بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-06-2014, 04:30 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 06:07 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

بهترین‌ها در مهارت‌ها از میان قهرمانان خانم
به انتخاب هواداران در شبکه‌های اجتماعی

18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 07:48 PM   #3
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer
پیش فرض پاسخ : دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

این هم بهترین‌ها در مهارت‌ها از میان قهرمانان
مرد
به انتخاب هواداران در شبکه‌های اجتماعی

KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-06-2014, 08:19 PM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پیش فرض پاسخ : دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

دانستنی‌های جالب پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا در قالب اینفوگرافیک

16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-07-2014, 01:57 PM   #5
fouadami
Junior Member

آواتار fouadami

پستها: 16
سپاس: 9
در 4 پست 13 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر

مکس سرعت سرویسش با سرعت سرویس های من فرق زیادی نداره :
fouadami آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-07-2014, 06:11 PM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fouadami نمایش پست ها
مکس سرعت سرویسش با سرعت سرویس های من فرق زیادی نداره :

البته سرعت سرویس خانم وینس ویلیامز، که 129 ذکر شده به مایل هست که معادل 207.6 کیلومتر در ساعت می‌شه.

اگر متوسط سرعت سرویس شما تا این حد بالا هست، عالیه. به خصوص اگر خانم باشید.

من به شخصه هنوز در سرویس خیلی ضعف دارم و نمی‌تونم با سرعت سرویسم، از حریف امتیاز بگیرم. بنابراین به ناچار به جای Flat Serve بیشتر سرویسم شبیه حالت Kick Serve با کمی (Side Spin) به خودش می‌گیره (البته خیلی با سرعت کم). آرزوم هست روزی مثل کیک سرو سم استوزر بتونم سرویس بزنم.
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-08-2014, 09:46 AM   #7
fouadami
Junior Member

آواتار fouadami

پستها: 16
سپاس: 9
در 4 پست 13 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

البته سرعت سرویس خانم وینس ویلیامز، که 129 ذکر شده به مایل هست که معادل 207.6 کیلومتر در ساعت می‌شه.

اگر متوسط سرعت سرویس شما تا این حد بالا هست، عالیه. به خصوص اگر خانم باشید.

من به شخصه هنوز در سرویس خیلی ضعف دارم و نمی‌تونم با سرعت سرویسم، از حریف امتیاز بگیرم. بنابراین به ناچار به جای Flat Serve بیشتر سرویسم شبیه حالت Kick Serve با کمی (Side Spin) به خودش می‌گیره (البته خیلی با سرعت کم). آرزوم هست روزی مثل کیک سرو سم استوزر بتونم سرویس بزنم.
شوخی کرده بودم! سرعت سنج ندارم ولی به 20 کیلومتر برسه خیلیه! آخرش علامت خنده برای همین بود دیگه :دی
fouadami آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-09-2014, 10:36 AM   #8
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

پاور جان، سپاس بابت اینفوگرافیک ها، اون سریعترین سرویس هم فکر کنم واسه ی خانم ها باشه، چون همین دیشب سزیعترین سرویس مارین چیلیچ 134 مایل در ساعت سرعت داشت و مطمئنم قبل از اون هم مردها با سرعت بالاتری سرویس زدن.

در مورد سرویس هم خود من خیلی سرویسم خوب نیست و اینجا افرادی که بهتر از من سرویس بزنن زیادن، ولی یه کاری که باعث شد سرویس زدن واسه ی من راحت تر بشه و گاه به گاه بتونم با سرویس امتیاز بگیرم این بود که با همون گریپ کانتیننتال، بعد از بالا انداختن توپ با دست چپم سعی کنم با همون دست چپ بدون اینکه بعد از بالا انداختن توپ بیارمش پایین خودم رو بالا بکشم، انگار که یه میله بالای دستم چپ منه و با استفاده از اون می خوام خودم رو بکشم بالا. این حرکت باعث می شه که بالاتنه ات رو مدت زمانی بیشتری بالا نگه داری و توپ رو از ارتفاع بالاتری بزنی که خود این کار بهت کمک می کنه تا کنترل بهتری داشته باشی و هم دابل فالت کمتر بدی و هم اینکه مچت رو موقع ضربه زدن خم کنی که ضرب اصلی سرویس فلت از همین خم کردن مچ میاد.
شرمنده اگه این هایی که می گم واست تکراریه، اما خود من معمولاً وقتایی که می بینم سرویسم به خوبی سابق نیست همین کار رو انجام می دم و معمولاً نتیجه می ده.
توی یه فوروم انگلیسی زبون هم اینو یه بار مطرح کردم و اونجا یه نفر گفت که اتفاقا نیک بولیتری هم توی ویدیوش به همچین چیزی اشاره می کنه، منم با اینکه اون ویدیو رو دیده بودم، اما این صحنه اش رو یادم نبود. اون بحث رو می تونی اینجا ببینی:
http://tt.tennis-warehouse.com/showt...for+your+serve

ویرایش توسط mspayam : 09-09-2014 در ساعت 12:25 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش