بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 06-04-2013, 10:34 AM   #11
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

من یه نظری دارم حالا در حد نظر هست ولی:
1_ میتونید که یه زمانی بگزار کنید مثلا بعد 22 خرداد تا اکثریت بچه ها که تا 22 خرداد امتحان دارند با خیال راحتت امتحان بدند و بیان
2_از 2 هفته قبلش زمان رو به صورت 100 درصدی تعیین کنید تا شاید چند نفر باشند بخواند از شهرستان های اطراف تهران بیاند
3_بعدش مکانش رو هم 100 درصد اعلام کنید از قبل که کسایی که مسیر رو بلد نیستند و یا ازشهرستان میاند لا اقل گیج نشند
4_بعدش یه بگید مثلا کیا با ماشین میاند لا اقل سر راهشون 2 نفر رو هم سوار کنند
5_بعدش گردهمایی به چه صورت برگزار میشه؟فقط پسر یا دختر هم هست؟(توی سایت کسایی هم هستند که دختر هستند شاید تمایل داشته باشند که توی این گردهمایی شرکت کنند پس باید به فکر اون ها هم باشیم و زمینی رو انتخاب کنید که بشه مختلط بازی کرد)
6_چند ساعت میخواید زمین بگیرید؟
7_چند نفر هستیم در کل؟
بنده خودم مثلا قزوین هستم دوست دارم که توی این گردهمایی ها شرکت کنم اما باید از 2 هفته قبلش برنامه 100 درصد بشه و یک دفعه نگید که مشکلی پیش اومد.
من خودم باید یه راکت بزارم تو کوله و دنبال خودم تا تهران بیارم چون دوست دارم که با بچه ها تنیس بازی کنم اما خب مسیر این زمین های تنیس رو بلد نیستم.باید ساعتش جوری باشه که لا اقل اگر چند نفر از شهرستان اطراف تهران اومدند بتونند لا اقل به موقع یعنی یه ساعت خوبی برگردند.
این نظر من بود حال اگر کسی نظر بهتری داره بگه به هر حال این کار برنامه ریزی میخواد یک دفعه میبینید 20 نفر میاند یک دفعه دیدید 10 نفر میاند و اینکه باید ساعت و زمینش از قبل اطلاع رسانی بشه تا همه بتونند به موقع حرکت کنند و به موقع برسند سر زمین
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir k2 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش