بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-22-2010, 10:54 AM   #1
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
اگه از حرفای من خوشت نمیاد مجبور نیستی بخونیشون
دلایل و توجیهات رو شما باید بیارید که در موضع باخت هستید ، شما که تنیسور داغونتون سالی 3 ماه رو فرمه ، شما که تنیسورتون 11 ماه رو بدون عنوان سپری کرد
ما برای چه چیزی مثلا باید دلیل و توجیه بیاریم ؟ چی رو باید توجیه کنیم ؟ این که راجر 16 تا اسلم برده ؟ این که 4 سال برترین ورزشکار جهان بوده ؟ این که شونصد بار جایزه ی ادبرگ رو برده ؟ این که 5 سال با نامبر وانی سال رو تموم کرده ؟ این که الان 4 هزار امتیاز با تنیسورتون فاصله داره ؟ این که از 4 تا اسلم قبلی 3 تاشو برده ؟ این که توی آخرین بازی رو در رو پوزتون رو به خاک مالیده ؟
برای اینا باید توجیه بیاریم ؟ اصلا تو کدوم پستم من توجیه اوردم ؟!
این شما بودید که باخت تنیسورتون توی رولند رو با مصدویمت توجیه کردید
11 ماه ناکامیشو به مصدومیت و طلاق بابا و ننش ربط دادید
آره عزیزم این شمایید که باید توجیه کنید ، ما که چیزی واسه توجیه نداریم ، رنکینگ و افتخارات گویای همه چیزه و دلیلی واسه توجیه کردن نمیمونه .
شما هم بشین صبح تا شب در مورد هد تو هد با خودت حرف بزن ، شاید 2 - 3 تا تایتل به رافا اضافه کردن
اتفاقا من دوست دارم پستهای تو رو بخونم ولی وقتی از عبارات
یکی دیگه دقیقا کپی می کنی حالم بد میشه!!

شما میگی وقتی رافا مصدومه و عالم و آدم هم میدونن ما بگیم
نه رافا سالمه و در عین سلامت باخته؟!!
خوبه رافای سالم رو دیدی که چه بلایی سر همون فدرر تون که
16 گرند اسلم و هزار جایزه فلان و بهمان داره آورده بود.
فدرر اگه ستاره آسمونها باشه پیش رافا یه بازنده ذلیل بوده نه بیشتر.
چپ و راست کردن هم باخت فدرر به رافا تو رولند و بیگل شدنش بود
نه باخت رافا به رابین تو 4 ست!!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 01:50 PM   #2
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
اتفاقا من دوست دارم پستهای تو رو بخونم ولی وقتی از عبارات
یکی دیگه دقیقا کپی می کنی حالم بد میشه!!

شما میگی وقتی رافا مصدومه و عالم و آدم هم میدونن ما بگیم
نه رافا سالمه و در عین سلامت باخته؟!!
خوبه رافای سالم رو دیدی که چه بلایی سر همون فدرر تون که
16 گرند اسلم و هزار جایزه فلان و بهمان داره آورده بود.
فدرر اگه ستاره آسمونها باشه پیش رافا یه بازنده ذلیل بوده نه بیشتر.
چپ و راست کردن هم باخت فدرر به رافا تو رولند و بیگل شدنش بود
نه باخت رافا به رابین تو 4 ست!!
از این به بعد پستای منو نخون تا حالت بد نشه ، اگه هم دوست داری بخونی ، بخون ولی قر و فر نیا ، کلاس هم واسه من نذار که انگار خیلی وقتت با ارزش تر از ماست ، یا خیلی درک و فهمت بیشتره .
چه اینجا و چه تو بخش فوتبال همیشه پستهات با یه لحنه ، همیشه فکر میکنی بیشتر از همه میفهمی ، به جای انکه به اصل موضوع بپردازی تو جاده خاکی سیر میکنی . رافا فدرر رو بیشتر برده ، قبول ، ولی از زمان مطرح شدن رافا ، فدرر چقدر عنوان برده و رافا چقدر ؟ چند تا گرند اسلم فدرر برده و چند تا رافا ؟ اینه که مهمه ، شما تو خاک خوبید و در الباقی موارد شوت میشید بیرون ، حالا سالی یکی دوبار هم تورنمنتهای غیر خاکی میبرید . ولی رافا هرگز مثل فدرر بازیکنی نیست که در تمام سطوح بازی سطح بالا ارائه بده
درکل ، تو یه حرفی میزنی که من باهاش مخالفم ، تو میگی رافا مصدوم بود ، من میگم نبود ، دلیلی هم بر اثباتش نیست . پس لازم نیست بگی حرفای من تکراری ، حرفای تو 100 برابر برای من تکراری تره ، چون قبل از این که اینجا تشریف بیارید ، جناب کوروش و محمد و ... این حرفا رو با چگالی 100 بار در روز به خورد ما دادن .
تو مجبوری بگی فدرر یه بازنده در مقابل رافاست ، چون تنیسورت چیزی به جز هد تو هد خوب در مقابل بهترین تاریخ نداره که بخوای بهش بنازی ، همین یه مورد رو میتونی باهاش حال کنی ، پس حال کن باهاش ...
در ضمن جناب دکتر ، منظور من باخت رافا توی ویمبلدون 2006 به راجر بود نه باختش توی رولند پارسال به رابین .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 03:57 PM   #3
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
تو مجبوری بگی فدرر یه بازنده در مقابل رافاست ، چون تنیسورت چیزی به جز هد تو هد خوب در مقابل بهترین تاریخ !!!!! نداره که بخوای بهش بنازی ، همین یه مورد رو میتونی باهاش حال کنی ، پس حال کن باهاش ...
.
همشهری من ولک بهترینه تاریخه؟؟!!!!!!!
شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 62 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

2- ایوان لندل: 94 عنوان قهرمانی، 50 فینال

3- جان مکنرو: 77 عنوان قهرمانی، 31 فینال، 71 عنوان قهرمانی دابل و 22 فینال دابل

4- پیت سمپراس: 64 عنوان قهرمانی،24 فینال

5- بیون بورگ: 63 عنوان قهرمانی،24 فینال

6- آندره آغاسی: 60 عنوان قهرمانی،30 فینال

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

درضمن رود لور طی دو سال هر چهار گرنداسلم رو برده (62 و 69)

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا

ویرایش توسط Hatam : 04-22-2010 در ساعت 04:18 PM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:07 PM   #4
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها

شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

1- جیمی کانرز: 107 عنوان قهرمانی، 51 فینال، 15 عنوان قهرمانی دابل و 11 فینال دابل

7- گیرمو ویلاس: 62 عنوان قهرمانی، 40 فینال، 16 عنوان قهرمانی دابل و 10 فینال دابل

حالا بگو ببینم این بهترین تاریخ و یا خوره گرند اسلم میتونه مثله رود لور 4 گرند اسلم حداقل تو یه سال ببره نه دوسال؟؟

میدونی چرا فدرر معروفه؟ چون توی عصر ارتباطات تنیس بازی میکنه و هر افتخاری کسب میکنه بگوش بقیه میرسه در حالی که مطمئنم نمیدونستی کانرز 107 تا جام برده یا ایوان 94 تا چون اگه میدونستی نمیگفتی بهترین تاریخ!!!

شما میگید فدرر تو همه سطوح بهترینه ولی به شماره 3 نگاه کن مکنرو علاوه بر اینکه در تمام سطوح تخصص داشته و 77 عنوان کسب کرده توی دابل هم 71 عنوان کسب کرده یعنی یک تنیسور تمام عیار به تمام معنا
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا خیال کردی تو فقط این آمار رو بلدی ؟ مگه تو عصر ارتباطات نیستیم ؟ پس همه از این آمار اطلاع دارن ، پس چرا میگن راجر فدرر بهترین تنیسور تاریخه ؟

واضحه چرا این حرف رو میزنن
چون بیشتر از همه گرند اسلم برده
چون توی مسترز 1 دونه با بهترین فاصله داره
رکورد نامبر وانی سمپراس هم که داره شکسته میشه
5 سال بهترین تنیسور سال شد ، 4 سال بهترین ورزشکار جهان شد

به این تاپیک هم یه سری بزن ، ضرر نمیکنی

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2503

قبول کنی یا نکنی اعتبار یک تنیسور بیشتر به گرند اسلمهاییه که برده ، خود دوستان نادالیت هم به این موضوع اشاره کردن . همین ممدی که میبینی اینقدر با ما بحث میکنه و از راجر متنفره اعتراف کرده که راجر زیباترین تنیس رو ارائه میده (در دوران اوجش)
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:36 PM   #5
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
شما که دیگه رسما داری خودتو مسخره میکنی
باشه شما فکر کن فدرر بهترین نیست . گرچه خیلی از کسایی که اسم بردی خودشون میگن که فدرر بهترینه
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:43 PM   #6
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
مثلا کدوموشون؟؟ فدرر که فقط عقده سمپراسو داره میخاد رکورداشو بشکونه وگرنه به گرد پای اینایی که گفتم نمیرسه
فدرر در نبود تنیسورای تاپ بین سال 2003 تا 2006 خودشو کشید بالا و افتاد رو دور، نادال هم 05 و 06 بیشتر تو خاک تهدید بود واسه فدرر
ولی الان ببین: نادال، نوواک، دل پوترو و موری همه حریفای قدری شدن دیگه نمیتونه مقابلشون دووم بیاره تا حالا هم که میبینی اوله بخاطر چاشنی شانس و مصدومیت رافاست

حرف جدید بزن باباجون ، این که " رافا فقط وقتی میبازه که مصدومه " رو 100 بار نادالی ها گفتن ، این قانون نانوشته پس زمینه ی فکری تو و هم کیشانت هست ، این توهم که رافا فقط در هنگام مصدومیت میبازه مدت زیادیه که گریبان شماها رو گرفته .
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-22-2010, 04:11 PM   #7
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:

شما فکر میکنی چون 16 تا گرند اسلم برده بهترینه؟؟ مگه تنیس فقط گرند اسلمه؟؟ چون 61 جام برده بهترینه؟؟
جهت اطلاعت:

صد در صد به خاطر اینکه 16 تا گرند اسلم برده بهترین تنیسور تاریخه و هر 4تا گرند اسلمو برده.. اینو که هر کی انکار کنه اسباب خنده بقیه رو فراهم کرده... شما میدونستی 1000

تا مسترز به 1گرند اسلم نمیارزه؟؟ کیفیت جام هایی که کسب شده مهمه این همه میزنن تو سر موری که چی؟ چون تا حالا یه دونه گرند اسلم نبرده...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)