بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-23-2016, 02:41 AM   #21
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo
پیش فرض پاسخ : آغاز پایان فدرر

با سلام
با اکثر بند های شما موافقم و قبول دارم که مردم بهترینارو تعیین میکنن و شخصی که در اذهان مردم اوله حقیقتا بهترینه چون اگه مردم و طرفدارا نباشن این بحثا اصن جذابیتی نداره و فدرر و جوکوویچ اگر طرفدارشون نباشن اون افتخارات هیچ ارزشی ندارن و فدرر در حال حاضر محبوب ترین و محبوب ترین خواهد بود چون وقتی ظهور کرد با پایه گذاری پلی تنیس قیمی رو به تنیس مدرن تبدیل کرده مردم که از تماشای تنیس قدیمی و پیرمردی سرو اند والی خسته شده بودند شیفته رقاصی جوانی بودند که در همه ناحیه های زمین حضور داره البته راه اصلی تبدیل سرو اند والی به بیس لاینر ها رو نادال پیمود ولی بنیان گذاریش با فدرر بود من باز هم میگم اگر اوج فدرر و جوکوویچ همزمان بود هر دو در دو جبهه طرفدار افتخارات درآمد و اسپانسر های یکسانی پیدا میکردند و از لحاظ درآمد و محبوبیت در جایگاه یکسانی بودند نه با فاصله ده میلیون دلاری
فدرر در حال حاضر محبوب ترین و مطمعنم نواک نمیتونه از لحاظ جمع کردن طرفدار فراتر از فدرر بره و تنها راه اثبات خودش به عنوان برترین راهی جز اینکه در همه آمارها فراتر باشه نداره
فقط در مورد اونجایب که گفتین نواک چون قهرمان سینسیناتی نشده متخصص هارد کورت نیست نواک از نه تورنمنت هارد گورت در هشتای اون ها قهرمان شده و درصد موفقیتش ۸۹ درصد بوده و فکر کنم از این لحاظ بعد از فدرر که درصدش صد درصده دومه در طول تاریخ ولی فدرر در خاک رس از چهار تورنمنت فقط در دوتای آن ها قهرمان شده و درصد موفقیت ۵۰ درصد داره و در رتبه چشم گیری قرار نمیگیره نمیخام به تاریخ نگاه کنم ولی بین هم دوره ای های خودش از جوکوویچ و نادال که صد درصد موفقیت دارن پایین تره و هم طراز اندی ماری و استن واورینکا هست
در پایان با تشکر ازشما که به عنوان برادر بزرگتر وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید با تشکر ویژه
یا علی
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2016, 01:00 PM   #22
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : آغاز پایان فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام
با اکثر بند های شما موافقم و قبول دارم که مردم بهترینارو تعیین میکنن و شخصی که در اذهان مردم اوله حقیقتا بهترینه چون اگه مردم و طرفدارا نباشن این بحثا اصن جذابیتی نداره و فدرر و جوکوویچ اگر طرفدارشون نباشن اون افتخارات هیچ ارزشی ندارن و فدرر در حال حاضر محبوب ترین و محبوب ترین خواهد بود چون وقتی ظهور کرد با پایه گذاری پلی تنیس قیمی رو به تنیس مدرن تبدیل کرده مردم که از تماشای تنیس قدیمی و پیرمردی سرو اند والی خسته شده بودند شیفته رقاصی جوانی بودند که در همه ناحیه های زمین حضور داره البته راه اصلی تبدیل سرو اند والی به بیس لاینر ها رو نادال پیمود ولی بنیان گذاریش با فدرر بود من باز هم میگم اگر اوج فدرر و جوکوویچ همزمان بود هر دو در دو جبهه طرفدار افتخارات درآمد و اسپانسر های یکسانی پیدا میکردند و از لحاظ درآمد و محبوبیت در جایگاه یکسانی بودند نه با فاصله ده میلیون دلاری
فدرر در حال حاضر محبوب ترین و مطمعنم نواک نمیتونه از لحاظ جمع کردن طرفدار فراتر از فدرر بره و تنها راه اثبات خودش به عنوان برترین راهی جز اینکه در همه آمارها فراتر باشه نداره
فقط در مورد اونجایب که گفتین نواک چون قهرمان سینسیناتی نشده متخصص هارد کورت نیست نواک از نه تورنمنت هارد گورت در هشتای اون ها قهرمان شده و درصد موفقیتش ۸۹ درصد بوده و فکر کنم از این لحاظ بعد از فدرر که درصدش صد درصده دومه در طول تاریخ ولی فدرر در خاک رس از چهار تورنمنت فقط در دوتای آن ها قهرمان شده و درصد موفقیت ۵۰ درصد داره و در رتبه چشم گیری قرار نمیگیره نمیخام به تاریخ نگاه کنم ولی بین هم دوره ای های خودش از جوکوویچ و نادال که صد درصد موفقیت دارن پایین تره و هم طراز اندی ماری و استن واورینکا هست
در پایان با تشکر ازشما که به عنوان برادر بزرگتر وقت گذاشتید و منو راهنمایی کردید با تشکر ویژه
یا علی
خیلی خوشحال شدم از اینکه تونستیم ی بحث عاقلانه داشته باشیم
اون قسمت اخرم که قرمز کردم عرض کردم نادال به عنوان بهترین تاریخ در خاک همیشه جلوی راجر در خاک گرفته مونت کارلو رم مادرید بارها راجر به فینال رفتش اما نادال ی استثناست در تاریخ خاک رس ولی در هر صورت عرض کردم به نسبت خب راجر به اندازه ای که در چمن و هارد عالی بوده در خاک نبوده اما باز جزوه بهترین ها بوده.
منم تشکر میکنم امیدوارم همه دوستداران تنیس از ویمبلدون لذت ببرن در نبود نادال دوس داشتنی تنیسورایی همچون زورف و تیم کیریوس رائونیچ میتونن سطحشون رو نشون بدن و البته همچنان امیدوارم راجر در سمی نواک بیفته و امیدوارم این بازی اتفاق بیفته هرچند مشخص نیست چه کسی تا اون مرحله برسه و کار برای راجر از همیشه شاید سخت تر باشه اما ما راجریون میدونیم که میشه.
با ارزوی بهترین ها برای شما دوست و برادر عزیزم
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)