بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

26 دی - 9 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2012, 06:37 AM   #151
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها

دوست گرامی ، سلام جان! این یه اصطلاحه که من به کار می برم معمولا . به این معنی نیست که چون با شرافت بود ، برد و اگه نمی برد شرف نداشت و یا ، لی که باخته ، ...
شانس هم موثر هست حتما ، ولی تجربه و اعتماد به نفس از دید من مهم تره ، حالا شاید غلط باشه حرفم...
راجر هم از رادیک تو ویمبی در تایبرک عقب بود (فک کنم 5-1 ) و به بازی برگشت و برد. شاید اگه اون ست ر می باخت دیگه نمی تونست پیروز بشه. من سعی می کنم خیلی مسائل ر به شانس - به عنوان عامل اصلی - ربط ندم ، ولی به عنوان عامل فرعی (مخصوصا در تنیس ) همیشه موثر بوده و هست...
ممنون از توضیحاتت
ولی در این سطح شانس حرف اول رو میزنه.
اگه همین بازی قبل از 4 تا مچ پوینت با همون شرایط قبلی (و حتی ضعیف شدن لی و قوی تر شدن کیم) دوباره تکرار بشه، به نظرت کیم دوباره هر 4 تا مچ پوینت رو سیو می کنه؟
به اینا میگن تراژدی در ورزش که خیلی بندرت پیش میاد.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 06:44 AM   #152
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
سلام دوستان.امروز واقعا یه بازی واقعاجذاب و یه فینال زود رس رو بین کیم کلایسترز و نا لی دیدیم .با اینکه کیم مدتی از تنیس دور بود و رنک بالایش به 11 نزول پیدا کرده بود برای دفاع از عنوان قهرمانیش پای به میدان گذاشته بود . (روح قهرمانی که فقط بر بالای سر کیم و نواک در این تورنمنت پرواز میکنه ). از اونطرف نالی که برای حبران شکست پارسالش برای یه بازی انتقامی پای به میدان گذاشته بود ست اول رو خیلی خوب شروع کرد.با اینکه از نظر سن یک سال از کیم بزرکتر است ولی هیکل روی فرم و ورزیدش و وزن کمترش توی استارت ها خیلی بهش کمک میکرد. در ست دوم در حالی که در تایبرک 5-1از کیم جلو بود کمتر کسی فکر می کرد که کیم بتونه به بازی برگرده و جهار مچ پوینت رو سیوکنه ،ولی روح قهرمانی داشتن و مدافع عنوان قهرمانی بودن چیزی نیست که بتونین حسش کنید باید تجربه کرده باشید تا درکش کنید ،تا یک کلکسیون از تکنیک و تجربه رو به صورت خلاق براتون رو کنه . به هر صورت کیم نتیجه باخته رو با نتیجه8-6در تایبرک عوض کرد کاری که فقط از نادال توی مسابقات سراغ دارم .در ست سوم هم که نا لی خسته شده بود کار زیاد مشکلی ،پیش رو نداشت تا با این بردش برای ووزنیاکی خط و نشان بکشه .توی ورزشگاه شاید تنها کسی که طرفدار نا لی بود شوهرش بود که در ست سوم کاملا عصبانی و ناراحت نشون میداد .با احترام به نظر دوستان باید بگم که برد کیم اصلا شانسی و اتفاقی نبود .در اخربرد اسطوره رو به تمام دوستان عزیز تبریک میگم .
مرسی. استفاده کردم.
بنظرت روح قهرمانی روی سر کیم پرواز می کنه ولی روی سر وزنیاکی پرواز نمی کنه؟!
امیدوارم این فکر رو نکنی که کارولین شخصیت قهرمانی نداره!
کیم یکی از اسطوره های تنیس بوده و هست. کسی که به همراه جاستین هنن تنیس زنان رو از رخوت چندین ساله بیرون آورد.
ولی علی رغم میل باطنیم، روح قهرمانی مخصوصا توی این تورنمنت اطلا رو سر کیم پرواز نمی کنه. یه سری بازی های معمولی و عادی با 50-60% آمادگی نسبت به دوران اوج بازیش.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 07:37 AM   #153
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
ممنون از توضیحاتت
ولی در این سطح شانس حرف اول رو میزنه.
اگه همین بازی قبل از 4 تا مچ پوینت با همون شرایط قبلی (و حتی ضعیف شدن لی و قوی تر شدن کیم) دوباره تکرار بشه، به نظرت کیم دوباره هر 4 تا مچ پوینت رو سیو می کنه؟
به اینا میگن تراژدی در ورزش که خیلی بندرت پیش میاد.
کدوم سطح؟ منظورت اینه هر چی سطح میره بالاتر و بازی ها حرفه ای تر میشن،شانس بیشتر دخالت داره؟اگه شانس حرف اول رو میزنه خب شما هم پاشو برو با راجر فدرر مسابقه بده دیگه. مگه شانس حرف اولو نمی زنه؟ خب شاید شما شانس اوردی بازی رو بردی.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 09:40 AM   #154
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

ووزنیکی حذف شد ، واااااااای خاک بر سر شدم (((((((((((((((((((((((((((

آقا قشنگ فینال این مسابقات جکوویچ و فدرر هستند ، خیلی تابلو هست . (فدرر 1 ست از دل پوترو گرفته ، تو ست 2 هم جلو هست) تنیس تاکر عجب انجمنی هست ، خیلی حال کردم ، ایول
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2012, 10:40 AM   #155
manoochehr1984
Senior Member

آواتار manoochehr1984

پستها: 200
سپاس: 5,186
در 197 پست 1,669 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer & serena williams

مرسی راجر عالی بود

پیش به سوی قهرمانی
manoochehr1984 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr1984 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 10:50 AM   #156
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic

عالی بود , تبریک میگم اسطوره
javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی javi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 10:59 AM   #157
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
مرسی. استفاده کردم.
بنظرت روح قهرمانی روی سر کیم پرواز می کنه ولی روی سر وزنیاکی پرواز نمی کنه؟!
امیدوارم این فکر رو نکنی که کارولین شخصیت قهرمانی نداره!
کیم یکی از اسطوره های تنیس بوده و هست. کسی که به همراه جاستین هنن تنیس زنان رو از رخوت چندین ساله بیرون آورد.
ولی علی رغم میل باطنیم، روح قهرمانی مخصوصا توی این تورنمنت اطلا رو سر کیم پرواز نمی کنه. یه سری بازی های معمولی و عادی با 50-60% آمادگی نسبت به دوران اوج بازیش.
دوست عزیز...تا زمانی که بزرگانی چون کلایسترز تنیس بازی میکنند.تنیسورهایی چون ووزنیاکی و دینارا سافینای مرحومه! آرزوی بردن گرنداسلم رو به گور میبرند...در مورد50-60% آمادگی کلایسترز کاملا باهات موافقم...ولی با همین وضع هیچ کس حریفش نیست.مگر اینکه خانم جیغ جیغو(ماریا) یه خورده اذیتش کنه!ویلیامز هم که رفت خونشون!
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABER FED به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 11:09 AM   #158
vids
Member

آواتار vids

پستها: 30
سپاس: 478
در 30 پست 319 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Caroline Wozniacki Rafael Nadal Juan Martin Del Potro Petra Kvitova Vera Zvonareva Lleyton Hewitt Andy Murray Sam Stosur John Isner Bernard Tomic Kei Nishikori

vids آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vids به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 11:11 AM   #159
love.roger
Member

آواتار love.roger

پستها: 77
سپاس: 0
در 72 پست 607 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: طرفدار بی حد و اندازه روجر هستم

دمت گرم روجر؛ come on maestro
love.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی love.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2012, 11:12 AM   #160
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

با تبریک به طرفداران راجر..راجر مثل همیشه مقابل دلپوترو با اعتماد به نفس و دلپوترو هم مثل همیشه انگار جن دیده بود!و محو بازیه راجر شده بود! وضعیت بخش مردان معلومه..راجر اگه بتونه همین اعتماد به نفس رو مقابل رافا داشته باشه(که اکثر اوقات نداره!)ممکنه بتونه توی فینال مقابل جوکر کاری بکنه وگرنه به نظر شخصیه من و شاید خیلی از شما بازیه نادال پیشرفت خاصی نکرده!!...و همون آش و همون کاسه!!!
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABER FED به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)