بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-26-2010, 08:27 PM   #1
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک
پیش فرض رده بندي وب سايت هاي ايراني مرتبط با تنيس

چند روز پيش داشتم تو google ميچرخيدم، به سايت 7zoom.com رسيدم كه ارزش و قيمت همه سايت هاي فعال تو اينترنت رو داده بود. گفتم چند تا نتيجه بذارم اينجا شما هم بخونيد شايد خوشتون بياد.

سايت tennistalkers.com رو چك كردم ديدم رنك 473,595 در بين سايت هاي جهان رو داره!!! كه در نوع خودش خيلي خوبه. اين سايت ارزش گذاري هم ميكنه. همين وب سايت خودمون!!!! ارزشش 8,899 دلاره كه باز هم خيلي خوبه.

چند تا سايت ديگه رو چك كردم، اينجوري بودن:

tennistalkers : رنك 473,595 / ارزش 8,899 دلار

90tennis : رنك 7,505,362 / ارزش 1,309دلار

mytennis4u : رنك 1,036,224 / ارزش 10,239 دلار

Niksport.Com: رنك 26,666,708 / ارزش 1,087 دلار

دوستان اگه اسم سايت هاي ديگه مرتبط با تنيس رو ميدونن بذارين اينجا.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-26-2010, 08:45 PM   #2
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

مرسی امیر جان، MyTennis4U فک کنم به خاطر سابقه طولانیش رنکش از ما بالاتره، ولی اگه اشتباه نکنم، سایت ما پر بازدید ترین سایت تنیس فارسی زبونه، فقط چون فرومه و محتواش داینامیکه، و مثل مای تنیس فور یو و بقیه سایتها، صفحه استاتیک نداره، به ارزش واقعیش نرسیده. (موتورهای جستجوگر صفحات استاتیک رو بهتر ثبت میکنن)
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-26-2010, 08:53 PM   #3
amir23
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
مرسی امیر جان، MyTennis4U فک کنم به خاطر سابقه طولانیش رنکش از ما بالاتره، ولی اگه اشتباه نکنم، سایت ما پر بازدید ترین سایت تنیس فارسی زبونه، فقط چون فرومه و محتواش داینامیکه، و مثل مای تنیس فور یو و بقیه سایتها، صفحه استاتیک نداره، به ارزش واقعیش نرسیده. (موتورهای جستجوگر صفحات استاتیک رو بهتر ثبت میکنن)

خيلي معيار ها تو رده بندي اينجوري دخالت دارن. يكيش اينه كه يه وب سايت چندبار در سال آپديت بشه، چقدر مراجعه كننده داشته باشه، چقدر سابقه داشته باشه و خيلي چيزاي ديگه كه من ننوشتم.

به هر حال روي هم رفته سايت خيلي خوبيه. با توجه به اين كه يك فروم هست ارزش بالا 8000 دلار خيلي خوبه!!!
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-26-2010, 11:31 PM   #4
Saeed4progress
Banned Users

پستها: 114
سپاس: 138
در 95 پست 227 بار سپاسگزاری شده
Arrow

این ارزش گذاری بر اساس محتوای سایتها نیست و صرفا یک ربات است. ضمنا بحث بازدید هم مطرح کردید فکر نمی کنم بازدید سایت 90 تنیسwww.90tennis.ir کمتر از سایت تنیس تاکرز باشد. تا آنجایی که من اطلاع دارم سایت 90 تنیس در بین تمام مربیان و داوران و بازیکنان تنیس ایران محبوبیتش بسیار زیاد است و از کارشناسان خوبی هم استفاده می کند. در عین حال 90 تنیس یک سایت کاملا حقیقی است و تمام نویسندگان و مدیران و مصاحبه شوندگان آن شناخته شده اند و چون مشکلات را بی پروا بیان می کند از محبوبیت زیادی برخوردار است. مطلب دیگر آنکه نفوذ این سایت در تصمیم گیریهای سازمان تربین بدنی وفدراسیون تنیس نیز بسیار بالاست.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
Saeed4progress آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeed4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-26-2010, 11:59 PM   #5
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

باز این تبلیغ کرد.نون بازوتو بخور
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2010, 07:42 AM   #6
amir23
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed4progress نمایش پست ها
ضمنا بحث بازدید هم مطرح کردید فکر نمی کنم بازدید سایت 90 تنیسwww.90tennis.ir کمتر از سایت تنیس تاکرز باشد.
البته من نميخوام به اين اختلاف دامن بزنم اما بايد يه آمار ديگه هم هست كه بد نيست ببينيد:

تنيس تاكرز تعداد مراجعه كننده سالانه اش: 346800 نفر تخمين زده شده منبع: http://www.trafficestimate.com/tennistalkers.com

اما سايت 90 تنيس تا حالا ( از زمان پيدايش!!!!) 102045 نفر بازديد كننده داشته.
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2010, 09:43 AM   #7
Saeed4progress
Banned Users

Arrow

دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید. سایت 90 تنیس در ابتدا یعنی تیرماه 88با دامنه دیگری فعالیت می کرد که آن زمان من هم در آن سایت مسئولیت داشتم. منظورم دامنه www.damoontaheri.com بعد در اسفند 88 به دامنه www.90tennis.ir رفت و آمار شما مربوط به اسفند 88 تا مرداد 89 است یعنی 5 ماه. بازهم میگم سیاست 90 تنیس با تنیس تاکرز زمین تا آسمون فرق می کنه. دامون طاهری که مدیر سایت 90 تنیس و با من هم دوسته 1 سال و اندی که داره با این سیستم فدراسیون تنیس می جنگه تا تنیس ایران پیشرفت کنه و من فکر می کنم توی این یک سال آنها خیلی موفق بودن. نمونش باشگاه تنیس آپت در مجموعه انقلاب بود که اینقدر فشار آوردن که قیمت زمینهای اونجا از 10000 تومان شد 5000 تومان. یا خیلی چیزهای دیگه. همه باید تلاش کنیم تا تنیس ایران به جایگاه اصلیش برسه. با بحث راجع به فدرر و نادال و ... تنیس ما تغییری نمیکنه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
البته من نميخوام به اين اختلاف دامن بزنم اما بايد يه آمار ديگه هم هست كه بد نيست ببينيد:

تنيس تاكرز تعداد مراجعه كننده سالانه اش: 346800 نفر تخمين زده شده منبع: http://www.trafficestimate.com/tennistalkers.com

اما سايت 90 تنيس تا حالا ( از زمان پيدايش!!!!) 102045 نفر بازديد كننده داشته.
کاربر زیر از شما Saeed4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-27-2010, 12:43 PM   #8
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeed4progress نمایش پست ها
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید. سایت 90 تنیس در ابتدا یعنی تیرماه 88با دامنه دیگری فعالیت می کرد که آن زمان من هم در آن سایت مسئولیت داشتم. منظورم دامنه www.damoontaheri.com بعد در اسفند 88 به دامنه www.90tennis.ir رفت و آمار شما مربوط به اسفند 88 تا مرداد 89 است یعنی 5 ماه. بازهم میگم سیاست 90 تنیس با تنیس تاکرز زمین تا آسمون فرق می کنه. دامون طاهری که مدیر سایت 90 تنیس و با من هم دوسته 1 سال و اندی که داره با این سیستم فدراسیون تنیس می جنگه تا تنیس ایران پیشرفت کنه و من فکر می کنم توی این یک سال آنها خیلی موفق بودن. نمونش باشگاه تنیس آپت در مجموعه انقلاب بود که اینقدر فشار آوردن که قیمت زمینهای اونجا از 10000 تومان شد 5000 تومان. یا خیلی چیزهای دیگه. همه باید تلاش کنیم تا تنیس ایران به جایگاه اصلیش برسه. با بحث راجع به فدرر و نادال و ... تنیس ما تغییری نمیکنه.
تنیس ایران درست بشو نیست یعنی بعضی ها نمیخوان که درست بشه
حالا ما بیایم در مورد تنیس ایران بحث کنیم که چی بشه ، بازیهای ماری و جوکویچ و ... یه جذابیتی داره ولی بازیهای شاهقلی و سوری و ... چی ؟، چه جذابیتی داره که ما بشینیم بازیاشون رو ببینیم و در موردش بحث کنیم
ادم یه ست از بازیهای اینا ( شاهقلی و بقیه ) رو ببینه والا ازتنیس زده میشه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2010, 01:15 PM   #9
Saeed4progress
Banned Users

Arrow

منظور من از پرداختن به تنیس ایران این نیست که فقطبشینیم بازیهای تنیسورهای ایرانی را نگاه کنیم. منظورم اینه که هر کسی به اندازه خودشا تلاش کنه تا سیستم تنیس ایران را درست کنیم. همون بعضی هایی که شما اشاره کردی انگلهای تنیس ایران هستن. سایت 90 داره اون انگل ها را معرفی می کنه ولی در لفافه. ما هم میتونیم ماری و نادال و ... داشته باشیم باید خودمون آستین بالا بزنیم حق خودمون رو بگیریم. من از تمام سایتهای تنیس میخوام سیاست سایت 90 رو پیگیری کنن. اونها توی خط مقدم جنگ با مافیای تنیس هستن. حالا ارزش سایتشون 1300 دلار هم باشه مهم نیست. مهم نیتشونه. به امید موفقیت تنیس ایران در آینده نزدیک.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
تنیس ایران درست بشو نیست یعنی بعضی ها نمیخوان که درست بشه
حالا ما بیایم در مورد تنیس ایران بحث کنیم که چی بشه ، بازیهای ماری و جوکویچ و ... یه جذابیتی داره ولی بازیهای شاهقلی و سوری و ... چی ؟، چه جذابیتی داره که ما بشینیم بازیاشون رو ببینیم و در موردش بحث کنیم
ادم یه ست از بازیهای اینا ( شاهقلی و بقیه ) رو ببینه والا ازتنیس زده میشه
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeed4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2010, 01:22 PM   #10
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

سعید جان داری تلاش می کنی جای منم تلاش کن ببین به کجا میرسی چون من حوصله ی این کارارو ندارم
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش