بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

14-21 مهر - شانگهای، چین

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 10-14-2013, 08:41 PM   #28
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

من اصلا به آقای علیپور نگفتم که بدونه تو که همسن پسرش هستی اینطور باهاش صحبت کردی. به نظر خودم هم نگم بهتره چون خودش خیلی مشکلات داره و از نظر من صحیح نیست که بخوام بهش بگم. اگر هم میبینی من از آقای علیپور دفاع میکنم چون وقتی من مطالبش رو اینجا به اشتراک میزارم وظیفه دارم که پاسخگو باشم. خب بگذریم.

اول از اینکه کسی نگفته که آقای علیپور اون زمان ماهواره داشته و از ماهواره تنیس رو دنبال میکرده. خود آقای علیپور بارها به من گفته که زمان قدیم فقط یک اخبار ساعت 7 بود که گاهی اوقات از تنیس خبرهایی رو میگفت و بعد ها داداشش از خارج کشور مجله های تنیس رو واسش میفرستاد که به خاطر عکس تنیسورهای خانم که بدنشون معلوم بوده مجله ها توقیف میشد و به دستش نمیرسید بیشتر مجله ها. فقط مجله هایی که عکس از تنیس بانوان نداشت به دستش میرسید. در این عکسها چند نکته است که بخونی بد نیست.

من بارها آقای علیپور رو به تنیس تاکرز دعوت کردم ولی چون این آقا مشکل تنفسی داره و به کامپیوتر همینطوری خودش یاد گرفته و زیاد وارد نیست قبول نکرده.

شما در فیسبوک اخبارهای آقای علیپور رو دنبال نکردید و در مورد اطلاعاتشون در تنیس اطلاعی نداری. اونوقت چطور میتونی قضاوت کنی؟ خیلی از بچه های اینجا در فیسبوک اخبار پروفایل آقای علیپور رو دنبال میکنن و اگر اونها چیزی بگن حق دارن نه شمایی که از همه چیز بیخبر هستی میای و هر چی دلت میخواد میگی!! من خودم شخصا تا حالا هر سوالی از آقای علیپور داشتم جواب داده و هیچ شکی ندارم که از زمان قدیم تنیس رو دنبال میکنه این آقا. من بارها دیدم آقای علیپور در پروفایل فیسبوکش مطالبی رو نوشته که پیجهای بزرگ تنیس فیسبوک 1 هفته بعد در مورد آن صحبت کردند. مثل مطلب رادک استپانک و هوسبازیهاش که اینجا هم گذاشتمش.
یک مثال در عکس که بنده یک سوال پرسیده بودم. اگه از قدیم تنیس رو دنبال نمیکرده از کجا این اطلاعات رو داره؟

خیلی جالبه که که وقتی آقای علیپور در سایت Atp یک کامنت به زبان انگلیسی میده کسی که مجله تنیس در ایران منتشر میکنه اونجا آقای علیپور رو پیدا میکنه و ازش در خواست همکاری میکنه چون میدونه این آقا چه اطلاعاتی در مورد تنیس داره. اونوقت تو از راه میای اینطور میگی!!!!

و در پایان من اگر مطالب آقای علیپور رو اینجا میزارم برای اون دسته از دوستانی میزارم که سپاس رو میزنن و قدر این مطالب رو میدونن. شما زیاد خودت رو اذیت نکن. میتونی نخونی.

دوستان ببخشید سرتون رو در اووردم. مدیران ببخشید اینقدر در مورد آقای علیپور من اینجا صحبت میکنم.

ویرایش توسط Sorou$h : 10-14-2013 در ساعت 08:50 PM
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)