بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی الی 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2010, 06:13 PM   #721
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nole نمایش پست ها
اتفاقا من با خوشحالی کردن بازیکنا تو زمی خیلی حال میکنم! چیه این فدرر مثل ماشین میمونه!
فدرر هم به اندازه کافی خوشحالی می کنه! ولی خب تا وقتی که حریفی نداشت و همه رو راحت می برد دیگه خوشحالی کردن نداشت!! از وقتی رافا اومد و به همه راه بردن فدرر رو نشون داد اونم به دوران جوونیش برگشت فدرر تو دوران جوونتریش خیلی داد و بیداد می کرد و زیاد خوشحالی می کرد... از وقتی به اعصابش مسلط شد دیگه خودشو کنترل کرد ولی دو سالی هست دوباره شده مثل قبل ها
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:20 PM   #722
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
نخیر , در این که بکهند گونزالس بی ثباته شکی نیست. اما در طول پنج ست ارور های بکهند گونزو به نسبت کم بود و اواخر که اکثرا اسلایس میزد و در کل کنترل بازی دست گونزو بود.

به نظرم اگه رادیک سرویسش تا این حد وحشیانه نبود و یا اینکه گونزالس کمی ریترن بهتری داشت, گونزالس میتونست بازی رو 3-0 ببره. در رالی ها برتری گونزو به وضوح مشخص بود.
نکته جالب اینکه گونزالس رو سرویس دوم رادیک ( و بعضی موقع ها سرویس اولش ) میخواست وینر بزنه در کل بدشانسی آورد.
گونزو حداقل 25 تا از ارور هاش از طرف بکهندش بود... بله بکهنداش امسال بهتر از همیشه شده و ارور کمتر میده، وینر بیشتر میزنه ولی امروز هم بیشتر امتیازاتی که روی بکهندش بود به نفع رادیک تموم می شد.

گونزالس معمولا سعی می کنه ریترن ها رو اغلب اگرسیو و Deep بزنه یادمه تو بازی چند سال پیشش با فدرر تو مسترز کانادا واقعا عالی سرویس های فدرر رو ریترن می کرد همه رو میزد ته زمین فدرر اون بازی هم جزو بازیهای دیدنی بود... اگه همیشه میتونست مثل اون بازی ریترن کنه در حد تاپ 3 می شد
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:21 PM   #723
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
فدرر هم به اندازه کافی خوشحالی می کنه! ولی خب تا وقتی که حریفی نداشت و همه رو راحت می برد دیگه خوشحالی کردن نداشت!! از وقتی رافا اومد و به همه راه بردن فدرر رو نشون داد اونم به دوران جوونیش برگشت فدرر تو دوران جوونتریش خیلی داد و بیداد می کرد و زیاد خوشحالی می کرد... از وقتی به اعصابش مسلط شد دیگه خودشو کنترل کرد ولی دو سالی هست دوباره شده مثل قبل ها

کجا شده مثل قبلها؟
حالا یه بازی با مونتانیس دو تا داد زد
والا هنوزم از بقیه آروم تره
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:22 PM   #724
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
حالا اندی میبره یا رافا
چو دانی و پرسی سوالت خطاست
داداش من این دیگه سوال نداره که! رافا این بازی رو هم می بره و برای سومین سال متوالی به نیمه نهائی می رسه
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:24 PM   #725
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

وااااااااااااای عجب بازیی بشه ورداسکو - داویدنکو! من که واسه دیدنش لحظه شماری میکنم!!! و البته هیوئیت - فدرر که متأسفانه نمیتونم ببینمو باید به همه التماس کنم که بهم live score بدن!!!
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:25 PM   #726
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
کجا شده مثل قبلها؟
حالا یه بازی با مونتانیس دو تا داد زد
والا هنوزم از بقیه آروم تره
تو هم باید این رو قبول کنی دیگه!

فدرر سالها بود نه راکت کوبیده بود، نه زیاد داد می زد نه بالا پائین می پرید... پارسال تو میامی که راکت کوبوند، سینسی هم که تا کجا بالا پائین می پرید، داد و فریاد هم که خیلی بیشتر از همیشه می کنه! نمونه ی بارزش بازی با سودرلینگ تو یو اس اوپن یا همون رولند گروس...

حالا مگه کار بدیه؟ این کتمان ناپذیره فدرر طی سالهای 2004 تا 2007 خیلی آروم تر از همیشه بود و این یکی دو سال که افت کرده بیشتر از همیشه Celebration می کنه
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:27 PM   #727
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nole نمایش پست ها
وااااااااااااای عجب بازیی بشه ورداسکو - داویدنکو! من که واسه دیدنش لحظه شماری میکنم!!! و البته هیوئیت - فدرر که متأسفانه نمیتونم ببینمو باید به همه التماس کنم که بهم live score بدن!!!

فرناندو بزن بترکونش این کچله رو منم برای حذف کچل خان ثانیه شماری می کنم
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:30 PM   #728
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

من خودم طرفدار فرناندو هستم ولی از داوی هم جدیدا بدم نمیاد! تازه داوی خیلی رو فرمه و میتونه خیلی کار دست راجر جون بده!!
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:30 PM   #729
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
تو هم باید این رو قبول کنی دیگه!

فدرر سالها بود نه راکت کوبیده بود، نه زیاد داد می زد نه بالا پائین می پرید... پارسال تو میامی که راکت کوبوند، سینسی هم که تا کجا بالا پائین می پرید، داد و فریاد هم که خیلی بیشتر از همیشه می کنه! نمونه ی بارزش بازی با سودرلینگ تو یو اس اوپن یا همون رولند گروس...

حالا مگه کار بدیه؟ این کتمان ناپذیره فدرر طی سالهای 2004 تا 2007 خیلی آروم تر از همیشه بود و این یکی دو سال که افت کرده بیشتر از همیشه Celebration می کنه

راکت کوبیدنش کاملا عادی بود
سالها بود اونقدر ضعیف توی یه بازی بازی نکرده بود
یادم نیست درست ولی فکر کنم مثلا 20 پوینت پیاپی رو باخته بود

سینسیناتی بیچاره فقط یه بار پرید بالا، یه بار پریدن بالا خوشحالی زیادیه؟
نسبت به رافائل نادال که نیمه نهایی رو می بره شیرجه می زنه روی زمین

توی مادرید که برد فقط انگشتش رو تو هوا تکون داد

بازی با سودرلینگ هم توی رولنذ گاروس که کاملا خاص بود
توی یو اس اوپن هم یادم نمیاد خوشحالی خیلی خاصی کرده باشه

سالهای 2004 تا 2007 هم وقتی بازیهای حساس رو می برد همین اندازه ها خوشحالی می کرد.

milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2010, 06:31 PM   #730
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
حالم از این سافینا بهم میخوره و خوشبختانه امروز حذف شد! امروز روز شانس من و خشی بود هم خوان باخت هم سافینا... کیریلنکو هم از نظر ریخت و هیکل بهتر بود تو تورنمنت بمونه (چون همه اونائی که موندن بجز ویکا و کارولین چپر چلاغن ) هم از نظر شخصیتی از سافینا بهتره... سافینا گویا عقده ی بزرگی تو خودش داره یه پوینت که می گیره همچین داد و غال راه میندازه انگار گرند اسلم برده

رادیک هم هر چند بازیش با گونزو قشنگ بود و گونزو هم پایاپای پیش رفت و حتی بیشتر از اندی هم وینر و امتیاز داشت ولی خوشبختانه برد و رفت مرحله بعد... دور بعد هم میزنه سیلیچ رو می ترکونه تا به رافا ببازه

موری اینقدر حریفاش درب و داغون بودن فکر نکنم تاحالا بیشتر از 7-8 ساعت تو زمین بوده باشه خدا شانس بده والا
نادال راست میگه بیاد با اسنر بازی کنه تا شما بفهمین درب داغون کیه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
آزاد استرالیا، 2010 , اولین گرنداسلم سال، اپن استرالیا , رافائل نادال، مدافع عنوان قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)