بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

26 دی - 9 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-27-2012, 10:57 PM   #461
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

دوستان امروز وقتی دوربین داشت روی جایی که اسطوره تنیس استرالیا، راد لِیور Rod Laver نشسته بود، زوم می‌کرد. در ردیف بالاتر با اینکه تاریک بود کم و بیش خانم مارگارت کورت؛ دیگر ستاره‌ی افسانه‌ای تنیس استرالیا رو دیدم.

اگر عکسی از این دو ردیف (هم آقای راد لیور و هم خانم ماگارت کورت) منتشر شده ممنون می‌شم لطف بفرمایید و در سایت قرارش بدین.

سپاسگزارم
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:08 PM   #462
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
دوستان امروز وقتی دوربین داشت روی جایی که اسطوره تنیس استرالیا، راد لِیور Rod Laver نشسته بود، زوم می‌کرد. در ردیف بالاتر با اینکه تاریک بود کم و بیش خانم مارگارت کورت؛ دیگر ستاره‌ی افسانه‌ای تنیس استرالیا رو دیدم.

اگر عکسی از این دو ردیف (هم آقای راد لیور و هم خانم ماگارت کورت) منتشر شده ممنون می‌شم لطف بفرمایید و در سایت قرارش بدین.

سپاسگزارم
پاور جون فك كنم تو اين عكس هستش.اره؟

اينم يكي ديگه
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:14 PM   #463
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها

پاور فك كنم تو اين عكس هستش.اره؟

از محبتتون سپاسگزارم.

بله در عکس اولی، نخستین فرد نشسته سمت چپ در ردیف وسط خانم مارگارت کورت هستند که البته توی این تصویر، عکاس خوب موقعی از ایشان عکس نگرفته‌اند.

عکس پایینی رو در بخش عکس ها دیدم.
توی عکس پایینی فقط ردیفی که آقای راد لیور نشسته‌اند، دیده می‌شه.

راستی توی عکس اولی، نفر دوم از سمت چپ در ردیف بالا، رئیس فدراسیون تنیس فرانسه هستند که معرف همه‌گانند.

همچنین در عکس اولی، نفر اول و خندان از سمت چپ ردیف پایین، خانم جولیا گیلارد، نخست وزیر استرالیا هستند.
آرزو داشتم من هم در آرمان کشوری مثل استرالیا زندگی می‌کردم که خانم‌ها حق دارند در صورت شایستگی به بالاترین مقام های سیاسی مثل نخست وزیری برسند.

بازم ممنونم. لطف کردید

ویرایش توسط PowerVu : 01-27-2012 در ساعت 11:24 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:17 PM   #464
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova
Lightbulb

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
تاریخ رو اینترنت پر هست کوچولو . هرکی طرفدار بارسا شده تو این چند سال همین رو گفته که من از همون اول بارسایی بودم . من هم دیگه لزومی نمیبینم جوابی خردسالی مثل شما رو بدم ، شما خوشحال باش کافیه . شاد باش حال کن . بدرود
خوب معلومه حال میکنم طرفدار جدید نواک وقتی اینقد گفتین روجر میبره بعدش در نهایت باخت حتما حال میکنم بابا بزرگ مهربون

شدیدا بوی سوختگی میاد......................................
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2012, 11:18 PM   #465
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

ایول بار فنی تاپیک

هر روز قوی تر از دیروز !!!! قدیمیا حق دارن دیگه پست نمیزارن.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:20 PM   #466
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

فک کنم سبک بازی رود لاور هم هجومی بوده و خیلی سرو اند بولی تخصصش بوده . تو مصاحبه بعد از بازی جوکویچ هم فک کنم نوله که داشت ازش تعریف میکرد گفت ما که مثل شما نیستیم ما همونجور که دیدید از عقب زمین تبادل و رالی.
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:29 PM   #467
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
فک کنم سبک بازی رود لاور هم هجومی بوده و خیلی سرو اند بولی تخصصش بوده . تو مصاحبه بعد از بازی جوکویچ هم فک کنم نوله که داشت ازش تعریف میکرد گفت ما که مثل شما نیستیم ما همونجور که دیدید از عقب زمین تبادل و رالی.
بله. راد لیور علی رغم قد کوتاهش(172 فک کنم ) یکی از ماهرترین افراد در این زمینه (سرو و والی) بوده...
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 12:22 AM   #468
.RF
Member

آواتار .RF

پستها: 42
سپاس: 38
در 42 پست 470 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Pete Sampras

انشالله که به مدیران عزیز بر نمیخوره ولی کیفیت فروم خیلی افت کرده.من زیاد پست نمیدم اما همیشه میام و پستهارو میخونم...
.RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 01:47 AM   #469
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
نواک بهش گفت ببخشید که ما مثه شما نمیتونیم بازی کنیم ، بازی ما بیشتر این ورا انجام میشه (به بیس لاین اشاره کرد) ، قول میدم روی والیمون کار کنیم و بیشتر بیایم روی تور
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-28-2012, 02:02 AM   #470
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط .RF نمایش پست ها
انشالله که به مدیران عزیز بر نمیخوره ولی کیفیت فروم خیلی افت کرده.من زیاد پست نمیدم اما همیشه میام و پستهارو میخونم...
قبلا بار فنی اش خیلی بالا بود مگه ؟!! یه چند وقت هم هست که دیگه سطح فروم افتضاح پایین اومده من خودم چند ماه بود دیگه به سایت نمی یومدم !! جالبش اینجاست تا یه چیزی هم می گی به صد نفر برمی خوره و ناراحت میشن !!

از این حرفا بگذریم هد تو هد بازی فردا رو گفتم بزارم :

FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)