بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-16 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-03-2016, 11:37 AM   #1
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
با درود
دومین گرند اسلم سال در حالی ساعاتی قبل قرعه کشی شد که
برای اولین بار در 17 سال اخیر اسطوره سوئیسی این رویداد را از دست داده
در هرصورت زندگی ادامه داره و به غیر از رکورد 65 حضور متوالی
که دیگه افزایش نخواهد یافت فدرر چیز دیگه ای از دست نخواهد داد
بنظر میاد بعد از قرعه سخت در رم این بار شانس به نواک رو کرده و مسیر همواری را
به سمت فینال خواهد داشت
اگر نگاه کلی به 8 شاخه ای که ترکیب حاضرین در کوارتر را مشخص میکنند داشته باشیم
به این صورت خواهد بود

ش.1: نواک دلبونیس باتیستا آگوت
ش.2:فرر فلی لوپز کویواس بردیچ

ش.3:نادال فونینی زورف تیم
ش.4:گوفین الماگرو کولشرایبر سوسا جمهور سونگا

ش.5:رائونیچ چیلیچ
ش6:سیمون چاردی استن

ش.7:نیشی کیریوس گسکه
ش.8:ایزنر پیر اندی

پیشبینی کوارتر:

نواک فرر
تیم گوفین
رائونیچ سیمون
نیشی اندی

سمی:

نواک تیم
نیشی رائونیچ

فینال:

نواک نیشی

قهرمان: نواک

با نگاهی به پست اول تاپیک و پیشبینی اولیه من
و با توجه به نتایج دور از انتظاری که دیدیم
مشخصا یک بازی از کوارتر و یک بازی از سمی درست پیشبینی شده

الان اگر بخوام پیشبینی جدیدی داشته باشم
اینطور میگم که
نواک و اندی حداکثر یک ست به تیم و استن میدن
و در فینال هم نواک حداکثر یک ست به اندی میده

در بانوان هم بنظرم موگوروزا برتتنز را میبره و قهرمان میشه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-05-2016, 11:12 PM   #2
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : دیدگاه‌ها پیرامون مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
با نگاهی به پست اول تاپیک و پیشبینی اولیه من
و با توجه به نتایج دور از انتظاری که دیدیم
مشخصا یک بازی از کوارتر و یک بازی از سمی درست پیشبینی شده

الان اگر بخوام پیشبینی جدیدی داشته باشم
اینطور میگم که
نواک و اندی حداکثر یک ست به تیم و استن میدن
و در فینال هم نواک حداکثر یک ست به اندی میده

در بانوان هم بنظرم موگوروزا برتتنز را میبره و قهرمان میشه
قبل از سمی
چه پیشبینی نسبتا دقیقی حتی در ست
فقط برتنز را اشتباه کردم

.............................................

تجدید خاطره
دوسال قبل
فینال رولند گاروس 2014
یادش بخیر عزیز دلمون 289

جدول زیر را ببینید دوسال پیش فقط 6 گرند

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KING OF CLAY نمایش پست ها
بعد از فینال امروز:

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahmood نمایش پست ها
وای از خوشحالی نمیدونم چی بگم
در مورد بازی حرف خیلی زیاده شاید بعدا تو یک پست مفصل دربارش نوشتم
ولی واقعا باور نکردنی بود...
ممنون از دوستانی که تبریک گفتند به خصوص مرتضی و مهرداد عزیز که از من اسم بردن امیدوارم یه روزی در شادیهاتون جبران کنم
به همه دوستان گلم: مانی، مجتبی، نیکو، نیما88، محمد، پاور جان، سامی، وفا، مهدی، فخی و بقیه هوادارن رافا شادباش میگم
به نظرم رافا این موفقیت رو مدیون عمو تونی هست بی انصافیه هروقت نتیجه نمیگیره فقط بهش بد و بیراه بگیم و اونو عامل شکستهای رافا بدونیم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
هیچ پادشاهی به راحتی زمینشو تقدیم کسی نمیکنه بی شک نواک هم جنگجویی نیست به راحتی کنار بکشه در این که نواک تا دو سه سال آینده ویترینه گرندشو تکمیل میکنه شکی نیست ولی رافا بازهم ثابت کرد پادشاهی نیست به سادگی دست از زمین شخصیش بکشه حتی اون جنگجو نواک باشه.
دلیل بازی بد نواک هم وضعیته بد جسمانیش بی تاثیر نبود اواسط ست سوم تعادلشو هنگام نشستن ازدست داد حتی ست چهارم بود فکرکنم آبی که خورده بود رو بالا آورد چندبارم وسطای گیم ها معدشو دست میکشید این مسائل به نظرم سبب کم دقتی او شده بود وباعث شد بازی زیبایی رو از او شاهد نباشیم در روزی که رافا عالی بازی کرد.
واقعا دلم برای بازیهای دل پوترو عزیز تنگ شده مخصوصا بازیش تو خاک خوان نشون داد توانایی بازی تو خاک رو داره و در صورته بهبودی کامل میتونه رقیب سنگینی برای نواک و حتی رافا باشه چون تنها تنیسورمحبوبمه که انتظار گرفتن گرندو ازش دارم چون واقعا اگه آماده باشه این پتانسیلو داره.
هنور متعجبم چطور رافا از سودرلینگ شکست خورد اونم در روزی که رافا هم خوب بازی کرده بود واقعا خدا راجر و طرفداراشو دوست داشت.
آفرین
داداش دلم برات تنگ شده

نقل قول:
این عکس خیلی باحاله

نقل قول:
از این صحنه ها ازین به بعد زیاد خواهیم دید

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafaello نمایش پست ها
شادباش می گویم

رافا به افسانه ها پیوست

چهاردهمی مبارک

نقل قول:
شک نکن بخت اصلی ویمبلی نواک هستش رافا هرچقدر خوب باشه تو ویمبلی ضربات بکهند و فورهند نواک اینجوری بعد برخورد به زمین سرعتش کم نمیشه بلعکس توپ سر میخوره زیادتر میشه نواک سال 2007 و 2008 زمانی که به راحتی از رافا میباخت ولی تو ویمبلی 2007 بعد بردن ست اول و باختن ست دوم انصراف داد سال 2008 هم تو فینال 250 لندن به سختی پیروز شد و تو سال 2011 که واقعا ست چهارم نشون دادبردن نواک براش تو ویمبلی سختر از هرجای دیگه ایی هستش.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
دوست عزیزانصاف و واقع بینی شما قابل تحسینه
متاسفانه بعضی فکر میکنند با هیاهو و هورا کشیدن واقعیات عوض میشن
باید پذیرفت فقط و فقط معجزه ای میتواند راجر را به هجدهمین گرند برسونه
در میان اینهمه بازیکن جوان تر پرانگیزه تر و خوش نفس تر!
ضمن اینکه به حق می پذیریم تکنیک و حرکات راجر بسیار کم نظیره
نقل قول:
شک نکن نوله تا 2018 حداقل 2 تا رولند میگیره
نوله هم به اسطوره ای تبدیل میشه هر چند که همین الان هم هست
بنظرم حالا حالاها نواک در 3 گرند از 4 گرند سال شانس اوله

عجب پست شاهکاری از 289

نقل قول:
تبریک به طرفدارانه رافا این پسر امروز عالی بود بهترین استراتژی بود که از رافا تو فینال یه گرند دیدم درمقابل سخترین حریفش نواک امروز ریتمش پاشید ولی نه به اندازه ایی که از پیش باخته باشه واقعا جنگید ولی روحیه بدی داشت اونم از اول ست دلیلش چی بود نمیدونم.
ولی طرفدارانه رافا نباید توقع داشته باشن رافا همین نمایش رو ویمبلی داشته باشه چون ویمبلی این ضربات نواک بجای کاهش سرعت افزایش سرعت میگیرن.
امیدوارم رافا برخلاف فصل های گذشته بعد رولند تضعیف نشه ولی پیش بینی میکنم ویمبلی آخرین شانسه رافا تو این فصله برای گرفتن امتیاز گنده,بازم تبریک به هوادارانه رافا بخاطر قهرمانی و این بازی زیبای او.
طرفدارانه نواک هم درکشون میکنم ولی شک نکنن نواک تنیسوری نیست تو حسرته جامی بمونه هم رولندو در آینده میگیره و هم سینسیناتی رو و اولین تنیسوری میشه که تمامیه تورهای بزرگ رو قهرمان شده.
مرسی داداش

نقل قول:
بدون شک و در شرایط امروز نواک بخت مسلم و شانس اصلی ویمبلدونه
مطمئنم این شکست اشتهاش را برای ویمبلدون بازتر میکنه
نقل قول:
دوست عزیز سه چهارسال قبل این حرفتون کاملا شایسته بود
اما راجر هم قدرتش را از دست داده و هم حریفانش برای شکستش بسیار پرانگیزه اند
حکایت راجر مثل شیر پیری میمونه که الان دیگه نه تنها حریف شیرهای جوان نمیشه
حریف پلنگ و ببر هم نمیشه تازه شغال و کفتار هم گازش میگیرند و سربه سرش میگذارند!
که قهرمان هم شد

نقل قول:
تبریک به هردو و طرفدارانشون
انصافا نوله هم جنگید و حریف پرانگیزه ای بود خصوصا در اواخر بازی
وقتی 4-2 را تبدیل به 4-4 کرد میشد سناریوی دیگه ای نوشته بشه
دیدید چندتا ایس داشت نوله؟ 11 به 3 را تا اواخر بازی دیدم
به هرحال رافا جواب سختی به منتقدینش داد و در تاریخ رولند جاودانه شد

پ.ن: به نظرم این دیدار 6 هفته دیگه در ویمبلدون تکرار شه
نقل قول:
ست اول را در حالی که رافا 6-3 باخت که نوله فقط با چاشنی شانس تونست ست را بگیره
بنظرم نادال شرایط بهتری در ست اول داشت و آماده است
فکر میکنم برنده بازی و قهرمان جام خود رافاست حتی شاید 3-1

ویرایش توسط مسعود 289 : 06-06-2016 در ساعت 01:25 AM
قدیمی 06-03-2016, 12:18 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من هم زادروز رافای خودم رو بهش شادباش می‌گم. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی‌ش رو به دست بیاره.

چون شوربختانه از مسابقات ATP 500 کوئینز که روی چمن برگزار می‌شه، به خاطر ادامه مصدومیتش انصراف داده.

خب با این‌که در مرحله حساسی از رولند گاروس قرار داریم، اما خلوتی سایت در این ساعت بهم می‌گه که همگی به صورت سیاه پوش و عزادار با قلبی آکنده از غم و غصه رفته‌اند شمال برای تجدید میثاق با آرمان‌های عظیم‌الشأن! (گریههههه)

آنچه که در خصوص دومینیک تیم، من رو به خصوص شگفت زده کرده ضربات بینهایت قوی از هر دو بال به خصوص فورهندش هست. واقعاً Mats Wilander درست می‌گه که امروز هیچ کس در دنیا رو نمی‌شه پیدا کرد که بتونه با شدت دومینیک به توپ ضربه بزنه. دیدید چطور Set Point مفت و مجانی رو با همین شدت ضرباتش از چنگ گافن درآورد؟ واقعاً شاهکار کرد که ست باخته رو هم احیا کرد و هم درش برنده شد.

با این‌حال خیلی خیلی ناراحت کننده ست که بازی تیم و جوکوویچ رو به جای فیلیپ شاتریه، گذاشتند در سوزان لانگلن. من هم به شدت با متس موافقم که گفت: «واقعاً باعث تأسفه که بازی بهترین جوان نسل آینده تنیس با بهترین تنیس‌باز حال حاضر جهان رو در کورت مرکزی نگذاشتند.
درسته که مسابقه ماری و استن احتمالاً جذاب می‌شه اما این دو قبلاً بازی‌هاشون رو با هم دیدیم و بعد از رویارویی های پیشین، اون تازگی و هیجانی که می‌تونه بازی تیم و جوکوویچ داشته باشه رو نداره. دومینیک، تا حالا که با این زحمت خودش رو به نیمه‌نهایی رسونده، مسئولین فرانسوی اصلاً نگذاشتند رنگ شاتریه رو ببینه چون همه‌ی بازیهاش در دیگر کورت‌ها بوده. اصلاً این کارشون معنی نداره.

وقتی باربارا از ویلندر پرسید کدوم یک از نیمه‌نهایی‌های امروز دیدنی هستند، به درستی گفت که اگر دو تا تلویزیون تو خونه هست، باید گذاشتشون در کنار هم و هم زمان هر دو کورت رو تماشا کرد.

ویرایش توسط PowerVu : 06-03-2016 در ساعت 12:42 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2016, 03:58 PM   #4
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

موگوروزا یه بار دیگه نشون داد اسپانیایی جماعت بازی روی خاک تو وجودشه. اصن ژنی به نام خاکبازی دارن اسپانیاییا!

22 سالگی فینال ویمبلدون، 23 سالگی فینال رولند گاروس. منتظر ملکه ی جدید تنیس باشید، حتی اگه فینال به سرنا ببازه!

فوت ورک و حرکات انفجاری و استایلی که موگوروزا داره تو کمتر تنیسور زنی دیدم من. در آینده جایگاه بزرگی در تنیس خواهد داشت، البته به نظر بنده
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2016, 08:37 PM   #5
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
موگوروزا یه بار دیگه نشون داد اسپانیایی جماعت بازی روی خاک تو وجودشه. اصن ژنی به نام خاکبازی دارن اسپانیاییا!

22 سالگی فینال ویمبلدون، 23 سالگی فینال رولند گاروس. منتظر ملکه ی جدید تنیس باشید، حتی اگه فینال به سرنا ببازه!

فوت ورک و حرکات انفجاری و استایلی که موگوروزا داره تو کمتر تنیسور زنی دیدم من. در آینده جایگاه بزرگی در تنیس خواهد داشت، البته به نظر بنده
شدیدا موافقم آینده خوبی داره ...خیلی دوسش دارم واقعا دوست دارم قهرمان شه هم تواناییش را داره هم شخصیتش رو هم الان تجربش رو
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2016, 08:24 PM   #6
bat-man
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 0
در 1 پست 2 بار سپاسگزاری شده

سلام
بازی فینال چه روزی و چه ساعتی به وقت ایران هست؟
ممنون
حیف نشد ماری و واورینکا رو ببینم
bat-man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-03-2016, 08:32 PM   #7
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

بازیهای زیبا و صعود برترین و شایسته ترین تنیسورهای تور به فینال
امسال هم رولندگروس قهرمان جدیدی خواهد داشت جوکو برای چهارمین بار که سه بارش متوالیه و ماری برای اولین بار فینال رولند را تجربه میکنند
امروز هر دوی اینها بازیهای عالی و تماشایی داشتند نواک که کلا تا اینجا یک ست داده ماری هم نشون داده چه مدعی گردن کلفتیه
به هرحال جوکو و ماری برای هفدهمین بار در فینال یک تورنمنت بزرگ با هم مصاف میدن این فینال در دوسال اخیر بیشتر از هر فینال دیگه ای تکرار شده
تکرار فینال اولین گرند امسال تکرار رم تکرار مادرید و جالب اینه که بازی یکشنبه برای هر دو فوق العاده حیاتیه
جوکو دنبال اولین رولندشه و کامل کردن کلکسیونش. شکست رم را جبران میکنه فاصله اش با اندی را در جدول امتیازات بیشتر میکنه
اما اندی هم بی اندازه انگیزه داره دنبال سومین گرندشه انتقام باختهای متوالی در فینالهای گرند اسلم خصوصا استرالیا تثبیت خودش در جایگاه دوم و دورخیز برای نامبروان شدن که واقعا الان خیلی دور از ذهنه ولی نشدنی نیست
تا همین جا و نتیجه فینال هرچی که باشه تیم به عنوان پدیده جدید خودش را در top ten قرار داده واورینکا با شکست امروزش مکان چهارم را از دست داده و بعد از مدتها نادال به رنک ۴برمیگرده تا شاهد همون big4 معروف در صدر باشیم
اندی حتی اگر فینال را ببازه با فاصله خوبی که با فدرر پیدا کرده در ویمبلدون هم سید ۲خواهد بود که خبر خوبی برای راجر و طرفداران بیشمارش نیست
فکر میکنم الان جوکو و اندی با شرایط خوبی که از لحاظ آمادگی و روحیه دارند مدعی جدی فینال ویمبلدون هم باشند فینالی که من خیلی دوست دارم واقعا دوست دارم ببینم نواک فرصت انتقام شکست در ویمبلدون از اندی را در مقابل تماشاگران انگلیسی داشته باشه
برای فینال یکشنبه آرزو میکنم هر کدوم شایسته تر و لایقتر هستند قهرمان بشن هر دو را دوست دارم و با برد هر کدومشون به دلیلی خوشحال میشم هرچند جوکو را ترجیح می دم
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-03-2016, 10:40 PM   #8
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

خوب خوشبختانه فینال مورد نظر من محقق شد
نواک که عالی بود در مقابل تیم فقط هفت گیم در سه ست دادن عالیه
این تیم امروز هم عالی بود ولی نواک لقمه بزرگتر از دهنش بود
در مورد نواک باید گفت هر روز بهتر از دیروز
این نواک کجا نواک هفته اول کجا!
تمام شرایط برای اولین رولند فراهمه بر خلاف پارسال
98 درصد قهرمانی نواک قطعیه فقط حوادث و یک روز بد ممکنه خرابش کنه
باخت رم نگرانم نمیکنه اونجا یک نواک خسته و فرسوده را داشتیم
در مقابل یک اندی قبراق و سرحال
اما الان نواکی را داریم که مثل شیر آماده ست
امروز به مناسبت برد نواک عکسی منتشر شد که یک شیر گورخری را شکار کرده بود
که اشاره ای بود به لباس گورخری تیم
جالبه که در فینال نه آدیداس نماینده داره و نه نایکی
از باخت استن خیلی خوشحال شدم
هرچند بردن استن در فینال راحت تر بود
اما بردن اندی مرد شماره 2 در فینال خاطره انگیزتره
17 بار فقط در فینال شاهد نواک اندی بودیم
در همین 18 ماه اخیر که من یادمه
دوتا گرند استرالیا
میامی
کانادا
پاریس
مادرید
رم
واقعا عالی بوده نتایج ماری و ثبات خوبی داشته
حداقل تا پایان ویمبی هم رنک دوش تضمینه و بنظرم اونجا هم شانس اصلی حضور در فیناله
قدیمی 06-04-2016, 07:44 AM   #9
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده

هوای یکی دو روزه فرانسه چطور هست؟
بازم خبری از بارون هست؟
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-04-2016, 04:01 PM   #10
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

فقط دو بازی دیگه ب پایان دومین گرند باقی ک دو فینال زنان و مردان.
اول راجبع بخش خانوما بگم ک یجورایی بقول دوسان نبرد بهترین تنیسور حاضر و بهترین تنیسور اینده با توجه ب شرایط سنیشون.
موگوروزا با توجه ب قرعه مناسبش بنظرم خ راحتر از سرنا ب فینال رسید برای بار دوم در گرند عملکرد خوبی و ایندفعه باتوجه ب فشار بازیا ک بدجور سرنا پرتجربه رو اذیت کرد برای خانوما اونم تو خاک خ سخته و سرنا چند روز پیاپی داره بازی میکن ولی سرنا همیشه بهترین بوده قبلا یبار ب موگوروزا باخته اونم در رولند ک جالبه ولی بازی فینال بردن سرنا خ خ سختر کاری ک کربر با شایستگی در اپن استرالیا انجامش داد.امیدوارم تنیسور شایسته تر قهرمان بشه.
اما در بخش اقایون نواک با سبکی ک انتظارشو داشتم جلو تیم پیروز شد ولی دقیقا اندی هم ب همون سبک ب پیروزی رسید.
نواک کلا تنیسوری ک استاد در رالی اندی هم خ خوبه با کمی نقص البته،در مقابل این دو استن و تیم تنیسورایی هسن ک شدیدا بدنبال وینر هسن و اگه بازیشون بگیر سخت تنیسوری بتونه شکستشون بده اما بازی تو خاک ب اندی و نواک بیشتر کمک میکن با توجه ب دفاع خوبشون و برگشتای مناسب رالی بیشتری داشته باشن و از ارورهای حریف استفاده کنن دقیقا روشی ک اندی نواک ب خوبی اجرا کردن ضمن اینکه نواک بخوبی از سلاح دراپ شاتش استفاده کرد و بسیار کم نقص بود اندی هم خ خوب بازی کرد و در نهایت دو تنیسور برتر ب فینال رسیدن دو تنیسوری ک با اینکه بنظرم هر دو سبکی مشابه هم دارن ولی چی شده اندی اندی بشه و نواک نواک پارامترهای ریزی ک این دو دارن مهمترینش قطعا هوش نواک و تیم بسیار قویتر نسبت ب اندی تا اندی با این همه رسیدن ب سمی و فینال گرندها فقط فقط دو بار بوسه بر جام بزنه ولی نواک 11بار به این افتخار برسه داستان جالبی ک چطور این همه نواک افتخارات بیشتر داشته در حالیکه بنظرم اگه اندی تیم قوی پشتش بود الان خ بیشتر افتخار داشت هرموقع ب اندی فکر میکنم چطور ی انسان این همه ب فینال میره و پیاپی میبازه خ حس بدی برای اون شخص و چه اتفاقی رخ میده ک اندی پیشرفت نمیکن و فینال ها رو براحتی تقدیم میکن.
حرف زیاد حالا اینبار اندی برای بار اول و بنظرم شاید اخر در فینال رولند رسیده و مقابل نفر اول دنیا بازی داره اندی چند هفته پیش نواک برد هفته قبلشم باخت هر دو بازی در فینال مادرید و رم نزدیک بود ولی انصافا رم فشار خ زیادی ب نواک اومد اما با این حال اون پیروزی میتون ی خودباوری ب اندی بده ک میتونه پیروز بشه اگه بهترینش باش.
نواک قطعا بیشتر فشارو احساس میکن و قطعا ست اول باید انتظار بازی برتر از نواک داشت نواک میدون چقدر ست اول مهم و بنظرم اندی هم باید بهترین بازیشو واس ست اول بزار.
باید انتظار رالی های نزدیک داشت و احتمالا بازی بیش از سه ساعت چون اندی مثل تیم نیست و پابه پا نواک توانایی رالی داره و صد البته نواک رو دراپ شاتش خیلی مانور خواهد داد اندی هم خوب دراپ میزن نبرد جالبی.
و اخرین نکته راجبع نواک میخواسم بگم ک نواک همه پارامتراش در سطح بالاست جز اسمش ک بنظرم خ ضعف داره بارها دیدم بد میزنه دقیقا نکته مهمی چون اندی جزوه بهترین تنیسورایی ک بخوبی از لاب استفاده میکن.
با اومدن نادال ب رنک 4 شرایط واقع بینانه تر شد تیم هم ب رتبه 7 رسید ک احتمال بهترم بشه متاسفانه نبود راجر در این مدت امتیازاتشو خ کم کرده ولی تو چمن اگه اشتوتگارت و هال شرکت کن میتون شرایطشو کمی بهتر کن ولی بنظرم اندی رنک دو پایان فصل خواهد بود.
در هر صورت امیدوارم شایسته ترین فرد پیروز بشه.موفق باشین.

ویرایش توسط omidd : 06-04-2016 در ساعت 04:09 PM
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)