بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > تنیس بازل (Swiss Indoors Basel)

تنیس بازل (Swiss Indoors Basel)

10-16 آبان - بازل، سوئیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-07-2010, 11:30 PM   #41
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
من هم قهرمانی راجر رو به هواداراش تبریک میگم. تو ست سوم یکی از تماشاگرا قبل از اینکه نواک سرویس دومش رو بزنه (امتیار 30 -40 به نفع راجر و برک پوینت داشت ) بلند گفت game federer . این حرکت ناجوانمردانه است.باعث برهم زدن تمرکز تنیسور میشه. نواک دابل فالت کرد و برک شد.
آره واسه همین نواک باخت . وگرنه میبرد
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-07-2010, 11:37 PM   #42
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

باز پس گيري قهرماني راجر رو به تمامي هوادارا تبريك ميگم!!!!

پيش به سوي باز پسگيري چيزاي ديگه!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-07-2010, 11:45 PM   #43
S.I.N.A
Roger's Fan

آواتار S.I.N.A

پستها: 86
سپاس: 1,572
در 85 پست 984 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: **************************** Roger Federer

قهرمانی راجر تبریک به همه هواداران اسطوره
امیدوارم روند خوبش ادامه داشته باشه ....
دیدن کوچولوهای راجر خوشحالی من رو بعد از قهرمانی مضاعف کرد
S.I.N.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.I.N.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 11:13 AM   #44
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

"این واضح و مشخص است که لحظه بسیار زیبایی هست.این همیشه خیلی عاطفی و فقط یک احساس خوب است;من خیلی خوشحالم"راجر گفت."من تا به حال در اینجا(بازل)افتخارات بزرگی بدست آوردم.من نمی توانم باور کنم،من در بیشتر وقت ها فینال بودم و حالا توانستم 4مین مقام خودم را در اینجا بدست بیاورم.امروز خیلی خوشال هستم"
"من حالا باید خودم را برای لندن آماده کنم.من در 3فینال پشت سر هم بازی کردم;و موفق شدم که قهرمان استکهلم و بازل شوم"فدررگفت. "حالا من باید به پاریس سفر کنم و در آنجا بازی های خوبی انجام دهم تا برای فینال لندن آماده باشم".
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 11:17 AM   #45
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

سلام

من هم قهرمانی راجر فدرر رو به همه ی هوادارهای خوبش تبریک عرض می کنم.

کاش بازی نوله اون اواخر افت نمی کرد و ست سوم یه طرفه نمیشد. اگر مثل ست اول، بازی تنگاتنگ بود خیلی هیجانش بیشتر بود.

اما دوستانی که بازی رو تا اخر از کانالهای سوئیس دنبال کردند دقت کردید چقدر مراسم طولانی شد؟ اون آقا پیره یه عالمه حرف زد! من تا حالا مراسم به این کشـــــــــــــــــداری ندیده بودم. جالب اینه که کار خاصی هم نمی کردند و الکی طولش دادند.

جالبترین قسمت مراسم اهدای گردن آویز به Ball Kids بود که خدا میدونه چقدر تو دلشون خوشحالی میکردند که نواک و راجر دو تا از ستاره های دنیای تنیس دارند به گردنشون نشان یادبود آویزون می کنند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 12:03 PM   #46
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

قهرماني روجر عزيز رو به همه هواداران تبريك ميگم و واقعا اين ضرب المثل كه ميگه دود از كنده بلند ميشه ،مصداق روجر فدرر است .درضمن اين حرفها چيه كه ميگيد فلان تماشاگر حين بازي گفت game federer ،شما مثل اينكه تو ايران خودمون نميبيني تماشاگرهاي يه تيم ميزبان ،شرف بازيكن ويا تيم مهمان رو حين بازي ميبرندويا حتي موقع گل زدن ويا حتي پنالتي وياضربه آزاد بازيكن رو هو ميزنند تا حواسش پرت بشه ،من اين چيزها رو كه گفتم نه فقط براي فوتبال كه حتي حين تماشاي تنيس خاكي تو تهران ويا سالنهاي كشتي ،بوكس ،واليبال و بستكبال و حتي تنيس روي ميز هم ديدم تماشرگرهاي تيم ويابازيكن ميزبان ،تيم حريف ويابازيكن مهمان رو ميكوبند ،حالا شما انتظار داريد تو اون سطح از رقابت حرفه اي تنيس بين نفر دوم و سوم جهان، تو كشور روجر فدرر كسي تشويقش نكنه ،آخه سوئيس به غير از اين اسطوره ديگه كي رو داره كه بخوان تشويقش كنند.ومن وتمام علاقمندان تنيس اين حرف رو كه ميگيد تمركز نواك جوكويچ رو تماشگر نما بهم زد قبول نداريم . اين كار كمرنگ كردن قهرناني روجر فدرر است و اين كار به نظرم بي انصافي است .و درآخر بگم خراب كردن بازيكني كه حداقل 6 سال از جوكويچ بزرگتر است و به طبع اون چابكي و فرزي سالهاي اوج خودش 2003الي 2005رو نداره وفقط داره از تجربه هاش تو مسابقه ها استفاده ميكنه كار اصلا درستي نيست. به اميد موفقيت در مسترز پاريس و قهرماني آخر سال لندن.واقعا كه عجب قدرتي داره با يك روز استراحت تو همچين تورنمتي شركت ميكنه،بعد چند نفر ميخوان اينطوري خرابش كنند.

ویرایش توسط rezapor : 11-09-2010 در ساعت 12:26 PM
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 01:31 PM   #47
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
قهرماني روجر عزيز رو به همه هواداران تبريك ميگم و واقعا اين ضرب المثل كه ميگه دود از كنده بلند ميشه ،مصداق روجر فدرر است .درضمن اين حرفها چيه كه ميگيد فلان تماشاگر حين بازي گفت game federer ،شما مثل اينكه تو ايران خودمون نميبيني تماشاگرهاي يه تيم ميزبان ،شرف بازيكن ويا تيم مهمان رو حين بازي ميبرندويا حتي موقع گل زدن ويا حتي پنالتي وياضربه آزاد بازيكن رو هو ميزنند تا حواسش پرت بشه ،من اين چيزها رو كه گفتم نه فقط براي فوتبال كه حتي حين تماشاي تنيس خاكي تو تهران ويا سالنهاي كشتي ،بوكس ،واليبال و بستكبال و حتي تنيس روي ميز هم ديدم تماشرگرهاي تيم ويابازيكن ميزبان ،تيم حريف ويابازيكن مهمان رو ميكوبند ،حالا شما انتظار داريد تو اون سطح از رقابت حرفه اي تنيس بين نفر دوم و سوم جهان انتظار داريد تو كشور روجر فدرر كسي تشويقش نكنه ،آخه سوئيس به غير از اين اسطوره ديگه كي رو داره كه بخوان تشويقش كنند.ومن وتمام علاقمندان تنيس اين حرف رو كه ميگيد تمركز نواك جوكويچ رو تماشگر نما بهم زد قبول نداريم . اين كار كمرنگ كردن قهرناني روجر فدرر است و اين كار به نظرم بي انصافي است .و درآخر بگم خراب كردن بازيكني كه حداقل 6 سال از جوكويچ بزرگتر است و به طبع اون چابكي و فرزي سالهاي اوج خودش 2003الي 2005رو نداره وفقط داره از تجربه هاش تو مسابقه ها استفاده ميكنه كار اصلا درستي نيست. به اميد موفقيت در مسترز پاريس و قهرماني آخر سال لندن.واقعا كه عجب قدرتي داره با يك روز استراحت تو همچين تورنمتي شركت ميكنه،بعد چند نفر ميخوان اينطوري خرابش كنند.
عه . نهایت منطق رو تو این پست دیدم.من میگم کار تماشاگر اشتباهه
ما کی خواستیم فدرر و قهرمانیهای بیشمارش رو خراب کنیم.چرا حرف میذاری تو دهن ما.
فقط کافی بود کار یه تماشاگر به ضرر راجر بود الان زیر فحش بود تو این سایت.عزیز من باریها توی فضای سالن برگزار میشه.میدونی موقع برک چه فشاریه.میفهمی ؟

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 02:54 PM   #48
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
قهرمانی راجر رو تو خونه ی خودش به تمام دوستداراش شادباش میگم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2010, 06:10 PM   #49
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

منم قهرمانی راجر رو تبریک میگم ولی دلم میخواد یورگن ملزر پاریس رو ببره تا واسه لندن کوالیفای شه
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2010, 03:47 AM   #50
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

دیدارهای رودر روی این دو تنیسور 18 بار بوده . 12 برد برای راجر

صفحه 8 روزنامه خبرورزشی / 18 آبان

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش