بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 11:12 PM   #1
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
فدرر هیچ مصدومیتی نداشت !
خودش هم بعد بازی توی کنفرانس گفت هیچ دردی نداشتم فقط ترس از درد باعث شد که با احتیاط بازی کنم .

ممنون ازشما.ولی الان دوستان فدرری حتما به شما هم یکجور دیگه تهمت میزنند
چون فدرر اصلا و ابدا نمیبازه مگر اینکه مصدوم باشه!!!!!
Just Nole آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 12:19 AM   #2
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
فدرر هیچ مصدومیتی نداشت !
خودش هم بعد بازی توی کنفرانس گفت هیچ دردی نداشتم فقط ترس از درد باعث شد که با احتیاط بازی کنم .

اونموقع که اینو نوشتم مصاحبه فدررو نخونده بودم اتفاقاً خیلی برام عجیب بود چون مصدومیت کمر فدرر اول از همه رو سرویسش تاثیر میزاره ولی امروز بد سرویس نزد .
فدرر اونفدر امروز کند بود که من باورم نمیشد مصدوم نباشه .
در ضمن فدرر نگفت که هیچ مصدومیتی نداشتم .
فدرر به قول خودش اونقدر با احتیاط بازی کرد که صد رحمت به مصدوم بودن . آدم مصدوم باشه اینقدر کند نمیشه .
میتونم اینجوری بگم ترس از شدت یافتن مصدومیت و عدم تمرین کافی رو این کورت خیلی خاص، مخصوصاً بعد از بازی تو یک کورت کاملاً متفاوت تو لندن دلایل اصلی این بازی بد بودند .
Mehdiii آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 12:35 AM   #3
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
اونموقع که اینو نوشتم مصاحبه فدررو نخونده بودم اتفاقاً خیلی برام عجیب بود چون مصدومیت کمر فدرر اول از همه رو سرویسش تاثیر میزاره ولی امروز بد سرویس نزد .
فدرر به قول خودش اونقدر با احتیاط بازی کرد که صد رحمت به مصدوم بودن . آدم مصدوم باشه اینقدر کند نمیشه .
میتونم اینجوری بگم ترس از شدت یافتن مصدومیت و عدم تمرین کافی رو این کورت خیلی خاص، مخصوصاً بعد از بازی تو یک کورت کاملاً متفاوت تو لندن دلایل اصلی این بازی بد بودند .
دوست دارم به عنوان یک هوادار قدیمی فدرر پاسخ بدید
با توجه به شناخت شما و تاریخچه فدرر بازی یکشنبه که اتفاقا بازی اول هم هست و سرنوشت ساز فدرر باز هم مثل امشب بقول شما محتاط و با ترس از مصدومیت بازی میکنه؟
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:43 AM   #4
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
دوست دارم به عنوان یک هوادار قدیمی فدرر پاسخ بدید
با توجه به شناخت شما و تاریخچه فدرر بازی یکشنبه که اتفاقا بازی اول هم هست و سرنوشت ساز فدرر باز هم مثل امشب بقول شما محتاط و با ترس از مصدومیت بازی میکنه؟
راستش به نظر من به نتیجه بازی دوبل خیلی بستگی داره اگه بازی دوبلو ببازند اونوقت فدرر عصبانی خواهد شد .
در ضمن احتیاط به خاطر ترس از مصدومیت قسمت اعظمش غیر ارادیه و رفع کاملش نیاز به زمان داره.
Mehdiii آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-22-2014, 12:50 AM   #5
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
بله ! دقیقا بازم تاکید میکنم فدرر امروز هیچ مصدومیتی نداشت !
جمله خیلی سادست ! داره از Does not استفاده میکنه که کاملا جمله رو منفی کرده ، یعنی هیچ دردی نداشتم در رالی ها ! معنی دیگه ای از این جمله برداشت نمیشه . درد هم که نداشته باشی یعنی مصدوم نیستی دیگه ! مصدومیت بدون درد هم داریم مگه ؟ اینکه در روزای گذشته مشکل داشته یه بحث دیگست .
خط آخر هم تقریبا درسته با این تغییر که ترس از شدت یافتن مصدومیت نداشته ، ترس از به وجود اومدن دوباره مصدومیت داشته ، اینکه خودشو نتونسته با زمین تطبیق بده هم درسته ، خودش هم به این موضوع اشاره کرد به دلیل مشکلاتی که در روزای قبل داشت نتونسته خوب تمرین کنه .
Ahoura آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 10:27 AM   #6
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

نقل قول:
بله ! دقیقا بازم تاکید میکنم فدرر امروز هیچ مصدومیتی نداشت !
جمله خیلی سادست ! داره از Does not استفاده میکنه که کاملا جمله رو منفی کرده ، یعنی هیچ دردی نداشتم در رالی ها ! معنی دیگه ای از این جمله برداشت نمیشه . درد هم که نداشته باشی یعنی مصدوم نیستی دیگه ! مصدومیت بدون درد هم داریم مگه ؟ اینکه در روزای گذشته مشکل داشته یه بحث دیگست .
خط آخر هم تقریبا درسته با این تغییر که ترس از شدت یافتن مصدومیت نداشته ، ترس از به وجود اومدن دوباره مصدومیت داشته ، اینکه خودشو نتونسته با زمین تطبیق بده هم درسته ، خودش هم به این موضوع اشاره کرد به دلیل مشکلاتی که در روزای قبل داشت نتونسته خوب تمرین کنه .
درسته،قبول دارم. طبق گفته خودش احساس درد نداشته .
فدرر اونقدر به نظر من بد بود که باورم نمیشد تو حالت عادی باشه .
زیاد پیش اومده که فدرر با تحمل درد بازی کنه اگه چند نمونه از اون بازیهارو نگاه کنی متوجه میشی شاید تو بیشتر اون بازیها عملکردش اگر نگیم بهتر ، ولی بدتر از بازی دیشبش نبوده .
به قول معروف فدرر بخاطر ترس از افتادن از لبه بام اونقدر عقب عقب رفته که از اونور بام افتاده.
Mehdiii آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-22-2014, 11:14 AM   #7
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
درسته،قبول دارم. طبق گفته خودش احساس درد نداشته .
فدرر اونقدر به نظر من بد بود که باورم نمیشد تو حالت عادی باشه .
زیاد پیش اومده که فدرر با تحمل درد بازی کنه اگه چند نمونه از اون بازیهارو نگاه کنی متوجه میشی شاید تو بیشتر اون بازیها عملکردش اگر نگیم بهتر ، ولی بدتر از بازی دیشبش نبوده .
به قول معروف فدرر بخاطر ترس از افتادن از لبه بام اونقدر عقب عقب رفته که از اونور بام افتاده.

بله ، درسته .
فدرر بازی های زیادی بوده که علی رغم مصدومیت بازی رو کنترل کرده ، یکی دو نمونه از این سال های آخر که یادمه یکی ویمبی 2012 بود که کلا نابود بود ولی قهرمان شد ، ایندین ولز 2012 هم با سرما خوردگی افتضاحی اومد ، در حدی که میخواست مصاحبه کنه نمیتونست جلوی آب بینیشو بگیر خلاصه با همون سرما خوردگی اونجا هم قهرمان شد .
ولی یه بحثی که هست اینه که فدرر توی بعضی زمین ها یه دست و یه پاشم ببندی بازم نمیشه به این سادگیا باش بازی کرد . نمونش همین O2 آرنا لندن یا مثلا مسترز سینسی .
مشکل اینه که این زمینی که فرانسویا درست کردن بسیار شرایطش واسه بازی فدرر نامناسبه ، درسته نسبتا سریع به نظر میرسه ولی بازم خاک خاکه ! ، حالا مصدوم هم بوده ، تمرین هم نکرده ، از مصدومیت دوباره هم میترسه ، دیگه همه اینا دست به دست هم داد و این شد وضعیت .
اگه استن و راجـر بیان من به تیم دابل خیلی امید دارم ، واقعا میتونن ببرن ، در روز اخر هم به نظرم شانس استن واسه بردن مونفیلس زیاده . فدرر هم باید ببینیم وضعیتش چی میشه .
Ahoura آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 09:27 PM   #8
LotfiHN
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 35
در 13 پست 67 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER Nadal Murray Monfils Berdyc Wawrinka Nishikori Del porto

با سلام. ممنون ميشه اگر كسي به من اطلاع بده كه آيا اين بازي ها هنوز هم ادامه داره يا نه. ؟ مثلا براي فردا ؟
LotfiHN آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما LotfiHN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 09:32 PM   #9
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LotfiHN نمایش پست ها
با سلام. ممنون ميشه اگر كسي به من اطلاع بده كه آيا اين بازي ها هنوز هم ادامه داره يا نه. ؟ مثلا براي فردا ؟
با سلام ، فردا بازی دوبل برگزار میشه و پس فردا دو تا بازی انفرادی که از ساعت 16:30 به وقت ایران راجر با سونگا بازی میکنه و بعدش استن با مونفیس روبرو میشه . از سه بازی پیش رو ( یک بازی دوبل و دو بازی انفرادی ) تیمی که دو بازی رو ببره قهرمان میشه
rojhin آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:41 PM   #10
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
بازی مثل تمرین شوتزنی تو فوتبال بود فدرر می کاشت ، مونفیلس شوت میزد .اگه کسی اولین بارش باشه که بازی مونفیلسو میبینه فکر میکنه مونفیلس یه تنیسور الترا اگرسیوه. چیزی که جالب بود سرویس های فدرر بود که برخلاف انتظار کمتر از بقیه موارد بازیش افت کرده بود .
ببین اون دو تا عقب مونده چقدر وضعشون داغونه که فدرر مصدومی که قادر نبود دو قدم تو کورت راه بره ، به اونا ترجیح داده شده بود .
بخاری از فدرر بلند نمیشه استن باید خودش یک تنه کاری بکنه .
راستش من فقط تا اوایل ست دوم دیدم اما تا اون لحظه اثری از مصدومیت در فدرر نبود بعدش شما چیزخاصی دیدید؟ امیدوارم دوستان نخوان بازی خوب مونفیس را لوث کنند
درباره جمله آخرتون دقیقا قبول دارم بخاری از فدرر بلند نمیشه ولی مگه واورینکا میتونه یکتنه کاری کنه با یک تک بازی؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
با سلام ، فردا بازی دوبل برگزار میشه و پس فردا دو تا بازی انفرادی که از ساعت 16:30 به وقت ایران راجر با سونگا بازی میکنه و بعدش استن با مونفیس روبرو میشه . از سه بازی پیش رو ( یک بازی دوبل و دو بازی انفرادی ) تیمی که دو بازی رو ببره قهرمان میشه
چیزی که من دیدم بازی راجر ساعت 15:30 یکشنبه است

ویرایش توسط Just Nole : 11-21-2014 در ساعت 10:47 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)