بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

18-25 آبان - لندن، انگلستان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات Barclays ATP World Tour Finals 2014 ؟
نواک جوکویچ 18 20.00%
راجر فدرر 68 75.56%
اندی ماری 0 0%
استن واورینکا 2 2.22%
توماس بردیک 0 0%
کی نیشیکوری 2 2.22%
میلوش رائونیچ 0 0%
مارین چیلیچ 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-11-2014, 03:07 PM   #81
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

دوستان برگردیم به بازیهای امروز
بنظرم امروز نیشی و ماری بر حریفانشون غلبه کنند
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-11-2014, 03:10 PM   #82
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
آقا ما لذت می بریم از نوشتهات, بازم از تنیس بنویس, یه وقت نکنه انجمن رو رها کنی بریا ؟
نه دوست عزیز
من ۱۴ سالم بوده اومدم ایران و اصلا هم برام مهم نیست که نتونم بعضی کلمات رو درست بنویسم
راجع به سبک بازی هم که دیگه کاملا توضیح دادم من تو اون نوشتم می خواستم نکته اشتراکی بین این ۳ تا بازیکن داشته باشم که گفتم اگر کلمه سبک قبلش گذاشته باشم اشتباه بوده
اما این کاربر اومده در جواب اون شخص که سوال کرده دو سه بار به کرات این توضیح رو داده
طرف فردا میره سر زمین تنیس بهش میگند کی بهت گفته سبک بازی ماری Passive ه و میگه توی تنیس تاکرز خوندم
من توی این ۵ سالی که توی این فروم هستم و قبلش که توی یک فروم دیگه بودم توی فرومهای فارسی زبان با خیلی ها بحث کردم یه مدت هم با میلاد که الان با هم رفیقیم و تلفی جویای حال هم میشیم بحثم شد رفتم اما دوباره اومدم با محمد بحث خیلی می کردیم که من حتی ازش چیز یاد گرفتم توی همون بحث ها
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 03:22 PM   #83
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
دوست عزیز roger 4 ever خواهش می کنم این بحث را ادامه نده بذار تاپیک روال منطقی خودشو طی کنی . ممنون
دوست عزیزم اصلا من شروع کننده این بحث نبودم که به من می گید ادامه نده...متاسفانه این کاربر چون آشنایی با زبان فارسی نداره و همچنین از بحث های گذشته کینه به دل داره به شکلی کاملا مضحک، کودکانه و ابتدایی اومده توضیحی که خدا رو شکر همه خوندن و همه هم متوجه شدن رو به 1 کلمش گیر می ده...در هر صورت من وظیفه داشتم که توضیح بدم کلمه سبک و شیوه در زبان ما معانیش یکسان هستن و وقتی شما می خوای passive رو برای فردی توضیح بدی مجبوری از یکی از این 2 کلمه استفاده کنی منتهی باید حواست باشه که شنونده یا خواننده به اشتباه passive رو یک سبک کلی و style of play نپنداره...

بعدم برا اینکه کمی روشن شن یه پست از خودشون رو آوردم که از کلمه سبک پشت passive استفاده کرده بودن...جالبه خودشون دقیقا گفتن سبک بازی ماری passive هست بعد می گه کسی نره این و جایی بگه...برادر خودت گفتی...پستت و بخون...عجیبا غریبا...دیگه فکر می کنم بحث خیلی واضح شده باشه بیشتر از این ادامه دادنش جایز نیست...

با تشکر از شما دوست عزیزم...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 03:31 PM   #84
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

باز هم می نویسم ( یعنی مجبورم دوباره نوشته خودمو Copy - Paste کنم )

شیوه بازی با سبک دو چیز متفاوته که یک بازیکن حتی Serve and volleyer و یا Ultra aggressor در لحظاتی از بازی ممکنه Passive بازی کنه مانند بازی دو روز پیش Federer اما اون بازیکن سبک بازیش که Passive نیست

حالا تو فارسی این دو یک معنی میده در دنیای تنیس اینگونه نیست هر بازیکنی با هر سبکی ممکنه در لحظاتی از بازی Passive بازی کنه
شما هم به این بحث های غلط املایی ادامه بده

Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 03:39 PM   #85
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

منم باز هم می نویسم چون گویا مشکلات حاد تر از این حرفاست...

تنیس رو با واژه های زبان فارسی نمی شه به طور کامل و دقیق و درست مشابه آنچه با لغات انگلیسی ممکن هست، تحلیل کرد...برای همین شما وقتی با زبان فارسی می حوای برای فردی یک مسئله در تنیس رو توضیح بدی با محدودیت هایی رو به رو هستی...به عنوان مثال، برای توضیح ارائه تنیس passive به زبان فارسی، شما مجبوری از یکی از 2 لغت سبک و شیوه که معنی یکسانی در فارسی دارن، استفاده کنی...منتهی از اون جا که در دنیای تنیس این 2 لغت متفاوت هستند باید سعی کنی طوری وصف کنی که طرف به اشتباه passive رو یک سبک کلی یا style of play نپنداره...که خوشبختانه من در توضیحم با توجه به مثالی که زدم در مورد فدرر این قضیه رو رعایت کردم...هر فرد احمقی می دونه که فدرر بازیکنی نیست که تنیس passive ی رو در شرایط طبیعی ارائه بده پس ارائه تنیس passive مقابل رائونیچ در واقع یک نوع تاکتیک برای فدرر بوده که خواسته در اون شرایط خاص ازش استفاده کنه...یعنی واقعا نمی دونم مفهومی به این سادگی رو چه طوری یک انسان بالغ می تونه متوجه نشه...

شما هم توصیه می کنم به همون گیر دادن هات ادامه بدی بلکه بزرگ شی ولی دفعه بعد سعی نکن تا این حد خاکی بزنی که با رو کردن پستی از خودت این طوری بر طبل رسواییت نواخته بشه...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 03:50 PM   #86
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
تو خفه شو

آقا کوتاه بیا
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 04:19 PM   #87
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
بنظر من نیشی و اندی از پس راجر برمیان
اندی نه ولی نیشی میتونه
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 05:47 PM   #88
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
من اصلا نه نوشته های شما و نه نوشته های اون دوستت Swiss ... رو نمی خونم اما اینجا چون اون دوستمون از نوشته من سوال کرده بود مجبور شدم بخونم ببینم چه شر و وری نوشتی و با چه اعتماد به نفسی , اینش خنده داره که طرف اصلا نمی دونه تنیس رو با چه ت ای می نویسند بعد میاد سوالات بقیه رو هم جواب میده

واقعا جمع کن بساطتو...جمع کن.واسه خودت داستان درست کردی اینجا.به قول شهاب خيلي بي معني و مسخره بود اون حرفت...هنوز از من و شهاب کينه داري رفتي کلي گشتي واسه خودت يه ايراد مسخره و مضحک و بسيار بچه گانه از شهاب پيدا کردي که چي؟!واقعا که چي؟!

چرا اخه انقدر ادعات ميشه؟تو از من و شهاب کينه داري چون مخالفت حرف زديم و انقدر خودخواهي که نظر هيچ کسي غير خودت(نمونش که اصرار داشتي که فدرر تو شرايط windy اصلا خوب نيست و من از پيتر فلمينگ برات يه جمله قبل از بازي با سيمون تو فينال شانگهاي نقل کردم که federer is probably the best player ever both in indoors and windy conditions و بازم قبول نکردي چرا؟چون پيتر فلمينگ که چيزي حاليش نيست فقط و فقط استاد اعظم جناب بنفش خان و بقيه هيچي نميفهمن.

الان واقعا تو تخيلاتت باورت شده از امثال پيتر فلمينگ هم بيشتر ميفهمي؟! به قول شهاب خيلي خيلي ترحم انگيزي

يا شايد استاد اعظم شما خود لري استفانکي هستي و با اسم مستعار اومدي تو اين فروم؟

پست هاي منو نميخوني؟ کسي مجبورت نکرده عزيزم.مثلا فکر ميکني ما توهمات رقت انگيز شما رو ميخونيم؟؟

شهاب راست گفت يه چهار تا دونه کلمه انگليسي رو کج و کوله ياد گرفتي هي همونارو ميگي. سر بحث راديک با من بد جور کم آوردي رفتي به شکل عجيب و غريبي بکهند گونزالس رو آوردي وسط!!( اون موقع به روت نیاوردم).هر کي سوتي هاتو ميگيره ميشه دشمن خونيت.توقع داري ما به توهماتت جواب نديم؟اين جا هر پرت و پلايي بگي هيچي نگيم؟ !فقط ادعايي...

استانه تحملتو قوی کن عزیزم . تو با هیچ کس تحمل بحث و تبادل رو نداری.اصلا برای چی میای اینجا؟! اینجا تاپیک بحث و تبادل نظره نه اینکه شما بیای واسه خودت سخنرانی کنی کسی هم نظر مخالف داد بکوبیش.اینارو برای خودتت میگم.نمیخوای قبول کنی اشتباه کردی.سر خضعولات!! هم آخر زیر بار نرفتی و اشتباهت رو قبول نکردی...

هر وقت ياد گرفتي به جوکوويچ و شاردي نگي ديکوويچ و چاردي بيا در مورد تنيس صحبت کن.هنوز تلفظ اکثر بازيکن هاي معروف رو بلد نيستي ادعاتم ميشه.

همه پست هات یکنواخت و یه شکله.هیچ حرف تازه ای واسه گفتن نداری.چهارتا کلمه انگلیسی رو کج و کوله و درب داغون یاد گرفتی (fly/feel/windy/match up) تو همه پست هات میاری.تنها فرق پست هاتم اینه که این کلمات مدام جابجا میشن!

من و شهاب مچتو گرفتیم برای همین حالت گرفتس.پست ها رو نمیخونی(میخونی ولی میگی ای کاش نبود!) چون دستتو رو کردیم.

گفتی قسمت اول فصل که سرعت کورت ها پایین تره کمتر میای فروم برای اولین بار تو عمرم آرزو کردم کل فصل خاکی بود!

اون امضای مهدی جان رو بخون (mspayam) شاید...

بیا تو چت باکس در مورد تنیس انتگلسی حرف بزنیم ببینم چی میگی.نه اینکه بری 6 ساعت فکر کنی چهارتا کلمه رو از این سایت و اون سایت کپی پیست کنی بیای پست بزاری با خودت کلی حال کنی.

ویرایش توسط swiss express : 11-11-2014 در ساعت 10:56 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 05:48 PM   #89
ibo8631
Member

پستها: 55
سپاس: 19
در 43 پست 131 بار سپاسگزاری شده

تا دقایقی دیگر..
نیشی عم لوله میشه
ibo8631 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ibo8631 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 06:23 PM   #90
Mahmoud RF
Member

آواتار Mahmoud RF

پستها: 69
سپاس: 138
در 48 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

آقا 6-2 6-3 لوله شد این نیشی اگه واسه همه لاته واسه ما شوکولاته!
Mahmoud RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmoud RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)