بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-30-2012, 10:56 PM   #21
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
و این هم آخرین کامنت من در این سایت. دیگه کامنت نمیزارم. مثله اینکه اینجا جای خوبی برای کسانی که طرفدار رافا و راجر نیستن نیست.
دوست عزیز از چی خجالت بکشم؟؟؟ مگه به رافا توهین کردم؟؟؟؟
واقعا فکر نمیکردم که شما بهراد جان بخوی اینطور از روی تعصب صحبت کنی.
به هر حال موفق باشی.
یه چند ماهی بود که پست ندادم فکر کنم از بعد یو اس اوپن
دوست عزیز اینجا خیلیم جای خوبی برای طرفداران غیر از رافا و راجر هست شما خودتو برای کل حساب نکن.ما که مشکلی نداریم و از این سایت و دوستی با کاربرای فهیمش لذت میبریم.متاسفانه بعد از اوج گیری نواک در سال 2011 بعضی از طرفداران نواک که خب اکثرا همون موقعها یعنی بعد از اوج گیریش و نه قبل از آن طرفدار نواک شدند به گمان خودشون نواکو بالاترین درجه تنیس میبینند و دیگه رافا و راجر و ...رو خیلی بالا نمی بینند.توی این یک سال و اندی که من عضو این سایت بودم چند نفر از این حیث پیدا شدند که با اعصاب کاربرای سایت بدین شکل بازی کردند و در هر تاپیکی یه دعوا راه انداختند از جمله آقا حسام و این باور برای عده ای به وجود اومده که همه اونها همینجورند که خب درست نیست و ما دوستان نواکی زیادی داریم که رابطه خوبی با اونها داریم.شما هم از بدو ورود یه سری بگو مگو ها داشتیند که خب از ذهن دوستان پاک نشده ولی من میدونم که شما اصلا جزو اون دسته از دوستان نیستید و هیچ منظور بدی از اون پست نداشتنید و بیشتر پستتون جنبه مضاح و کل کل های ساده رو داشت اما خب خوش موقع نبود و مزاج دوستان خوش نیومد.من از شما خواهش میکنم با کمی خویشتن داری به فعالیتهای مفیدتون در سایت ادامه بدید و به بهبود سایت کمک کنید
آخی یه مدت بود حرف نزده بودم سرتونو درد آوردم شرمنده

ویرایش توسط sahand : 12-30-2012 در ساعت 11:02 PM
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2012, 10:30 AM   #22
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

مرسی از دوستانی که لطف کردن کامنت گذاشتن و دوستانی که پیغام خصوصی دادن. واقعا ممنون هستم از همتون. امیدوارم طرفدارهای نادال از من ناراحت نباشن و بازیکن محبوبشون هرچی زودتر به میادین برگرده.
به نظر من رافا زانوش خوب شده ولی میترسه رو زمین هارد حاضر بشه و دوباره مصدومیتش برگرده. چون زمینهای هارد بی رحم هستن. البته در صورتی حرف من درست خواهد بود که از مسترز ایندیان ولز و میامی هم انصراف بده و از تورنمنتهای خاک رس فصل 2013 رو شروع کنه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2012, 11:15 AM   #23
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
مرسی از دوستانی که لطف کردن کامنت گذاشتن و دوستانی که پیغام خصوصی دادن. واقعا ممنون هستم از همتون. امیدوارم طرفدارهای نادال از من ناراحت نباشن و بازیکن محبوبشون هرچی زودتر به میادین برگرده.
به نظر من رافا زانوش خوب شده ولی میترسه رو زمین هارد حاضر بشه و دوباره مصدومیتش برگرده. چون زمینهای هارد بی رحم هستن. البته در صورتی حرف من درست خواهد بود که از مسترز ایندیان ولز و میامی هم انصراف بده و از تورنمنتهای خاک رس فصل 2013 رو شروع کنه.
سلام

درسته رافا گفته قصد داره از مسابقات آکاپولکو شروع کنه . اما گفته که در ایندین ولز و میامی هم شرکت خواهد کرد . اما مشخص نیست که تا اون موقع نظرش همین خواهد بود یا نه .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2012, 02:50 PM   #24
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

انشاالله رافا بر ميگرده با قدرت تمام
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2012, 08:18 PM   #25
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

رافا روی هارد بازی نخواهد کرد ، توی تورنمنتی هم شرکت کنه تنک میکنه . زمین های هارد واسه زانوی رافا مثل سم میمونه . بهترین کار ممکن هم همینه که کلا فصل های هارد رو بیخیال شه .
اینطور توی فصل خاک و چمن که بهترین سطوح برای رافا هستن با انرژی کامل ظاهر میشه . یکی از علت های باختش به رُسُل همون خستگی ناشی از فصل خاک و هارد بود.
فقط مشکلی که وجود داره اینه که بعد از 7-8 ماه دوری مطلق از میادین ، کمی زمان لازمه تا یه تنیسور بتونه اعتماد به نفس خودشو پس بگیره و در شرایط مسابقه قرار بگیره.
برای مثال سال 2009 ، رافا بعد از اینکه مصدومیتش برطرف شده بود ، باز هم نتونست خوب نتیجه بگیره ، اعتماد به نفس پایین ناشی از شکست های مختلف توی پاریس و WTF و ... هم مزید بر علت شد.
ولی امسال قضیه فرق میکنه ، چون میخواد بازیهاشو روی خاک شروع کنه ، میتونه با بردن یکی دو تورنمنت کوچیک هم ریتم لازم رو پیدا کنه هم روحیه و اعتماد به نفسش بر میگرده.
مهمترین فصل دوران بازیگری رافا هست این فصل خاک ، چون اگه نتونه روی خاک هم نتیجه بگیره معلوم نیست چه آخر و عاقبتی در انتظارشه.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-31-2012, 10:29 PM   #26
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

واقعاً حیف که زانوش مصدوم شده. تماشای رقابت نادال و فدرر و جوکوویچ و این اواخر هم اندی ماری باعث شده بود که رقابت خیلی دیدنی ای بین بهترین تنیس بازای جهان به وجود بیاد و عدم حضور در گرند اسلم استرالیا جذابیت این تورنمنت رو کمتر می کنه. امیدوارم که نادال به زودی برگرده و دوباره شاهد بازی های زیبای این چهار نفر باشیم.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-01-2013, 11:24 AM   #27
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

همچین میگید سه بازی آخر و نادال برده .... خب همه رو خاک بوده دیگه
میومد رو هارد ام بازی میکرد اونوقت قبول بود.
اگه رو هارد میومد الان یه نتایج دیگه رقم خورده بود
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-01-2013, 12:06 PM   #28
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
همچین میگید سه بازی آخر و نادال برده .... خب همه رو خاک بوده دیگه
میومد رو هارد ام بازی میکرد اونوقت قبول بود.
اگه رو هارد میومد الان یه نتایج دیگه رقم خورده بود
آرین جان شما هم یه جوری میگید انگار نادال رو هارد نتونسته جوکوویچ رو شکست بده.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-01-2013, 12:50 PM   #29
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
رافا روی هارد بازی نخواهد کرد ، توی تورنمنتی هم شرکت کنه تنک میکنه . زمین های هارد واسه زانوی رافا مثل سم میمونه . بهترین کار ممکن هم همینه که کلا فصل های هارد رو بیخیال شه .
اینطور توی فصل خاک و چمن که بهترین سطوح برای رافا هستن با انرژی کامل ظاهر میشه . یکی از علت های باختش به رُسُل همون خستگی ناشی از فصل خاک و هارد بود.
فقط مشکلی که وجود داره اینه که بعد از 7-8 ماه دوری مطلق از میادین ، کمی زمان لازمه تا یه تنیسور بتونه اعتماد به نفس خودشو پس بگیره و در شرایط مسابقه قرار بگیره.
برای مثال سال 2009 ، رافا بعد از اینکه مصدومیتش برطرف شده بود ، باز هم نتونست خوب نتیجه بگیره ، اعتماد به نفس پایین ناشی از شکست های مختلف توی پاریس و WTF و ... هم مزید بر علت شد.
ولی امسال قضیه فرق میکنه ، چون میخواد بازیهاشو روی خاک شروع کنه ، میتونه با بردن یکی دو تورنمنت کوچیک هم ریتم لازم رو پیدا کنه هم روحیه و اعتماد به نفسش بر میگرده.
مهمترین فصل دوران بازیگری رافا هست این فصل خاک ، چون اگه نتونه روی خاک هم نتیجه بگیره معلوم نیست چه آخر و عاقبتی در انتظارشه.
درود
افشین جان امیدوارم همین طور باشه و رافا انرژیش رو فقط صرف خاک و چمن کنه
که حداقل 2 تا گرند اسلم تو سال ببریم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-01-2013, 02:19 PM   #30
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
آرین جان شما هم یه جوری میگید انگار نادال رو هارد نتونسته جوکوویچ رو شکست بده.

مانی شما از سه بازی آخر حرف زدی
منم گفتم اگه بازم سال 2012 به هم میخوردن این نتیجه که 3 بازی آخر و رافا ببره نبود
همین!!
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)