بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

9-22 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-09-2015, 06:57 PM   #191
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
جدید 09-09, 19:13 king of spin
نکته جالبش همینه که خیلی تابلو هست
جدید 09-09, 19:07 rojhin
ای بابا این جاعل یوزرها چرا اینقدر مغزش کوچیکه ؟
09-09, 18:20 Mahdi Naji
ی ذره هم حرف زدنشون تفاوت نمی کنه
09-09, 18:19 Mahdi Naji
من نمی دونم چند تا آدم با ی لحن که طرفدار تنیس هستن با چند ایده وجود داره
09-09, 18:19 Mahdi Naji
کاربر s.Wawrinka
09-09, 16:49 مهران
من این یوزرا یادم میمونه!
09-09, 16:46 sina1993
میخواد سال آینده هممون رو بن کنه
09-09, 16:46 sina1993
اینو دیگه ولش کنید داره برای انتخابات سال آینده برنامه ریزی میکنه
09-09, 16:40 مهران
یوزر s.wawrinka در بدو نام نویسیش پست میده
09-09, 13:35 مهران
بد نامش نکنید دیگه! تاریخ ساخت این یوزر قبل از ادعای بد نام کردنش بوده

شک ندارم سازنده این یوزرهای جعلی یکی از خود شماهاست
s wawrinka هم همان راج کاپوره
خوشحالم که اینقدر از دست من عاجزید که به چنین کارهای سخیف و کودکانه ای رو آوردین
نی نی کوچولوهای ....

فقط از کینگ اسپین توقع نداشتم قاطی اینا بشه و گولشون را بخوره
نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
شما قسم خوردی که کار شما نیست، منم باور کردم، پس مشکلی نیست دیگه! ضمنا بنده نه یوزری ساختم و نه چیز دیگه ای، نیاز به تخریب هیچ شخصی هم ندارم!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
یوزر: 289(novak) یکی دیگه از یوزرهای چراغ خاموش کسی که میخوان بد نامش کنن و هنوز بن نشده و برای روز مباداست
ایشون اگه میخواد حقا اعاده اعتبار کنه باید خودش تمام یوزرهاشو معرفی کنه تا حذف بشن
فکر میکنم این حداقل کاریه که باید انجام بده
نقل قول:
مدیر محترم
لطف کنید این مسئله یوزرهای جعلی منتسب به من را پیگیری کنید
شخص یا اشخاصی دارند روی این پروژه کثیف یوزر سازی و انتسابش به من کار و برنامه ریزی میکنند

حدس می زنم کسی که اینکار را میکنه همونیه که بیشتر از همه سروصدا راه انداخته و داره این مسئله را برجسته میکنه
!

من هم می تونم قبول کنم شما نمیسازی ولی در مورد اون قسمت که قرمز کردم ممکنه بگی چی تابلوست؟
شما عملا و ندانسته داری آب به آسیاب دشمنان قسم خورده من می ریزی
شما داری علنا در زمین اونها بازی میکنی پست شما اون بالا تایید کننده ضمنی مهرنه مهرن هم که موضعش کاملا مشخصه
و دوستان لطف کردند تو خصوصی گفتند چه جور آدمیه!

ویرایش توسط مسعود 289 : 09-09-2015 در ساعت 07:03 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-09-2015, 07:07 PM   #192
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
من هم می تونم قبول کنم شما نمیسازی ولی در مورد اون قسمت که قرمز کردم ممکنه بگی چی تابلوست؟
شما عملا و ندانسته داری آب به آسیاب دشمنان قسم خورده من می ریزی
شما داری علنا در زمین اونها بازی میکنی پست شما اون بالا تایید کننده ضمنی مهرنه مهرن هم که موضعش کاملا مشخصه
و دوستان لطف کردند تو خصوصی گفتند چه جور آدمیه!
من کسی رو تایید نکردم و باز هم میگم چون قسم خوردی باور کردم که کار شما نیست، منظورم اینه اون کسی که داره این کارو انجام میده خیلی ناشیانه و تابلو داره دست به چنین کاری می زنه! من شخصا نمی دونم اون شخص کی هست!
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2015, 07:25 PM   #193
s.wawrinka
Banned Users

پستها: 30
سپاس: 0
در 23 پست 36 بار سپاسگزاری شده

من با ایشون هیچ مشکلی ندارم ولی ایشون بیش از حد فدرر رو توهین میکنه ومیکوبه اصلا من ایشون رو ادم حساب نکردته ودیگر قصد کل کل باهاشون رو ندارم عشق است سلطاتن فدرررررررر
s.wawrinka آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما s.wawrinka به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2015, 07:58 PM   #194
desham
Junior Member

آواتار desham

پستها: 24
سپاس: 268
در 19 پست 68 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: del potro ,djokovic ,federer ,seppi ,azarenka ,radwanska ,berdych

نقل قول:

شک ندارم سازنده این یوزرهای جعلی یکی از خود شماهاست
s wawrinka هم همان راج کاپوره
خوشحالم که اینقدر از دست من عاجزید که به چنین کارهای سخیف و کودکانه ای رو آوردین
نی نی کوچولوهای ....

فقط از کینگ اسپین توقع نداشتم قاطی اینا بشه و گولشون را بخوره
دوست عزیز که متاسفانه هنوز اسمتو نمیدونم شما خودت با جواب دادن به پستهایی که به گفته ی خودتون قصدشون تخریب شماست داری آب به اسیابشون میریزی اگه جوابشونو ندی بعد یه مدت باعث و بانی این کارا خودش بیخیال میشه شما هم عوض کل کل بیخود پستهایی فنی بزار ، تحلیل کن بازیارو و ....
فعلان تو طرفدارای جوکو فقط شما و behsen پست میزارید اگه شما بن شید دیگه سایت کلا قرق میشه
پ.ن. با توجه به پیامایی که نوشتی از mehdi naji من از ایشون که پستهای خیلی مفید و بی طرفانه ای میزارن توقع نداشتم وارد این بازی بچه گونه بشه
desham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما desham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2015, 08:08 PM   #195
s.wawrinka
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
دوست عزیز که متاسفانه هنوز اسمتو نمیدونم شما خودت با جواب دادن به پستهایی که به گفته ی خودتون قصدشون تخریب شماست داری آب به اسیابشون میریزی اگه جوابشونو ندی بعد یه مدت باعث و بانی این کارا خودش بیخیال میشه شما هم عوض کل کل بیخود پستهایی فنی بزار ، تحلیل کن بازیارو و ....
فعلان تو طرفدارای جوکو فقط شما و behsen پست میزارید اگه شما بن شید دیگه سایت کلا قرق میشه
پ.ن. با توجه به پیامایی که نوشتی از mehdi naji من از ایشون که پستهای خیلی مفید و بی طرفانه ای میزارن توقع نداشتم وارد این بازی بچه گونه بشه
من واقعا از پست ها و تحلیل های اقای بهسان خوشم میاد وواقعا به عنوان طرفدار فدرر از ایشون که طرفدار جوکو هستند قدردانبی میکنم ولی ایشون واقعا پست هاشون قصد تخریب طرفداران فدرر رو دارند امیدوارم در پست هاشون تجدید نطر کنند
کاربر زیر از شما s.wawrinka به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-09-2015, 08:22 PM   #196
desham
Junior Member

آواتار desham

پستها: 24
سپاس: 268
در 19 پست 68 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: del potro ,djokovic ,federer ,seppi ,azarenka ,radwanska ,berdych

نقل قول:
نوشته اصلی توسط s.wawrinka نمایش پست ها
من واقعا از پست ها و تحلیل های اقای بهسان خوشم میاد وواقعا به عنوان طرفدار فدرر از ایشون که طرفدار جوکو هستند قدردانبی میکنم ولی ایشون واقعا پست هاشون قصد تخریب طرفداران فدرر رو دارند امیدوارم در پست هاشون تجدید نطر کنند
آخ آخ آخ آخ منو یاد خشایار انداختی
در یکی از پستاش یادمه یه جمله ای گفته بود که جا داره الان من بگم
"ما قاقیم دیگه"
desham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی desham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2015, 10:12 PM   #197
MEHR
Member

پستها: 96
سپاس: 981
در 94 پست 188 بار سپاسگزاری شده

بازی هالپ و آزرنکا ست اول تموم شد هالپ خیلی خوب بازی میکنه در نظر من این گرند حقشه.ست اول 6-3 هالپ پیروز شد.
ست دوم بازی را آزرنکا سر تر میدونه ببینیم نتیجه چی میشه.
پی نوشت:دوستان ببخشید من تحلیل بلد نیستم به من به چشم یک تماشاچی عاشق تنیس نگاه کنید.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg t_blackandwhiteP7_09082015.jpg (71.4 کیلو بایت, 106 نمایش)
MEHR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MEHR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2015, 10:51 PM   #198
s.wawrinka
Banned Users

از هالپ خوشم نمیاد خیلی سبک بازیش ارومه و از لحاظ جسمی خیلی ضعیفه ولی سرنا مثل گاو قویه خخخخ
قدیمی 09-09-2015, 11:04 PM   #199
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

رولند گاروس 2015 یکی از بهترین و خاطره انگیزترین نواک هایی بود که من دیدم، واقعا همیشه حسرت قهرمان نشدن رولند 2015 رو میخورم، اونم نه به خاطر اینکه تا حالا رولندگاروسو نبرده و نتونسته کریر اسلمشو کامل کنه نه، ممکنه سالهای آینده جوکو حداقل یک بار این تورنومنتو ببره، ولی خیلی بعیده واسه من مثل رولند 2015 بشه. بازی هجومی، کم نقص، با اعتماد به نفس فوق العاده، مثل یه جنگجو. الان جوکو از اون روزها کمی فاصله داره. حقیقتا بازی با لوپز منو کمی نگران کرد، جوکو ریترن های خوبی نداشت، سرویساشم جز مواقعی که مجبور بود خوب سرویس بزنه تا برک نشه چنگی به دل نزد، خبری هم از اون پسینگ های تموم کننده اش نبود. البته ست دوم که لوپز برد توی گیم آخر وقتی بازی 40-40 بود و توپ جوکو روی خط خوابید داور اوت اعلام کرد و امتیازی که میتونست برای جوکو برک پوینت باشه تبدیل به ست پوینت لوپز شد، وگرنه ممکن بود 3-0 هم میبرد حتی بازیو، ولی این موضوعم باعث نمیشه که خیالم از بازیهای بعد نواک خیلی راحت باشه. امیدوارم این استراحت 2 روزه تا نیمه باعث ریکاوری خوب ذهنی-فنی-بدنی جوکو بشه. اصلا دوست ندارم توی تورنومنتی که 9 بار به نیمه نهاییش رسیده و بهترین عملکرد از نظر تعداد برد رو توش ثبت کرده دوباره نائب قهرمان بشه.

یکی از اتفاقای جالب دیشب حضور دانلد ترامپ کاندید جنجالی جمهوری خواها تو ورزشگاه بین بازی خواهران ویلیامز بود.

ویرایش توسط behsen : 09-09-2015 در ساعت 11:36 PM
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-09-2015, 11:59 PM   #200
aboos
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 503
در 8 پست 91 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
آخ آخ آخ آخ منو یاد خشایار انداختی
در یکی از پستاش یادمه یه جمله ای گفته بود که جا داره الان من بگم
"ما قاقیم دیگه"

سلام،

خشايار كجاست؟ كسي خبري ازش داره؟
aboos آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)