بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-29 اردیبهشت - رم، ایتالیا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات مسترز رم چه کسی خواهد بود ؟؟؟
نواک جوکوویچ 14 13.21%
راجر فدرر 46 43.40%
اندی ماری 1 0.94%
داوید فرر 0 0%
رافائل نادال 43 40.57%
تنیسورهای دیگر 2 1.89%
رأی دهندگان: 106. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-16-2013, 10:41 PM   #61
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
تک تک پستات پر از سوزش خودته

ب هر حال هر کسی 17تا گرند نمیاره
31 سال 17 گرنداسلم که حرف و حدیث زیاد داشته.نادال 26 سال 11 تا خیلیاشو که میتونسته ببره هم مصدوم بوده نتونسته شرکت کنه بسوز تا ابد.در ضمن نادال باید رم شرکت نمیکرد تا رولند با امادگی بیشتر بره.

ویرایش توسط king of spin : 05-16-2013 در ساعت 10:56 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 10:43 PM   #62
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

بازی نادال بازی جالبی بود.ست اول که اصلا انگار نادال توی زمین نبود.توی ست دوم هم تا نزدیکیهای باخت پیش رفت.بهرحال تونست بازی رو به نفع خودش تموم کنه.وقتی ست دوم رو برد فهمیدم که بازیم میبره.گولبیس اما انصافا تا آخر جنگید و پا پس نکشید و دمش گرم. نکته جالب سرویسهای قدرتمندش بود که بالای 12 تا (دقیقش رو درست یادم نیست.ببخشید) ace داشت که جلوی ادمی مثل نادال قابل تحسینه.واقعا خوب بازی کرد و نادال هم بالاخره تونست از این بازی جون سالم بدر ببره.بعضی اوقات گولبیس اشتباهاتی میکرد که نشون میداد چرا رنکینگش اونجاست و راحت امتیاز میداد که بالاخره نادالم کسی نیست که بتونی زیاد اشتباه کنی و ببریش. و بعضی اوقات بینظیر بود که آدم اصلا از ضرباتش شوکه میشد.از این اتفاقات توی مسابقات میفته. برای نوله و فدرر هم افتاده.روزهای که یا طرفشون فوق العاده ظاهر میشه یا خودشون سرحال نیستند و هی سوتی میدند. حالا بعضی اوقات میبازند و بعضی اوقات با خودشانسی میبرند. مثل فدرر با نیشیگوری و نوله با تامی هاس که باخت حساب میشه و روزهای دیگه که خوش شانس بودند و بردند..بهرحال نادال برد و به طرفدارهاش تبریک میگم.تنیسورهای مثل گولبیس هم مشکلشون اینکه توی بازی خوب تداومی ندارند که اگه داشتند رنکینگشون فرق میکرد.نوله هم فردا با بردیچ بازی داره که امیدوارم سرحال باشه و ببره.فکر کنم نادال با فرر باید بازی کنه که جالب میشه .من اسمش رو گذاشتم داوود خطر (با احترام به همه هواداراش.قصد توهین ندارم) .چون بعضی اوقات بدجوری خطرناک میشه و حسابی حریفشو گیج میکنه.یکمم هوله توی انجام حرکات توی زمین که باحال کرده حرکاتشو توی زمین.سریع حرکت میکنه.حتی نوع راه رفتنش فرق داره. سریع قدم برمیداره.امیدوارم فدرر هم امشب ببره که بازیهای مراحل بعد هیجان انگیزتر و بهتر باشه.بازی امروز نواک هم خوب بود.زیاد بدردسر نیفتاد و راحت این مرحله رو گذروند .به امید قهرمانی نوله.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 10:54 PM   #63
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

در ضمن اینم بگم که من هیچ جا نگفتم نادال شانس اول بردن رم هست.حتی به نظرم تو رولندم شانس اول نوله هست مگه اتفاقات عجیبی بیفته.تو مادریدم تو یکی از پستام گفتم که دارم بدترین بازیای عمر نادالو میبینم.هیچ وقت تعصب الکی نداشتم.منطق میگه که حتی اگه نادال فردا پیروز شه در صورت برد نواک مقابل بردیک به جوکویچ میبازه.اگه پارسال قهرمان نشده بود میتونست رمو شرکت نکنه ولی خوب دیگه این جوریه.از دیگر طرفدارای فدررم معذرت میخام ولی تا تقی به توقی میخوره تو این سایت به نادال توهین میشه علتشم نمیدونم.......در اخر نواک شانس اول قهرمانی هست. نادالم همین که با این وضع بازی تا حالا این نتایجو گرفته شاهکار کرده.و باید یه فکری به حال ریتم بازیش کنه.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 11:22 PM   #64
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
در ضمن اینم بگم که من هیچ جا نگفتم نادال شانس اول بردن رم هست.حتی به نظرم تو رولندم شانس اول نوله هست مگه اتفاقات عجیبی بیفته.تو مادریدم تو یکی از پستام گفتم که دارم بدترین بازیای عمر نادالو میبینم.هیچ وقت تعصب الکی نداشتم.منطق میگه که حتی اگه نادال فردا پیروز شه در صورت برد نواک مقابل بردیک به جوکویچ میبازه.اگه پارسال قهرمان نشده بود میتونست رمو شرکت نکنه ولی خوب دیگه این جوریه.از دیگر طرفدارای فدررم معذرت میخام ولی تا تقی به توقی میخوره تو این سایت به نادال توهین میشه علتشم نمیدونم.......در اخر نواک شانس اول قهرمانی هست. نادالم همین که با این وضع بازی تا حالا این نتایجو گرفته شاهکار کرده.و باید یه فکری به حال ریتم بازیش کنه.
دوست عزیز میشه بگی چه کسی و کی به رافا بی احترامی کرد ؟
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 11:32 PM   #65
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط M A E S T R O نمایش پست ها
یکی از solid ترین بکهند با دو دست tour رو داره گولبیس !
دمش گرم ! تنیس بازی میکنه ! 4 برابر رافا وینر زد !
دقیقا 59 به 13
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 11:33 PM   #66
manoochehr1984
Senior Member

آواتار manoochehr1984

پستها: 200
سپاس: 5,186
در 197 پست 1,669 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer & serena williams

manoochehr1984 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr1984 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-16-2013, 11:47 PM   #67
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

اینم از ژیل سیمونه مثلا گربه سیاه که ازش میترسیدیم.
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 12:06 AM   #68
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
جونم رافا چه میکنه !!! البته من انتظار دادن حتی همون چهار گیم رو هم به فونینی نداشتم ولی بازم دم رافا گرم ... امیدوارم بتونه تو این تورنمنت هم توانایی هاش رو اثبات کنه و حتی قهرمان بشه .

رافا بازی خودش رو در مقابل فونینی در 61 دقیقه به پایان رسوند و ست اول تنها 24 دقیقه طول کشید . ما تنیسور 25 ام رنکینگو تو یه ست در 24 دقیقه میبریم بعد شما که میاید در 19 دقیقه تنیسور رنکینگ 293 ام رو میبرید کلی ذوق میکنید ... خیلی کار دارید تا رو خاک به ما برسید

Roger Federer's 2 matches in Rome (vs Starace & Simon) lasted a total of 1h52. That's 45 minutes less than the Nadal/Gulbis match (2h37)

سیمون رنک 17 بود و گولبیس رنک 46 ! ولی توی بازیهای امشب دیدیم که رنکینگ نیست که مشخص میکنه حریف چطور بازی میکنه. سیمون افتضاح بود، در حالی که گولبیس خیلی خوب بازی کرد.

Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 01:29 AM   #69
roooger
Member

پستها: 30
سپاس: 443
در 30 پست 208 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر فدرر،استاده سرنا ویلیامز

امیدوارم راجر بهمین صورت بازیاشو ادامه بده شرایط واس رسیدن به فینال مهیاست بازی که احتمالا با نوله در فینال خواهد داشت و امیدوار به پیروزی استادم شدید.
roooger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roooger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 01:46 AM   #70
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

طبق چیزی که توی سایت ATP نوشته ظاهراً بازی نزدیکی بوده ولی نکته ی جالب تر اینه که هم نادال و هم گولبیس امروز بعد از بازی معتقد بودن که خودشون بازیکن بهتر بودن. گولبیس توی مصاحبه ی بعد از بازیش می گه: "من امروز بازیکن بهتری بودم اما برای شکست دادن نادال باید کار فوق العاده ای انجام داد، توی ایندین ولز هم من بهتر بازی کردم. اون کار خاصی نکرد، من اشتباه ها رو مرتکب شدم. نادال هیچ امتیاز مجانی ای بهت نمی ده."
اما نادال در مصاحبه اش گفت: "اگه با تموم قدرتی که می تونی ضربه بزنی، بدون توجه به اینکه ضربه ات می ره بیرون یا داخل، و سرعت هر سرویست حدود 216 تا 220 کیلومتر در ساعت باشه و این به معنی بهترین بازیکن بودن باشه، در این صورت شاید اون بهترین بازیکن امروز بود، اما از دید من بهترین بازیکن تلاش می کنه تا در برابر حریق سختی که سعی می کنه همه ی توپ ها رو خیلی محکم بزنه راه حل ها رو پیدا کنه و نبرد خوبی رو به نمایش بذاره و در هر لحظه روحیه ی مناسبی داشته باشه. وقتی برای بردن ست دوم داشتم سرویس می زدم و باختم بعد اون از 40-0 برگشت و همچنین توی ست سوم که 2-4 بودیم و اون برگشت، من همچنان داشتم لحظه به لحظه می جنگیدم. اگه این مهم باشه پس من فکر می کنم بهترین بازیکن امروز برنده شد."
توی همین مصاحبه اش هم از گولبیس انتقاد می کنه که چرا گولبیس مرتب داور رو از روی صندلیش پایین می کشیده تا خط ها رو چک کنه. "چون خود من اگه توپی بیرون باشه می گم بیرونه و اگه شک داشته باشم می ذارم که داور بیاد و نگاه کنه. من از این روحیه توی زمین تنیس خوشم نمیاد."

مصاحبه ی نادال غیر از اون بحث مسابقه و اینجور چیزا برای دوستانی که تنیس بازی می کنن هم می تونه خیلی مفید باشه چون توی اطرافیانم من خیلی ها رو می بینم که می خوان بازی رو با وینر زدن و محکم ضربه زدن برنده بشن، و با اینکه وینر زدن به جاش خیلی هم خوب و دیدنیه، ولی بازیکنای بزرگ مثل نادال برای برنده شدن رویکرد هوشمندانه تری دارن و اینجا نادال کاملاً استراتژیش توی بازی رو توضیح می ده.

ویرایش توسط mspayam : 05-17-2013 در ساعت 04:55 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - رم - جوکوویچ - نادال - فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)