بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > نواك جوكوويچ (Novak Djokovic)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-22-2014, 04:30 AM   #1
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
بوریس بکر همراه نواک جوکوویچ نخواهد بود در مسترز میامی به علت بیماری و ماریان وایدا در مسترز میامی هم نواک رو همراهی خواهد کرد.

ظاهرا نوله به اين نتيجه رسيده بوريس براش كاري نميتونه بكنه و با مربي
قبلي بهتر نتيجه ميگيره و بيماري بكر را بهانه كرده كه با وايدا ادامه بده
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-14-2014, 09:34 AM   #2
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

" سال پیش ، رولند گاروس بیشتر از همه چیز ذهن من رو مشغول کرده بود."

نواک جوکوویچ در ادامه صحبتهایش در کنفرانس خبری در مونته کارلو می گوید :

" این مسئله دائما ذهن من رو درگیر خودش کرده بود.درباره خوب یا بد بودن این موضوع صحبت نمی کنم ، و این بدین معنی نیست که امسال نمیخواهم این جام رو برنده شم .البته که تمام توانم رو برای بردنش بکار میبرم ، اما تنها وقتی که زمانش برسد.در حال حاضر تمرکزم را بر روی مونته کارلو ، مادرید و رم گذاشتم ، سه تورنمنت بزرگ خاک رس.این سه تورنمنت جائی هستند که میخواهم بهترین عملکرد را داشته باشم که بتونم با بهترین فرم و با اعتماد بنفس کامل در گرند اسلم فرانسه شرکت کنم. سال پیش کلی انرژی ، چه از لحاظ ذهنی ، چه احساسی و چه فیزیکی برای بردن رولند گاروس صرف کردم. این قضیه باعث شد نتونم در تورنمنتهای قبل از رولند گاروس یعنی مادرید و رم عملکرد خوبی داشته باشم. امسال نوعی دیگه از تفکر رو دارم. ما توی atp کلی تورنمنتهای مهم داریم .وقتی زمانش رسید در مورد رولند گاروس صحبت خواهیم کرد.در حال حاضر اعتماد بنفس خوبی بعد از بردن ایندین ولز و میامی دارم .اونها به موقع بدست اومدند ، چون امسال کمی شروع خوبی در ابتدای فصل نداشتم.بردن رافا و راجر در فینال این دو تورنمنت قطعا اعتماد بنفس من رو خیلی بالا میبره.امیدوارم که بتونم از این موضوع در ابتدای فصل خاک رس بهره ببرم. من 40 بار با رافا بازی کردم.این بزرگترین چالشم توی دوران حرفه ایم بوده.ما از یک نسل هستیم.هنوز زمان زیادی رو در پیش روی خود میبینیم.وقتی با رافا ، راجر ، و اندی بازی میکنم ، واقعا یک مبارزه بزرگه ، اما نبرد با رافا بزرگترین نبرد زندگی منه. نکته مثبت نبرد ما این است که این باعث میشود که سطح بازی خودمون رو ارتقا بدیم و باعث میشه درباره اینکه دفعه بعد باید چکاری رو بهتر انجام بدیم تا بازی بعد رو بازنده نشیم یا برنده شیم ، فکر می کنیم. چرخه بردی که بین او و من وجود دارد ، بدین معنی است که هر دوی ما هر روز در حال پیشرفت در بازیمان هستیم."

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2014, 09:44 AM   #3
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نواک جوکوویچ که شانس زیادی برای باز پس گرفتن شماره یکی از رافائل نادال در صورت بازی کردن در تمام طول فصل خاک رس داشت ، می گوید که مچ دستش در روز شنبه و در حین بازی با راجر فدرر در نیمه نهائی مونته کارلو بشدت او را دچار مشکل کرده بود ، اما شکر گذار است که نیازی به جراحی نیست.نواک در این بازی 2.0 شکست خورد.
" نکته مثبت اینکه نیازی به جراحی ندارم.مشکلم کشیدگی یا چیزی مثل این نیست.امشب میرم به دیدن دکتر و فردا هم یک MRI دیگه می گیرم. صادقانه میگم که واقعا نمیدونم مشکل چیه ... فقط الان استراحت میکنم.برای یه مدتی نمیتونم تنیس بازی کنم . چه مدت رو نمیدونم .این واقعا دیگه دست من نیست . میرم استراحت میکنم و وقتی کاملا مشکلم حل شد ، اونوقت دوباره به زمین برمیگردم.
از اواخر ست اول و تمام ست دوم ، هر ضربه ای رو با درد میزدم ، مخصوصا سرویسها رو.نمیتونستم بیشتر از اون کاری بکنم.واقعا تمام توانم رو گذاشتم.سعی نمیکنم که به شکلی برد راجر رو زیر سوال ببرم.او شایسته حضور در فینال بود ، شکی در این نیست.فقط از این خیلی نا امید شدم که نمی تونستم همه توانم رو بکار ببرم. من یه بازیکن حرفه ایم . میجنگم.مبارزه میکنم.اصلا دوست ندارم که از تورنمنت کناره گیری کنم.دوست ندارم از ادامه بازی انصراف بدم.دوست دارم تا اخرین امتیاز بازی کنم.
در نهایت ، این پایان تورنمنت برای من است و حضور در نیمه نهائی نتیجه بدی نیست.اما از این دلسرد شدم که نتونستم اونقدر که میتونستم خوب بازی کنم.
این درد در تمام مدت 10 روز گذشته با من همراه بوده.بعضی اوقات خیلی شدید بود.بین بازی اول و دوم در تورنمنت ، من یک روز استراحت داشتم که اصلا تمرین هم نکردم و کمی بهتر شدم. از دیروز که شروع به بازی کردم ، دوباره درد بسراغم اومد.
بین میامی و مونته کارلو دو هفته فاصله است.این بخاطر خستگی یا زمین خوردن یا هر چیز دیگه ای نیست.این فقط در زمان تمرینات اتفاق افتاد.بعضی اوقات این اتفاق میفته.قابل پیش بینی هم نیست."

15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-20-2014, 10:03 AM   #4
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

امیدوارم زود به میادین برگردی
ما نادالیا میفهمیم که مصدومیت چیه و نبود بازیکن مورد علاقه ات تو زمین تنیس یعنی فاجعه.
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-24-2014, 05:49 PM   #5
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

My dear friends,
You've been with me through many tough and good times in my career. I've been blessed to travel the world, play the most beautiful sport that brings me a lot of excitement and joy; i am happy, loved and healthy. Jelena and I are truly blessed to soon become parents! My love is pregnant!

Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-25-2014, 10:48 AM   #6
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

فکر کنم سجاد جان فارسیش رو بزاریم بهتر باشه. که حداقل کسانی که زیاد به زبان انگلیسی مسلط نیستن هم از ماجرا با خبر بشن.

نواک جوکوویچ در پیامی اعلام کرد که بزودی پدر میشود .

"سلام دوستان عزیز شما در لحظات سخت و خوب دوران حرفه ای تنیسم ، همراه من بودید.من خوشبخت بودم که به اکثر نقاط دنیا سفر کردم ، اونم با بازی کردن زیباترین ورزش که برای من کلی هیجان و شادی به همراه آورده . من خوشحالم و سلامت. من و یلنا واقعا خوشحالیم که بزودی پدر و مادر میشیم. بله ، عشق من بارداره."
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2014, 10:58 AM   #7
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

نواک جوکوویچ در مصاحبه ای کوتاه درباره جام جهانی و تیمهای مورد علاقه اش صحبت کرد.

سوال :چند سوال فوتبالی درباره جام جهانی.شما خاطره بزرگی از دوران کودکی که جام جهانی رو نگاه می کردید دارید؟

نواک : خیلی زیاد

سوال : اگر میخواهی میتونی درباره اش فکر کنی و بعدا جواب بدی

نواک : واضحه که من بازیهای تیم ملی کشورم رو تماما نگاه میکردم. اخرین بازی که نگاه میکردم رو یادمه که صربستان در جام جهانی 2010 مقابل آلمان بازی میکرد.ما یک بر صفر پیروز شدیم.برد بزرگی برای کشورمون بود.جام جهانی بعد از المپیک بزرگترین واقعه ورزشی در دنیاست.نگاهها همه به این مسابقاته.همه ما از دیدن دوباره اش هیجان زده هستیم. متاسفانه کشور من در این دوره مسابقات شرکت نداره ، اما من چند تا تیم دیگه رو حمایت می کنم.

سوال: چه کشوری؟

نواک : اول کرواسی و بوسنی .اونها همسایه های ما هستند.بعد هم تیم میزبان یعنی برزیل.تیمهای خوبی در مسابقات وجود دارند.البته که من طرفدار سرسخت ایتالیام ، اما اول تیمهای کشور های همسایه.

(ترجمه توسط مهدی عزیز)

22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2014, 11:32 AM   #8
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

سلام به دوستان عزیز
واقعا نواک باید در جایگاه اول رنکینگ باشه و نادال دیگه کارش فایده نداره!!
امیدوارم این اتفاق بیافته!
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2014, 12:03 PM   #9
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

Roland Garros 2014 Outfit

Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-22-2014, 06:13 PM   #10
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

مثل اینکه اگه من نزارم کسی نمیخواد تولد نواک مارو تبریک بگه حتی طرفدارهای خود نواک در این سایت!!!

تولدت مبارک مرد

15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)