دوتاشون هنوز دارن با هم ادامه میدن ولی به تازگی مسئله یک مقدار فرق کرده به طوری که کسایی که اینجا پست میذارن دیگه به اولین و مهمترین نکته پست اول تاپیک یعنی کنار گذاشتن غرور اهمیت نمیدن،از بین پیجه 12 به بعد من برای 2 تا از بچه های دیگه که پارتنر نیاز داشتن با دوستانی که پست گذاشته بودن تماس گرفتم و براشون قرار گذاشتم،جالب اینه که یکی از این افراد بعد از جلسه اول با اینکه سطح بازیش پایین تر بوده به دوست من گفته بود هر موقع وقت داشتم و خواستم تمرین کنم بهت زنگ میزنم!!!(انگار با نوکرش تمرین میکنه یا اینکه داره پولی میده!) اون یکیشونم نمی خوام بگم که کی بود ولی مثلا توی آگهی زده بود سطح بازی متوسط، ولی وقتی دوست من رفته بود باهاش تمرین کرده بود میگفت اصلا فرق بین بکهند و اسلایس رو هم نمیدونه و کلا از 5 تا توپ 2 تاش رو از رو نت رد میکنه ولی خودشو در سطح متوسط میدونه!! (((خدا وکیلی این تاپیک اینجوری نبود،نمیدونم چرا داره اینجوری میشه؟!))) خواهش میکنم کسی که تاپیکو ایجاد کرده یا اگه دیگه حظور نداره مدیران انجمن،به اسم تاپیک اضافه کنن که پست اول حتما خوانده بشه.که کسایی که پست میذارن بفهمن که حدف این تاپیک چی بوده و اینکه ایجاد این تاپیک صادقانه بوده و کمی صادق باشن...
امیدوارم همگی موفق باشید...

ویرایش توسط DArk : 06-27-2011 در ساعت 12:02 AM
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-26-2011, 04:42 PM   #133
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DArk نمایش پست ها
با سلام...
این تاپیک از وقتی که من وارد این سایت شدم همیشه جزو کاربردی ترین تاپیک ها بوده،جوری که من با توجه به آگهی ها برای 2 تا از دوستام از توی این تاپیک پارتنر معرفی کردم ،که هر دوتاشون هنوز دارن با هم ادامه میدن ولی به تازگی مسئله یک مقدار فرق کرده به طوری که کسایی که اینجا پست میذارن دیگه به اولین و مهمترین نکته پست اول تاپیک یعنی کنار گذاشتن غرور اهمیت نمیدن،از بین تاپیک 12 به بعد من برای 2 تا از بچه های دیگه که پارتنر نیاز داشتن با دوستانی که پست گذاشته بودن تماس گرفتم و براشون قرار گذاشتم،جالب اینه که یکی از این افراد بعد از جلسه اول با اینکه سطح بازیش پایین تر بوده به دوست من گفته بود هر موقع وقت داشتم و خواستم تمرین کنم بهت زنگ میزنم!!!(انگار با نوکرش تمرین میکنه یا اینکه داره پولی میده!) اون یکیشونم نمی خوام بگم که کی بود ولی مثلا توی آگهی زده بود سطح بازی متوسط، ولی وقتی دوست من رفته بود باهاش تمرین کرده بود میگفت اصلا فرق بین بکهند و اسلایس رو هم نمیدونه و کلا از 5 تا توپ 2 تاش رو از رو نت رد میکنه ولی خودشو در سطح متوسط میدونه!! (((خدا وکیلی این تاپیک اینجوری نبود،نمیدونم چرا داره اینجوری میشه؟!))) خواهش میکنم کسی که تاپیکو ایجاد کرده یا اگه دیگه حظور نداره مدیران انجمن،به اسم تاپیک اضافه کنن که پست اول حتما خوانده بشه.که کسایی که پست میذارن بفهمن که حدف این تاپیک چی بوده و اینکه ایجاد این تاپیک صادقانه بوده و کمی صادق باشن...
امیدوارم همگی موفق باشید...
عزیزم کسایی که میان اینجا دنبال پارتنر میگردن اکثرا سطح بازیشون پایینه پس انتظار نداشته باش که تو این تایپک یه نفر مثل فدرر یا ممد پیدا کنی!
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2011, 12:00 AM   #134
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
عزیزم کسایی که میان اینجا دنبال پارتنر میگردن اکثرا سطح بازیشون پایینه پس انتظار نداشته باش که تو این تایپک یه نفر مثل فدرر یا ممد پیدا کنی!
نه بابا همچین انتظاری ندارم.فقط انتظار دارم در هر سطحی هستن راستشو بگن،بلاخره یکی هم مثل خودشون پیدا میشه..در ضمن ممد رو خوب اومدی
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2011, 09:38 PM   #135
rezakh
Junior Member

پستها: 6
سپاس: 1
در 5 پست 14 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض کمک برای شروع تنیس

سلام خیلی خوشحالم که با این سایت وشما آشنا شدم .من 19 سالمه می خواستم تازه تنیس رو شروع کنم می خواستم کمکم کنید که از کجا شروع کنم کجا برم اگه می شه مربی خوب هم معرفی کنید خیلی ممنون می شم از شما که کمکم کنید
rezakh آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezakh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2011, 10:21 PM   #136
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

سلام

البته یه تاپیک در این مورد داشتیم که احتمالا بعدا این پستها هم به اون منتقل میشه. ولی برای اسپم نشدن و دادن جوابتون اول باید ببینید برای شروع کجا میتونید برید تمرین؟ مجموعه ورزشی انقلاب یه کم هزینه رو بالا میبره ولی مربی و کمپ تنیس اونجا هست، اگه بخواید مربی بگیرید که تو زمین های خصوصی هم میشه این کار رو کرد! خلاصه از جزئیات و هزینه ای که میخواید بکنید یه کم بیشتر توضیح بدید تا بهتر بشه راهنمائی کرد؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2011, 11:26 PM   #137
rezakh
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
سلام

البته یه تاپیک در این مورد داشتیم که احتمالا بعدا این پستها هم به اون منتقل میشه. ولی برای اسپم نشدن و دادن جوابتون اول باید ببینید برای شروع کجا میتونید برید تمرین؟ مجموعه ورزشی انقلاب یه کم هزینه رو بالا میبره ولی مربی و کمپ تنیس اونجا هست، اگه بخواید مربی بگیرید که تو زمین های خصوصی هم میشه این کار رو کرد! خلاصه از جزئیات و هزینه ای که میخواید بکنید یه کم بیشتر توضیح بدید تا بهتر بشه راهنمائی کرد؟

خیلی ممنون از راهنمایی اونا رو خوندم ولی جواب کامل نگرفتم خونمون غرب و سایت رو خوندم حداقل 500 باید برای شروع هزینه کنم یه سوال دیگه بخوام به صورت حرفه ای کار
کنم و بخوام که حداقل بعد از یک سال و نیم برسم تیم ملی باید چه کار کنم بازم ممنون
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezakh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2011, 01:00 AM   #138
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
خیلی ممنون از راهنمایی اونا رو خوندم ولی جواب کامل نگرفتم خونمون غرب و سایت رو خوندم حداقل 500 باید برای شروع هزینه کنم یه سوال دیگه بخوام به صورت حرفه ای کار
کنم و بخوام که حداقل بعد از یک سال و نیم برسم تیم ملی باید چه کار کنم بازم ممنون

اگه براتون امکان داره که به مجموعه ورزشی انقلاب برید و با واریز هزینه هاش مربی هم بگیرید که هزینش خیلی بالا میره! (هزینه ی مجموعه+عضویت در باشگاه آپت+هزینه ی پارکینگ+هزینه ی مربی و زمین و توپ جمع کن)

اگه خواستید بگید من تک تک هزینه هاش رو براتون تخمین بزنم، اگه بخواید در باشگاهای خصوصی کار کنید که فقط هزینه ی مربی و زمینه، فوق فوقش روزانه یه ورودی هم میدید که خیلی کمتر از انقلاب میشه...

در مورد حرفه ای شدن که بیشتر بحث هزینه ی شخصیه، اگه وضع مالیتون خوبه که بعد یه مدت میتونید تو مسابقات فیوچرز در پیت خارجی شرکت کنید تا یه رنکینگی بگیرید و بعد مراحل رو طی کنید...

اگه فقط قصدتون تیم ملیه که یه مشکل پارتی هست اینجا چون حتی بهترین بازیکن هم بشید انوشا شاهقلی جاتون تو تیم ملی بازی می کنه!! مگر اینکه بزنید ناکارش کنید و دعا کنید خاندان سوری و شکوفی از تنیس برچیده شن تا نوبت شایسته ها برسه!!

از من میشنوی فکر تیم ملی تنیس رو اصلا نکن اگه شرایط مالیت خوبه برو فیوچرز ها رنکینگ کسب کن تا ببینیم عاقبت این فدراسیون چی میشه در غیر این صورت ممکنه ضربه ی روحی هم بخوری

سوالی بود در خدمتم
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2011, 10:41 AM   #139
rezakh
Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون می شه لطف کنید هزینه ها رو بهم بگین مثلا برای 60 جلسه تمرین باشگاه خصوصی بهتر هستند یا انقلاب???واقعا ممنون
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezakh به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2011, 02:15 PM   #140
koury
Administrators

آواتار koury

دوست عزیز در زیر به هزینه های احتمالیتون برای تمرین و آموزش در مجموعه ورزشی انقلاب اشاره می کنم امیدوارم به دردتون بخوره:

1. هزینه ی ثبت نام که آزادش حدود 150 هست، تازه تا پایان سال هم هست نه دوره ی 12 ماهه!!
2. هزینه ی استفاده از پارکینگ که 60-70 تومنه
3. هزینه ی عضویت سالانه در باشگاه آپت که 200 میشه اگه اشتباه نکرده باشم
4. هزینه ی مربی درجه یک با زمین و توپ جمع کن میشه فک کنم 35 ساعتی،
مربی درجه دو هم اگه درست یادم بوده باشه 30 میشه!

در باشگاه خصوصی شما ساعتی 7-12 فوقش هزینه ی زمین میدی و ساعتی 10-15 هزینه ی مربی! خیلی بخوان سخت بگیرن جلسه ای 3 تومن هم ورودیه...

سوالی بود در خدمتم
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش