بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

13-20 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-17-2014, 07:37 PM   #191
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2014

اگر در کل بسنجیم که فدرر بهترین تنیسور تاریخه اما در حال حاضر نواک بهترینه. تو خاک هم بدون شک نادال بهترین تنیسور تاریخه.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 10734135_753281094726710_190822377126069402_n.jpg (40.0 کیلو بایت, 106 نمایش)
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2014, 12:40 AM   #192
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

من این چند پست اخیر رو متاسفانه همین الان دیدم و چون مرتضی عزیز از من در رابطه با این بحث اسم برده بود، گفتم خیلی کوتاه ( چون با خودم عهد کردم در این مورد دیگه بحثی نکنم) چند خط بنویسم...

رقابت های شانگهای امسال درس های خیلی زیادی داشت و خیلی ساده مشخص کرد همه چیز رو...مهم ترین درسشم این بود که راجر فدرر دوباره اومد پای تخته و تنیس رو آموش داد اونم در برابر آماده ترین و بهترین بازیکن چند سال اخیر دنیای تنیس و همون فردی که بسیاری از دوستان وطنی ازش به عنوان رکن اصلی فیلد طلایی سال های اخیر نام می برن...

ببین S.A.IVI.A.N جان من چند باری در مورد این بحث فیلد با شما صحبت کردم، خیلی اوقات بد هم حرف زدم( ک از این بابت متاسفم) ولی خب حقیقتا چون اولین بار بود همچین بحثی می دیدم، شاید تا حدی هم حق داشتم چون به هیچ عنوان چنین بحثی رو در هیچ کجای کره خاکی ندیده بودم و واقعا برام عجیب بود...ولی دوست عزیز شما بعید می دونم آدمی باشی که تنیس رو نشناسی، پس به نظرم حیفه که سره کل کل یا چهار تا کری روزانه بخوای «تنیس شناسی» خودت رو زیر سوال ببری...

من نمی دونم چه فردی برا اولین بار در این انجمن این بحث رو مطرح کرد ولی پیشنهاد می کنم شما دیگه به خاطر چهار تا کل کل خودت رو با دامن زدن به این موضوع زیر سوال نبری...S.A.IVI.A.N جان مدیر این سایت تشریف بردن شانگهای گویا، ای کاش می شد شما هم با ایشون تشریف می بردید و در محضر اساتید و ورزشی نویسان و تنیس نویسان بزرگ دنیا این بحث رو پیش می کشیدید، مثلا می گفتید فدرر به این علت همه عناوین رو در گذشته درو می کرد چون فیلد خوب نبود و الان به این علت درو نمی کنه چون فیلد خوبه، اون وقت خیلی ساده ملاحضه می کردید که همون جا آی دی کارتتون باطل می شد و به بیرون هدایت می شدین!!

مرتضی لطف کرد 3 تا از بازی های فدرر رو قرار داد که ببینن دوستان از جمله شما ولی من می گم اصن به این کار نیازی نیست دوست عزیزم، هر چند مطالعه ابتدایی در مورد دوران طلایی فدرر خیلی کمک می کنه برا حل این موضوع، اما شما یک باره دیگه هم اگه بشینی بازی چند روز گذشته فدرر رو ببینی با نواک، بازم کفایت می کنه...خیلی گویاست همه چیز... تفاوت سطح خیلی گویاست...واقعا پیش کشیدن بحث کاملا من در آوردی فیلد طلایی در برابر فردی که چنین نمایشی رو در سن 33 سالگی ارائه می ده یعنی چی؟...

S.A.IVI.A.N جان با این بحث ها شاید تو مرز های این کشور و این انجمن 4 تا کل کل ساده به وجود بیاد ولی در هیچ کجای دیگه حتی محلی ابتدایی هم از اعراب نداره این موضوع...ورق بزنید صفحات ورزش رو در سراسر دنیا ببنید در مورد فدرر چیا می گن، بینید در مورد افتخارات فدرر در اون سال ها چیا می گن، بینید در مورد اون فیلد و بازیکنای اون زمان چیا می گن...2 خط، حتی 2 خط در مورد این بحث فیلد طلایی در هیچ کجای دنیا شما مطلب پیدا نمی کنی...خواستم همین چند خط کوتاه رو بنویسم چون واقعا حرف زدن در مورد این بحث دیگه خیلی ابتداییه...

پ.ن:میشائیل شوماخر بین سال های 2000 تا 2004 قهرمان بدون رقیب فرمول 1 دنیا بود، اما بعدش نتونست این عناوین رو تکرار کنه چرا که نوبت به امثال آلونسو و بعد ها سبا فتل رسید و این راننده ها تونستن افتدار رو از دست شوماخر خارج کنن...پس آیا می تونیم بگیم اقتدار شوماخر در اون دوران به این خاطر بوده که فیلد فرمول 1 ضعیف بوده؟! آیا می تونیم بگیم همچین چیزی رو؟ به نظرتون محلی از اعراب داره؟! از این دست مثال ها تو ورزش زیاده، برا من مهم نیست ولی حیفه یک سری دوستان تا این حد ابتدایی بخوان یه سری مسائل رو عنوان کنن...البته همین که دوست عزیزم S.A.IVI.A.N جان تا حدی بسیار زیادی سعی در تکذیب حرف های گذشتشون داشتن خودش نشونه خوبیه، امیدوارم تعداد اندک بقیه هم همین روند رو پیش بگیرن...

پ.ن 2: S.A.IVI.A.N جان متاسفانه در مورد آغاسی حرف های مرتضی درسته چون من خودم شاهد بودم در چت باکس شما یک مسئله ای رو به اشتباه و غلط عنوان کردید...دقیقا شما از جمله " آگاسی 35 ساله گرند برد" استفاده کردید که به هیچ عنوان چنین جمله ای صحت نداره...

موفق باشید...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-19-2014, 02:03 AM   #193
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

مرسی شهاب جان
با کلیت صحبت هات موافقم و بحثی وجود نداره.
اصلا بحث سر فیلد نبود. بحث سر یه دو مسئله کوچیک در مورد هد تو هد و مچ آپ بود.که حرفا زده شدن. اصلا ما اینجا هستیم که باهم تبادل اطلاعات کنیم ،بحث کنیم و از همدیگه چیز یاد بگیریم. و الا دعوا و دشمنی وجود نداره. اساسا من یکی که از کل کل خوشم نمیاد و تا الان هیچوقت کل کل نکردم . هر حرفی زدیم نظری بوده که صحیح یا غلط نظر شخصی بوده.هرکس از منظر خودش به مسائل نگاه میکنه.
در مورد فیلد هم منم تصمیم گرفته بودم که دیگه صحبت نکنم.درست باشه یا غلط دردی رو دوا نمیکنه و چیزی رو تغییر نمیده. الانم من بحثی در این مورد نکردم ،دوستان بحث رو بردن به اونجا.
در مورد حرف چت باکس هم خودم گفتم که این حرف رو زدم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.A.IVI.A.N نمایش پست ها

من هرگز نگفتم آگسی اسطوره ست چون در 35 سالگی گرند گرفته. لطفا صحبت های من رو وارونه اینجا نگید. سینا جان بود بعد از قهرمانی سینسی یا رسیدنش به فینال گفت این چه فیلد طلایی هست که فدرر 33 ساله مسترز میبره یا راحت میاد فینال (یه همچین چیزی گفت) منم در جهت کل کل گفتم نه فیلد طلایی زمانیه که آگسی 35 ساله گرند میبرد. و این خیلی تفاوت داره با حرف شما. آره میدونم آگسی آخرین گرند رو 33 سالگی برده و در 35 سالگی به فینال رسیده و در 34 سالگی مسترز میبرده. همه اینا رو میدونیم.
اما مرتضی میگفت من گفتم اسطوره یعنی آگسی که 35 سالگی گرند برد!
ومن لفظ اسطوره رو واسه آگسی بکار نبردم. ضمن اینکه منظور من از اون حرف جواب حرف سینا جان بود که به سن و 33 سالگی اشاره کرد و منم خواستم بگم آگسی هم این شرایط رو داشته.

در مورد راجر هم فکر نکنم کسی نیاز به مطالعه داشته باشه . کسی هم منکر بزرگیش نشد. من یکی که با دیدن تنیس بزرگ شدم.ماهم مثل شما اوج فدرر رو لمس کردیم.
شما هم از اینکه قبول داری بعضی وقت ها ادبیات صریحی داشتی نکته خوبیه و جای تحسین داره و امیدوارم بقیه دوستان هم که گاها در جواب حرف مخالف لااقل تو این انجمن بی محابا صحبت میکنن و گاها از منظر بالا به بقیه نگاه میکنن تغییر منش بدن. و بهتره همه ما عادت کنیم که تحمل نظر مخالف رو داشته باشیم!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش