بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-29-2011, 10:10 PM   #531
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sohrab نمایش پست ها
salam dostan.mikhastam nazaretono dar morede rakete( wilson blx tour blade )bedonam mamnon misham nazar bedin .
سلام

دوست عزیز لطفا با فارسی نوشتن به قوانین عمومی انجمن احترام بزارید.

سری BLX ویلسون مدل Tour و Blade فراوان داره راکت مورد نظرتون رو دقیق مشخص کنید تا نظرمون رو در موردش بگیم.

موفق باشید
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-29-2011, 10:15 PM   #532
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط yari نمایش پست ها
این راکت چطوره؟
راکت خوبی یه یه نه
Wilson K Factor K Zero Tennis Racket
Head Micro Gel 5 Tennis Racket

سلام

راکت Wilson مورد نظرتون راکت مناسبی برای مبتدی هاس هم هد سایز فوق العاده بزرگی داره هم وزنش مناسبه، هم قدرت هم کنترل بالائی داره که برای بازیکنان مبتدی برای پیشرفت مناسبه ولی راکت های بهتری برای مبتدی ها هست...

راکت Head هم که Microgel یکی از تاریخی ترین سری هاش هست و یه راکت کاملا حرفه ای در عین حال مناسب برای بازیکنان سطح متوسط! نمیدونم منظورتون از عدد 5 چی هست ولی مایکروژل دو هد سایز بیشتر نداره مگر اینکه برای رده ی جونیورزش باشه که من اطلاع خاصی ندارم!!

موفق باشید
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2011, 12:05 PM   #533
mh saeedi
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 1 پست 3 بار سپاسگزاری شده

سلام به همه
من یه مبتدی ام توتنیس. چند روز پیش واسم یه راکت wishبا مدل power stick که طولش 28 اینچه کادو گرفتم
میخاستم ببینم واسم کوچیک نیست و یا اینکه اگه کوچیکه بازی کردن باهاش سخت نیست واسم؟
ممنون میشم منو از شک در بیارین
mh saeedi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mh saeedi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2011, 12:21 PM   #534
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mh saeedi نمایش پست ها
سلام به همه
من یه مبتدی ام توتنیس. چند روز پیش واسم یه راکت wishبا مدل power stick که طولش 28 اینچه کادو گرفتم
میخاستم ببینم واسم کوچیک نیست و یا اینکه اگه کوچیکه بازی کردن باهاش سخت نیست واسم؟
ممنون میشم منو از شک در بیارین
سلام دوست عزیز
کلا مارک wish رو هدیه میدند ، نه همینطور که فرمودید ، بازی کردن باهش سخت هست و شما مدل های پایین راکت های معروف رو هم بگیرید به نظرم بهتره .
با سپاس.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-04-2011, 01:21 PM   #535
RAFA_NADAL
Member

آواتار RAFA_NADAL

پستها: 72
سپاس: 38
در 58 پست 301 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1ـرافائل نادال 2ـفرناندو لوپز 3ـماریا شاراپوا 4-راجر فدرر 5ـکارلوس مویا 6-مارات سافین

دوستان عزیز نظر خودتون رو درباره راکت ویلسون blx pro open میشه بگید...؟؟؟؟
اگه میشه همه چیز هاش رو مورد بررسی قرار بدید و بگید واسه بازیه حرفه ای مناسبه؟؟؟
RAFA_NADAL آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی RAFA_NADAL به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-04-2011, 03:15 PM   #536
koury
Administrators

آواتار koury

این راکت از همه نظر یه راکت حرفه ای هست و بازیکنان حرفه ای همچون فلیسیانو لوپز و یولیا گورگس در مردان و زنان ازش استفاده می کنن!! در کل برای بازیکنان سطح متوسط به بالا هست و قیمتش هم خیلی مناسبه...
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-05-2011, 10:12 AM   #537
greenboy
Junior Member

پستها: 7
سپاس: 3
در 3 پست 9 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان.من واسه اولین بار رفتم تنیس بازی کردم در شهر خودمون.حالا میخواستم راکت بخرم
مربی خودش یه سری راکت داشت که بعضی ها سنگین تر بود.یه عددایی هم روش بود مثل 110 اینچ و غیره.حالا لطفا راهنمایی کنید چه جوری میتونم راکت مناسب خودم انتخاب کنم و خودتون چی پیشنهاد میکنید.البته ممکنه تو شهر ما مدلهای محدودی رو داشته باشه یا همگی تقلبی و غیره.ولی شما چه پیشنهاد میکنید؟
greenboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی greenboy به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-05-2011, 03:11 PM   #538
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط greenboy نمایش پست ها
سلام دوستان.من واسه اولین بار رفتم تنیس بازی کردم در شهر خودمون.حالا میخواستم راکت بخرم
مربی خودش یه سری راکت داشت که بعضی ها سنگین تر بود.یه عددایی هم روش بود مثل 110 اینچ و غیره.حالا لطفا راهنمایی کنید چه جوری میتونم راکت مناسب خودم انتخاب کنم و خودتون چی پیشنهاد میکنید.البته ممکنه تو شهر ما مدلهای محدودی رو داشته باشه یا همگی تقلبی و غیره.ولی شما چه پیشنهاد میکنید؟
با سلام..
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم برای اینکه هزینه بیخودی نکنی،اول چند جلسه با راکت اجاره ای یا راکت مربیت بازی کنی اگه دیدی دوست داری ادامه بدی برو راکت بخر.چون تنیس بر خلاف ظاهرش ورزشی هست که خیلی زود توی ذوق میزنه...
راکتهای که مربی ها پیشنهاد میکنن معمولا بد نیست،ولی سعی کن قبلش چند مدل راکت رو تست کنی،سنگین و سبک، که ببینی با کدوم راحتتری.. اون 110 اینچی که گفتی خیلی جالبه ،اینچ واحد اندازه گیری Length راکت یعنی طولشه،110 اینچ یعنی 279cm ، بلنترین مرد جهان 247CM بلندی قدشه اون که گفتی احتمالا هد سایزشه که برای مبتدی ها مناسبه، در کل راکتهایی با هد سایز بالای 100 و وزن 300 برای بازیکنهای آماتور مناسب تره...
موفق باشید...
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-05-2011, 03:44 PM   #539
greenboy
Junior Member

پستها: 7
سپاس: 3
در 3 پست 9 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DArk نمایش پست ها
با سلام..
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم برای اینکه هزینه بیخودی نکنی،اول چند جلسه با راکت اجاره ای یا راکت مربیت بازی کنی اگه دیدی دوست داری ادامه بدی برو راکت بخر.چون تنیس بر خلاف ظاهرش ورزشی هست که خیلی زود توی ذوق میزنه...
راکتهای که مربی ها پیشنهاد میکنن معمولا بد نیست،ولی سعی کن قبلش چند مدل راکت رو تست کنی،سنگین و سبک، که ببینی با کدوم راحتتری.. اون 110 اینچی که گفتی خیلی جالبه ،اینچ واحد اندازه گیری Length راکت یعنی طولشه،110 اینچ یعنی 279cm ، بلنترین مرد جهان 247CM بلندی قدشه اون که گفتی احتمالا هد سایزشه که برای مبتدی ها مناسبه، در کل راکتهایی با هد سایز بالای 100 و وزن 300 برای بازیکنهای آماتور مناسب تره...
موفق باشید...
ممنون.البته من سنم 22 ساله و تا حد ممکن میخوام این ورزشو یاد بگیرم.پس به نظرتون لازمه که در ابتدا به بازی کنترلی یا قدرتی توجه کنیم یا نه؟چند مدل ارزان قیمت رو هم معرفی کنید خیلی ممنون میشم

ویرایش توسط greenboy : 08-05-2011 در ساعت 03:51 PM
greenboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی greenboy به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-05-2011, 04:17 PM   #540
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط greenboy نمایش پست ها
ممنون.البته من سنم 22 ساله و تا حد ممکن میخوام این ورزشو یاد بگیرم.پس به نظرتون لازمه که در ابتدا به بازی کنترلی یا قدرتی توجه کنیم یا نه؟چند مدل ارزان قیمت رو هم معرفی کنید خیلی ممنون میشم
خواهش میکنم...
بازی کنترلی یا قدرتی بستگی به نوع بازیتون داره،ولی راکتهایی که کنترل بیشتری دارن میشه باهاش مانور بهتری داد و به اصطلاح تو دست تره...از بین راکتها میتونی Babolat: pure Storm GT مدل 2009 رو بگیری که تنها فرقش با مدل 2011 توی رنگشه،سری Head:youtek speed های معمولی هم خوبه،توی برند ویلسون هم اگه پیدا کنی راکتهای Kfactor Kblade راکتهای فوق العاده ای بود، که همه ی این راکتها با کمی اختلاف زیر 200 تومنه...
موفق باشید...
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش