بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد هاینیکن (Heineken Open)

آزاد هاینیکن (Heineken Open)

19-25 دی ماه - اکلند، نیوزلند

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 01-09-2012, 06:40 PM   #1
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اخبار مسابقات آزاد هاینیکن

روز اول مسابقات تنيس اوكلند نيوزلند با برگزاري 3 بازي به پايان رسيد.ابتدا اين آلخاندرو فايا كلمبيايي بود كه در نبرد بازيكنان چپ دست پيروز شد.او در سه ست و با نتايج 4-6, 6-3, 6-3 دانلد يانگ آمريكايي را مغلوب كرد.فايا كه در ست اول 4-0 عقب افتاده بود، راه خود را پيدا كرد و 4 گيم متوالي را كسب كرد تا نتيجه برابر شود ولي اين يانگ بود كه براي بار سوم سرويس فايا را بريك كرد تا در ست اول پيروز شود.با اين وجود فايا در دو ست بعدي بازيش را با هواي پرباد اوكلند تطبيق داد و موفق به پيروزي شد.

او گفت:”در ابتداي بازي او خوب شروع كرد ولي پس از آن من در زمين بهتر حركت كردم و بازيم هم بهتر شد.من براي هر امتياز جنگيدم و تمركزم بالا بود.به نظرم خوب بازي مي كنم.به بازيم اعتماد دارم.امروز كمي بيش از حد خطا دادم ولي با توجه به شرايط سخت بازي عادي بود.”
در ادامه روز، سيد ششم رقابت ها، توماس بلوچي برزيلي 6-3, 7-6(3) روي ماچادو از پرتقال را در 1 ساعت و 43 دقيقه شكست داد.بلوچي 7 ايس داشت و 85 درصد امتيازات سرويس اولش را كسب كرد.
در ديگر مسابقه امروز، مايكل ونوس تنها نماينده نيوزيلند در جدول اصلي مسابقات نتوانست با سانتياگو جيرالدو مقابله كند و بازي خود را 6-4, 6-3 واگذار كرد تا بازهم نيوزلند هيچ نماينده اي در دور دوم اين تورنومنت نداشته باشد.
از سوي ديگر آرتِم سيتاك(Artem Sitak) كه او هم نيوزيلنديست در دور پاياني جدول راه يابي به تورنومنت اصلي از آدرين مانارينو فرانسوي شكست سختي با نتيجه 6-1, 6-0 خورد تا ناكامي بازيكنان اين كشور كامل شود.
ونوس:”امشب نشان داده شد كه مرحله بعدي كجاست و شما چه كارهاي ديگري بايد انجام دهيد.من خيلي خطا دادم و خودم باعث شكستم شدم.”
او گفت كه سطح بازي جيرالدو با بازيكنان مسابقات چلنجر كه معمولا با آن ها روبرو مي شود متفاوت نبوده ولي بازيكنان برتر بهتر بازي را كنترل مي كنند.
او ادامه داد:”او به راحتي بقيه به شما امتياز نمي دهد.او كاري مي كند كه براي هر خطا وكم كاري هزينه بپردازيد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)