بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

مسترز سینسیناتی (Cincinnati Masters)

25-31 مرداد - سینسیناتی، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2010, 02:36 PM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!! غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم ، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود! با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 06:04 PM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
درود به تو محمد جواد عزیز...شما درست میفرمایید دوست عزیز..کلا راجر همیشه شانس داره..کلا این سینسیناتی مال راجر نبود..
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-23-2010, 07:14 PM   #3
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss_maestro نمایش پست ها
خیلی ببخشید ولی این حرفا از شما بعیده محمدرضا. چطور ماری در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور رادیک در مقابل فیش شانس نیوورد. چطور نادال مقابل بقداتیس شانش نیوورد. چطور بردیچ مقابل بقداتیس شانس نیوورد.چطور ورداسکو مقابل فیش شانس نیوورد.
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 08:00 PM   #4
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
(نمیخواستم بحثی بیخود راه بیفته ولی شرمنده خلاصه میتونید پست منو حذف کنید)
اهورا به نظرت من چی بگم بهشون!!اگه راجر بهترین بازی بکنه اینا باز حرف خودشون و میزنن!!من بهتره حرفشون و قبول کنم تا هیچ گونه دعوایی نشه!مگه من خودم اینا رو نمیدونم!هر کسی نظر خودش و میده؛بزار اینا هم این نظر و بدن..یکی میگه انصراف داده،یکی میگه باید جوانمردی میکرد یکی میگه چشم به این پوله دوخته؛حالا آدم چی بگه!بعد از این همه سال تنیس بازی کردن و کسب انواع مقام ها دیگه چرا برای پول حرص بخوره!اگه پول میخواست شب و روز تو تبلیغات حضور داشت!اگه پول میخواست میتونست راحت تو هر برنامه ای برای پول شرکت کنه...اهورا بزار کش دارنشه بهتره؛من قبول میکنم بزار اینا حرفاشون و بزنن!میگن طرفداران راجر بی جنبن و فلان چشمشون به واقعیت بسته است..من خودم از اون دسته آدمایی بودم که تو فصل خاک حتی چمن به طرفدارن رافا اولین نفر تبریک میگفتم و بازی خوب نادال رو ستایش میکردم..ولی راجر اگه خوبم بازی کنه باز بعضیا میان و میگن طرف ضعیف بود طرف فلان بود و ...
من به شخصه اصلا به شانس اعتقادی ندارم،اتفاق وجود داره ولی شانس نه!
راجر خوب سرویس میزنه میگن چرا خوب سرویس میزنه!راجر داره میاد رو فرم میگن رو فرم نی!راجر میاد تورنتو دوم میشه میگن فلان بوده!
میدونی اهورا جان چیه؟!یه نفر اگه از راجر خوشش نیاد حالا تو بگو هر اتفاقی بیفته باز خوشش نمیاد!مهم این چیزا نیست مهم موفقیت راجر عزیز هست.
شرمنده بخاطر حرفام
همتون و دوست دارم
شما باید منو ببخشی. شرمنده. از این قهرمانی خیلی ها سوختن و تمام سعی و تلاششونو می کنن که با بهونه های الکی قهرمانی اسطوررو بی ارزش کنن. خودشونم می دونم راجر در هارد کورت فوق العادست. اما بازم بهونه می تراشن.

خوشم میاد طرفدار های اسطوره مثل خودش اخره تربیتو اخلاقن دمت گرم.
البته بعضی از دوستان نادالی هم ادمای خیلی مودبین ولی در کل می گم.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2010, 10:22 AM   #5
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
درود محمد رضا جان، دوست عزیز من نخواستم که برد راجر رو لوث کنم! فقط چیزایی که گفتم حقایقی بود که نباید نادیده گرفته میشد، البته به نظر خودم!
میدونم نسبت راجر به هاردکورت های آمریکا مثل نسبت رافا به خاک هستش که، راجر حتی در بدترین روز هاش هم میتونه برنده شه، اعتماد به نفسش که بالاترین!
حالا تو بست آو فایو مگه میشه به این راحتی شکستش داد!
به نظرم جلوی کچلنکو بهترین بازیش رو انجام داد و این شایستگیش رو برا قهرمانی اثبات میکنه!
من گفتم که از ناکامی فیش ناراحت شدم ، حالا نه اینکه حریفش راجر بود، هر کس دیگه ای بجز رافا هم بود همین حسو داشتم! چون همون طور که پاور جان هم گفتن فیش با جون کندن به این مرحله رسیده بود!
پیش بینی کرده بودم فیش رادیک رو میبره برخلاف اکثرا بچه ها! همینم باعث شد که فینال رو طرف فیش باشم!
حالا این استاد سوییسی! اومدن به این شکل قلمبه سلمبه پست میزنن خبر ندارن که من تو فینال استرالیا با اینکه راجر 16 امیشو دشت میکرد، طرفدارش بودم و از قهرمانیش هم خیلی خوشحال شدم ! و برخلاف حرف های مودبانشون هیچ احساس سوزشی ندارم ، همه چیرو شفاف گفتم حالا خودتون میدونید!
به هر حال اگه ناراحت شدی ، عذر میخوام این حرفای منم زیاد جدی نگیر ، این بحثم همین جا تموم میکنم!
راستی من ممد جواد نیستم! یه عمره تو این فروم عضویم کسی اسممونو نمیدونه

ویرایش توسط Rafa : 08-24-2010 در ساعت 10:28 AM
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
، رافائل نادال , مسترز، سینسیناتی، هارد کورت، راجر فدرر

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)