بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

مسترز مایمی (Sony Ericsson Open)

3-14 فروردین - مایمی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-26-2011, 12:46 AM   #61
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

جوكو و ماري با هم در دوبل فردا به رقابت مي پردازند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 01:57 AM   #62
Ali_RF
Senior Member

آواتار Ali_RF

پستها: 176
سپاس: 3,259
در 175 پست 1,128 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer - Hennin - Roddick - Nalbandian - Gulbis - Wawrinka

ليست تنيسورهاي مطرحي كه تا حالا حذف شدن:
ليوبيچيچ - داويدنكو - كارلوويچ - بنتو - ورداسكو - موري - واورينكا
ضمن اين كه اندرسون آفريقايي كه در مرحله اول داويدنكو رو شكست داده بود، در مرحله دوم هم گارسيا لوپز اسپانيايي رو حذف كرد. اين اندرسون همونيه كه تو USopen با موري بازي داشت و موهاش هم بلند بود.
Ali_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ali_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 06:10 AM   #63
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

مرسی خوان
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 10:50 AM   #64
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Question كلايسترز:بگذاريد وزنياكي از نامبر 1 بودن لذت ببرد!

كارولين وزنياكي كه تنها امسال سه بازي را شكست خورده و موفق به كسب 2تورنمنت از 3تورنمنت خود شده،بايد بار ديگر از عنوان خود در مقابل بازيكنان تاپ جهان دفاع كند!

"من كاملا تواسنتم تورنمنت هاي سال گذشته را تقريبا بدست آورم و من احساس ميكنم كه در هر لحظه بسيار بزرگ تنيس بازي ميكنم و در جايي كه هستم حق دارم....زماني كه شما دختر بچه اي بوديد از طريق تلویزیون تورنمنت ها رو ميديد،شما معني گرند اسلم يا Sony Ericsson Open رو نمي فهميديد ولي ميدانستيد كه شماره 1 چيست"! كارولين گفت.

كاپيتان Fed Cup آمريكا Mary Joe Fernandez گفت كه كيم سزاوار هست كه بالاتر از نامبر 2 باشد اما او به پتانسيل خوب وزنياكي نيز ايمان دارد..او اعتقاد دارد كه كيم بايد شماره 1 باشد و اين رو طرفداران و بازيكنان نيز قبول دارند!

كلايسترز افزود:اين شماره است!اين چيزي نيست كه من در آن تمركز كنم!اجازه دهيد او لذت ببرد...
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 11:47 AM   #65
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fed1371 نمایش پست ها
ليست تنيسورهاي مطرحي كه تا حالا حذف شدن:
ليوبيچيچ - داويدنكو - كارلوويچ - بنتو - ورداسكو - موري - واورينكا
ضمن اين كه اندرسون آفريقايي كه در مرحله اول داويدنكو رو شكست داده بود، در مرحله دوم هم گارسيا لوپز اسپانيايي رو حذف كرد. اين اندرسون همونيه كه تو USopen با موري بازي داشت و موهاش هم بلند بود.
دوست عزیز فکر کنم منظورتون داستین براون باشه که هنوزم موهاش بلنده و در یو اس اپن با موری باز کرد، ست اول هم خوب بازی کرد!! آندرسون در یو اس اپن با اندی بازی نکرد...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 11:49 AM   #66
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

Come on James
امیدوارم مسئولین برگزاری مسابقات بازی Djokovic و Blake رو تو شب برگزار نکنند.
از دوستان خواهشمندم بازی رو ببینند و ببینند که نفر دوم جهان در برابر یک بازیکن که دیگه داره بازنشسته میشه جز دفاع کاری نمی کنه.
راستی به نظر شما چرا مسئولین ATP با کند کردن سطوح زمینهای مسابقات باعث شدند که بازیکنان Passive رنکهای بالای تنیس رو اشغال کنند؟
خودشون میگند به خاطر طولانی تر شدن رالی ها و جذابتر شدن مسابقات.
ایا واقعا والی کردن و Winner زدن زیبا نیست و اره کشی از عقب زمین زیباست؟
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 11:56 AM   #67
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
Come on James
امیدوارم مسئولین برگزاری مسابقات بازی Djokovic و Blake رو تو شب برگزار نکنند.
از دوستان خواهشمندم بازی رو ببینند و ببینند که نفر دوم جهان در برابر یک بازیکن که دیگه داره بازنشسته میشه جز دفاع کاری نمی کنه.
راستی به نظر شما چرا مسئولین ATP با کند کردن سطوح زمینهای مسابقات باعث شدند که بازیکنان Passive رنکهای بالای تنیس رو اشغال کنند؟
خودشون میگند به خاطر طولانی تر شدن رالی ها و جذابتر شدن مسابقات.
ایا واقعا والی کردن و Winner زدن زیبا نیست و اره کشی از عقب زمین زیباست؟
بله،واقعا به نظر من سطح تند جذاب تره ،در IW خیلی سطح کند بود ،فقط کم مونده سطح رو به کندی خاک برسونند ،که بعید نیست این کار رو انجام بدند.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 12:05 PM   #68
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

اندی ماری اگر آسیب دیده نیست، واقعا حالت اضطراری براش پیش اومده! من هیچ وقت انقدر اندی رو شکننده ندیده بودم. باخت در دور اول دو تورنمنت پشت سر هم به بازیکنانی که در رده بندی جهانی خیلی جا برای کار کردن دارند، واقعاً غیر قابل قبوله!

درسته که من هوادارش نیستم اما امیدوارم نه از لحاظ روحی و نه جسمی، در هیچ زمینه ای مشکلی نداشته باشه!
همیشه دوست دارم، گلادیاتورها رو بدون کوچکترین آسیب دیدگی در میدان نبرد ببینم!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 12:15 PM   #69
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
بله،واقعا به نظر من سطح تند جذاب تره ،در IW خیلی سطح کند بود ،فقط کم مونده سطح رو به کندی خاک برسونند ،که بعید نیست این کار رو انجام بدند.

به هر حال، اونچه که مسلّمه اینه که اتخاذ تصمیم برای تعیین نوع و کیفیت سطوح، خوشبختانه فردی نیست و غیر ممکنه که نظر فقط یک شخص و دسته رو ملاک قرار بدند.

بنابراین اگر اجماع نظر سلایق مختلف، رای بر اجرای چنین تصمیماتی داده، به نوبه خودم فکر می کنم عادلانه باشه.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-26-2011, 01:31 PM   #70
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
اصلا کند کردن زمین ها یک امر بسیار غیر منظقی و بی فایده هست. اول از هر چیز به صورت طبیعی خاک قرار بوده کند باشه. چمن تند که همین باعث تخصصی شدن این 2 Surface میشه
و Hard متعادل که این امر هم باعث میشه بازیکنان بیشتری در این سطح بتونن به رقابت بپرادزن.
حالا با کند شدن اکثر زمین های هارد و حتی چمن .چندین مشکل پیش میاد که نشان دهنده اشتباه مسولین هست.
اولین مشکل اینه که نسل بازیکنانی که از تاکتیک serve&volley استفاده میکنن از بین رفت. هرچقدر هم که یک قانون درست باشه نباید یک استایل بازی رو از بین ببره.
دومین اشکالش کم شدن شانس خیلی از بازیکنا و بالا رفتن درصد مصدومیت هست چرا که شما بیش از حد باید فیزیکی بازی کنی با این تقویم شلوغی که بازی ها دارن. دیر یا زود بدن نمیتونه مدام به این شکل ادامه بده و وا میده.
سومین اشکالش از بین رفتن هیجان و بازی های زیبا در سطح تند هست. بله مدام 1-2 ضربه در رالی بزنی و امتیاز بگیری جالب نیست اما هر رالی که جون بازیکن برای یک وینر در میاد هم جالب نیست.
الان هر بازی رو میبینین بازیکنان شبیه پاندول ساعت روی بیس لاین دارن چپ و راست میرن....
به عنوان مثال ویمبلدون. ویمبلدون یکی از مشکل ترین گرنداسلم ها هست نه چون راجر برده و نه چون نادال 2 بار برده این حرف رو میزنم. ویمبلدون الان هفته اولش که تمام میشه از هفته دوم کاملا خاص بودن و تخصصی بودنش رو از دست میده و به جامی خیلی عادی تبدیل میشه و اکثر بازیکنانی که استایل بازیشون مخصوص روی چمن بوده و خیلی خوب میتونن نتیجه بگیرن با چمن فعلی نمیتونن.
حالا چون مسولین باهم این تصمیم رو گرفتن دلیل به درست بودنش نیست. خیلی ها اشتباه میکنن. این نظر شخصی بنده هست
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)