بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مشاوره و گفتگو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-06-2013, 02:07 PM   #121
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
ببین حق با تو هست.حرفت درست
اما در ایران نمایندگی انچنان ارزش داره که باعث میشه مردم برند طرف خرید از این نمایندگی ها.چون فکر میکنند کفش ها و وسایل اصل میارند و قیمت ها خوبه
شما نمایندگی ادیداس رو در نظر بگیر.کسی که نمایندگی ادیداس رو میگره باید فقط تو مغازش وسایل ادیداس باشه فقط فقط ادیداس.این میشه نمایندگی
بعدش باید مغازش به روز باشه یعنی جنس های روز دنیا رو به سرعت داخل ایران بیاره.قیمتش هم خوب و معقول باشه.مثلا میگم نمایندگی های اصل هر کدوم پشتیوانه دارند یعنی یه شرکتی این ها رو تعمین میکنه و به این ها وسایل روز ادیداس رو میرسونه.
اگر 10 تا نمایندگی واقعی ادیداس باشه باید قیمت یک مدل کفش توی هر 10 تا یکی باشه.نه اینکه یکی کمتر بده یکی بیشتر
اگر حراجی خورد درصد و زمان حراج همه ی نمایندگی ها یکی باشه
ببین اینجا ایران هست ما نمایندگی مستقیم ادیداس نداریم این ها همگی واسطه دار هستند.
بهت هم قبلا گفتم یک راکت بخواد بیاد ایران چند بار بین چند تا دلال دست به دست میشه و حتی پول گمرک و مالیات و ... حساب کن بعدش ببین راکت چه قیمت نجومی درمیاره
الان نمایندگی dc توی جردن هست فکر میکنم اونجا یه پیرهن داشت قیمتش 300 تومن بود اونجور که میگند
من چون از دور دستی بر اتیش دارم و ،یکمی هم مطلع هستم به شدت حرف های دوستمون رو تایید میکنم.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-06-2013, 02:18 PM   #122
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

دوستان برای اطلاع از قیمت های راکت کفش زه و توپ تنیس به تاپیک زیر مراجعه کنید. لطفا فقط در این تاپیک استعلام قیمت کنید...با تشکر
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6057
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-01-2013, 06:12 PM   #123
milad.nazari
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 8
در 4 پست 5 بار سپاسگزاری شده

سلام من حدود یک ساله که توپ میزنم یه چند وقتی فکر عوض کردن گریپ ذهنمو مشغول کرده اما مربیم نمیزاره ، در حال حاضر من از گریپ سمی وسترن استفاده میکنم اما همش فکر میکنم که گریپ وسترن برای من مناسبتره مخصوصا برای زدن توپ های بلند طوری که بدون قوس تو زمین حریف فرود برن ، حالا بنظر شما اصلا گریپ تو زدن توپ تاثیر میزاره ؟؟؟ اصلا میشه بازیکن بعد از مدتی گریپشو عوض کنه؟؟؟
milad.nazari آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-02-2013, 04:21 AM   #124
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad.nazari نمایش پست ها
سلام من حدود یک ساله که توپ میزنم یه چند وقتی فکر عوض کردن گریپ ذهنمو مشغول کرده اما مربیم نمیزاره ، در حال حاضر من از گریپ سمی وسترن استفاده میکنم اما همش فکر میکنم که گریپ وسترن برای من مناسبتره مخصوصا برای زدن توپ های بلند طوری که بدون قوس تو زمین حریف فرود برن ، حالا بنظر شما اصلا گریپ تو زدن توپ تاثیر میزاره ؟؟؟ اصلا میشه بازیکن بعد از مدتی گریپشو عوض کنه؟؟؟
سلام دوست عزیز
تغییر گریپ مطمئناً توی ضربه ها نقش خیلی مهمی داره چون زاویه ی راکت به نسبت توپ رو تعیین می کنه و یکی از دلایل اصلی تفاوت تنیس این روزها با تنیس قدیم اینه که اون موقعه ها همه از گریپ کانتیننتال Continental استفاده می کردن و امروز اکثراً از همون سمی وسترن استفاده می کنن.
گریپ وسترن گریپ خیلی حاصی به حساب میاد و زدن توپ باهاش خیلی سخت تره، و برای ریترن کردن توپ های خیلی بلند مفیده اما من تا حالا ندیدم کسی غیر از بازیکن های حرفه ای از این گریپ استفاده کنه چون توپ های خیلی پایین رو نمی شه باهاش زد.
شما هم اگه تاپ اسپین خیلی زیادی به ضربه هات می دی و فکر می کنی ضربه زدن با گریپ وسترن بازیت رو بهتر می کنی دلیلی نداره که اون رو یه مدت امتحان کنی، ولی به نظر من برای بازیکن های سطح متوسط همون گریپ سمی وسترن بهترین گریپ به حساب میاد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2013, 10:43 PM   #125
8491
Junior Member

پستها: 19
سپاس: 15
در 2 پست 3 بار سپاسگزاری شده

یه فروشگاه وسایل تنیس که قیمتاش مناسب باشه و جنسای با قیمتای پایین هم داشته باشه . برای ساک و توپ و سبد و پوشاک تنیس سراغ دارین معرفی کنین . حوالی هفت تیر سید خندان پیچ شمرون این دور و ورا . البته دورتر هم باشه می تونم برم . نزدیک باشه بهتره :دی
8491 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2013, 10:20 AM   #126
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 8491 نمایش پست ها
یه فروشگاه وسایل تنیس که قیمتاش مناسب باشه و جنسای با قیمتای پایین هم داشته باشه . برای ساک و توپ و سبد و پوشاک تنیس سراغ دارین معرفی کنین . حوالی هفت تیر سید خندان پیچ شمرون این دور و ورا . البته دورتر هم باشه می تونم برم . نزدیک باشه بهتره :دی
منیریه هست که قیمتاش بالا هست ، یک لوازم ورزشی جدید پیدا کردم ، سمت بلوار ارتش به سمت شرق ، پیمان اسپورت ، کنار 2 مصالح ساختمانی فروشی است . خیلی معروفه ، کلآ تخصصشون تنیس هست . قیمتاش هم عالیه ، من راضی بودم
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2013, 12:13 PM   #127
eeeeeeehsan
Junior Member

آواتار eeeeeeehsan

پستها: 26
سپاس: 42
در 6 پست 6 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان

من تازه می خوام وارد تنیس بشم؛ از بچه های یزدی کسی هست اینجا یه سری اطلاعات در اختیارم بذاره؟؟!

ممنون.
eeeeeeehsan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-03-2013, 07:17 PM   #128
eeeeeeehsan
Junior Member

آواتار eeeeeeehsan

پستها: 26
سپاس: 42
در 6 پست 6 بار سپاسگزاری شده

دوستان ممنون، رفتم ورزشگاه شهید نصیری ثبت نام کردم، 5 جلسه با زمین و مربی و عضویت در باشگاه و فدراسیون 100 تومن، توپ و راکتم بهم میدن، خــوبه؟؟

یه سوال دیگه هم دارم، خرید پستی دارین از طریق سایت؟ بابت توپ و راکت..

ممنون
eeeeeeehsan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-04-2013, 12:35 AM   #129
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
یه سوال دیگه هم دارم، خرید پستی دارین از طریق سایت؟ بابت توپ و راکت..

ممنون
برای خرید آنلاین لوازم تنیس می تونین به سایت های زیر مراجعه کنید:

http://www.varchin.com/leisure/type/tennis.html
http://www.matinsportshop.com/index.php
http://www.wachar.ir/index.php?dispa...ategory_id=232
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2013, 07:09 PM   #130
mohammad2013
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 1
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

با سلام من چندتا سوال داشتم اما ندونستم در کدوم بخش انجمن مطرح کنم که بعد از جستجو به این تایپک رسیدم ...... میخواستم بدونم برای کلاس تنیس کجا باید ثبت نام کنم که از همین شهریور بتونم کار رو شروع کنم؟ و اینکه هزینه کلاسهاش چقدره؟
mohammad2013 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش