بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

19-29 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2011, 08:05 AM   #401
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

اول از همه خوشحالم که نادال بازیو برد و مقابل دلپونی قرار گرفت!
یه سوال تو ذهنمه!!!کارلویچ بکهند داشتفقط اسلایس بکهند میکرد و هر وقت بکهند یک دستی میزد به در و دیوار میخورد!نادال فقط بلده جلو راجر پیله به بکهندش بکنه!نمیدونم چرا توپ ها روقسمت بکهندش نمی فرستاد..تازه با فشار رو بکهندش و اسلایس زدن او میتونست جلو بیاد و والی کنه!در کل بازی جالبی بود!نادال از بس خوشحال شد که پس از بردش فکر کنم مچ بندشو طرف Ball Kids انداخت...چندتا پسینگ شات قشنگ کرد که واقعا جای دست زدن داشت..ولی باز نادال مشکل داشت...شاید با دلپونی به سختر از این باشه....من مطمئنم سمی قشنگی میشه!
عجب بازی بشه نیمه نهایی دوبل!خیلی جالب شده...تیم راجر/استان برد و حالا با تیم رافا/لوپز بازی دارن....به امید برد بروبچ خوب سوئیس...
.................................................................
یه چیز جدا از تنیس و مرتبط با سایت..این نظر خودمه و لطفا کسی به خودش نگیره...
بحث گفتگو پیرامون مسابقات داره خیلی بچه بازی میشه!این به اون شکایت میکنه،این از حرف اون ناراحت میشه..این میگه فلان(اول با خودم هستم)جای اینکه تو حاشیه باشیم و حرفای حاشیه ای بزنیم و بحث های پیش پا افتاده(مث کل کل فدرر - نادالی)کنیم یکم اطلاعات راجع به تک تک بازی ها به هم بدیم..من به عنوان کاربر ساده ای میگم و مطمئن باشید این آخرین باره همچین صحبتی میکنم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:08 AM   #402
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

منم یه لحظه فک کردم رافا رکورد 16 گرنداسلم راجر رو زد
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:10 AM   #403
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

سلام
چرا امسال ایندین ولز این جوری شده ؟
آخه این چه طرز بازی کردنه ؟
تا حالا ندیده بودم که راجر و رافا به طور همزمان اینقدر افتضاح بازی کنن ! هیچ امیدی به راجر ندارم تو این تورنمنت ، رافا هم اگه به بازیکنی تاپ بخوره با این بازی حتما میبازه .
آخه یعنی چی که 20 تا ریترن ، اونم روی سرویس دوم کارلویچ بکوبه تو در و دیوار ؟!
راجر هم که قربونش برم معلوم نیست داره چکار میکنه . کلا بیخیالش شدم
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:12 AM   #404
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
سلام دوست عزیزم swiss_maestro

لطفا لینک زیر رو مطالعه کنید(قابل توجه محمد)

http://tennistalkers.com/showpost.ph...3&postcount=49

قبلا تذکر داده شده و منتظرم اهورا خودش اصلاح کنه.
بدیهی ست در صورت عدم اصلاح، اقدامات لازم انجام میشه.
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:13 AM   #405
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

بالاخره نادال هر طور شده کارلویچ رو برد. وای که چقدر حرکات آخر بازیش خنده دار بود ؛ مخصوصا وقتی خودش و انداخت زمین ، یه لحظه فکر کردم قهرمان یو اس اپن شده یکی نیست بگه کارلویچ و بردن دیگه این کارا رو داره اصلا بلد نبود بکهند بزنه بکهنداش زوری رد میشد
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:14 AM   #406
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
سلام
چرا امسال ایندین ولز این جوری شده ؟
آخه این چه طرز بازی کردنه ؟
تا حالا ندیده بودم که راجر و رافا به طور همزمان اینقدر افتضاح بازی کنن ! هیچ امیدی به راجر ندارم تو این تورنمنت ، رافا هم اگه به بازیکنی تاپ بخوره با این بازی حتما میبازه .
آخه یعنی چی که 20 تا ریترن ، اونم روی سرویس دوم کارلویچ بکوبه تو در و دیوار ؟!
راجر هم که قربونش برم معلوم نیست داره چکار میکنه . کلا بیخیالش شدم
فعلا فقط امید من به دوبله افشین خان در سینگل هم اوضاع راجر بهتر از دبی و استرلیاست پس بسی امید داشته باش.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:32 AM   #407
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط love_ROGER نمایش پست ها
بالاخره نادال هر طور شده کارلویچ رو برد. وای که چقدر حرکات آخر بازیش خنده دار بود ؛ مخصوصا وقتی خودش و انداخت زمین ، یه لحظه فکر کردم قهرمان یو اس اپن شده یکی نیست بگه کارلویچ و بردن دیگه این کارا رو داره اصلا بلد نبود بکهند بزنه بکهنداش زوری رد میشد
در تنیسی که امثال کارلوویچ و ... فقط بخاطر قد بلند میان بازی می کنن رو باید گل گرفت، ست سوم آمار Baseline Points Won رو نوشت رافا 43 و کارلوویچ 13!!! واقعا از خنده دار هم اونورتره...

بردن این بازیکن که فقط با سرویس میاد بازی می کنه از بردن یه بازیکن تاپ تن هم سخت تره و شک نکنید اون حرکات رافا که از دید شما خنده دار بود کاملا طبیعی بود با اون شرایط و اون 2 مچ پوینتی که رافا هدر داد هر آن ممکن بود با یه سرویس وینر وضعیت بازی تغییر کنه و رافا این رو بهتر از من و شما درک می کنه پس اون حرکات ممکنه برای شما مضحک باشه ولی برای کسی که تو شرایط هست کار دیگه ای از دستش بر نمیاد بخصوص اگه مثل رافا امروز اینقدر بد بازی کرده باشه

اینطوری رافا بخواد بازی کنه جلوی خوان حرفی برای گفتن نداره
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:34 AM   #408
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

در کل به نظر من رافا بد ریترن نکرد امروز، ولی Ground Stroke هاش مشکل دارن و من هم فک میکنم جلوی دلپونی کار یه ذره سخت باشه براش.
راستی توپ ها هم جالبن، زمین اینقدر زبره که توپ بعد از چند گیم تیکه پاره میشه، قشنگ میشه دید میخوره زمین یه تیکش قلفتی (غلفطی یا غلفتی یا قلفطی) کنده میشه.
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 08:44 AM   #409
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

امشب باز هم بازی تکراری و یه طرفه و خسته کننده ی فدرر و استان رو داریم و یه بازی تقریبا قابل پیش بینی بین نواک و گاسکه!! تو قسمت زنان هم ماریا باید با کرولاین بازی کنه که برای من فرقی نداره کی میبره مهم بازی جونداره که با بازیهای اخیر ماریا میشه امید داشت به دیدنش اون یکی بازی نیمه نهائی زنان هم که چندان مهم نیست بین ویکمایر و بارتولی هست که امیدوارم یانینا ببردش

تو دوبل هم برای دومین بار اگه اشتباه نکنم بازی بین رافا و راجر خواهیم داشت، اگه درست یادم بیاد قبلا یه بار تو مسترز های خاکی رافا و مویا با راجر و یکی دیگه بازی کردن که رافا اینا راحت بردن، امشب بازی نیمه نهائی هست و یه پای فینال سرش رافا یا راجر خواهد داشت هر چند امیدوارم رافا و مارک ببرن و بتونن از قهرمانیشون دفاع کنن و حتی امیدوارم رافا بتونه هر دوی انفرادی و دوبل رو ببره

بهر حال بازیهای عجیبی شده و آماده ترین بازیکن تور نواک داره همه رو راحت میبره ولی انصافا حریفان خیلی چقری بهش نخوردن و باید صبر کرد و دید میتونه به همین منوال ریچارد و راجر رو هم راحت شکست بده یا یه بازیکن بهتر میتونه جلوش رو بگیره؟!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2011, 09:30 AM   #410
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

دوستان بازي دابل رو امشب الجزيره پخش مي كنه؟
دو بازي اول چندان جذاب نيست چونكه نوواك مثل اب خوردن گاسكه رو مي بره .در بازي بعد هم از ويكماير و بارتولي حالم به هم مي خوره هر چند دوست دارم بارتولي ببره.
اما از بازي سوم جالب ميشه. راجر بايد با استان بازي كنه. درسته كه در چند بازي اخير راجر به راحتي پيروز شده ولي اينبار استان خيلي روي فرمه. بازي دابل بين تيم راجر و نادال كه من شانس بيشتر رو به تيم راجر مي دم. چونكه به عقيده من هم تيمي راجر خيلي حرفه اي تر از هم تيمي نادال بازي مي كنه. و با توجه به نوع زمين و اون بكهند ها و فورهند هاي استان كه خيلي قوين شانس زيادي رو به تيم راجر مي ده.
و اما در بازي اخر كه به نظر من برنده اين بازي قهرمان بخش زنان امسال. ماريا و كرولاين. شانس كرولاين براي پيروزي در اين بازي خيلي بيشتره اما ماريا هم تا اينجا خوب بازي كرده و مي تونه حريف جدي باشه براي كرولاين.

و در اخر به اميد پيروزي راجر در دو بخش و پيروزي ماريا.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، ایندین ولز، 1000، امریکا، اولین مسترز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)