بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-16 خرداد - پاریس، فرانسه

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 05-27-2016, 08:49 PM   #11
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : گفتگو ؛بحث و تبادل نظر پیرامون گرند اسلم آزاد فرانسه 2016 (Roland Garros)

با سلام خدمت دوستان تنیسی بعد از ماهها بالاخره وقتی شد پیام بزارم و رصدی کنیم اتفاقات تنیس رو.
امسال متاسفانه فصل خوبی برای راجر نبودش و مصدومیت اجازه نداد بجز استرالیا در باقی مسابقات خودی نشون بده در فصل خاک هم بهترین تصمیمو گرفت راجر و کنار کشیدن با اینکه کار سختی بود بعد 17سال حضور متمادی در گرندها کنار کشیدن اما برای رسیدن ب فرم مناسب در 3تورنمنت چمن بهترین تصمیم بود تا ایشالله راجر در المان با فتح تو مسابقه پابه ویمبلدون بزار.
طی این چندماه نواک همچون فصل گذشته بسیار خوب بودش خصوصا در هارد اندی بگیر نگیر و رافا هم بهتر از گذشته اما ن خیلی بهتر استن هم ک باطل.تنها نکته خوب امسال درخشش جوانی بنام دومینیک تیم ک بسیار عالی کار کرده.
گذری ب رولند داشته باشیم ق قرعه برای نواک خ خوب افتاد برای رافا خ سخت پیش بینی خودم با توجه ب جدول صعود نواک تیم و یا رافا ب فینال از بالای جدول بود از پایین هم استن نیشی ی سروگردن بهترن اندی ک بازیش افتضاح بوده من واقعا موندم چطور نواک رافا رو داخل خاک برد ندیدم بازیشو ولی در رولند ک فاجعه بود بنظرم نیشیکوری ی پای سمی باش خ سرحال بودش امروزم عالی بود یهو دو ست افت داشت اگر افت نکن مدعی جدی قهرمانی خواهد بود استنم ک قطعا ب همین راحتیا حذف نمیشه کم کم خودشو پیدا میکن
بنظرم با اینکه قرعه نواک عالی و راحترین قرعه ممکن بود براش اما چون بازی در خاک و تنیسور خاک باز زیاد و ب رالی های متمادی نیاز پس بازی های سختی داره در عین ساده بودنو البته بی صبرانه منتظر بازی دومینیک دوس داشتنی با نواک در سمی نبرد بهترین تنیسورهای 2016 از نظرم نواک امسال با این شرایط نبره رولندو دیگه خ کارش سخت میشه با همه این اوصاف بدلیل فشار زیادی ک رو دوش نواک بنظرم در عین راحتی برای قهرمانی بازیهای روحی سختی دار.
ضمنا برای رافا دوستانم متاسفم شرایط بدی کلا رو دور بدشانسی رافا فقط کافی ادم خودشو جا رافا بزار من الان ک خبر مصدومیتشو خوندم کپ کردم تامیاد ریتمشو پیدا کن مشکلی پیش میاد.
امیدوارم رافا و راجر هر دو شرایط بهتری پیدا کنن راجر اگه اتفاقی نیفته قعا در چمن مثل هرسال اقایی میکن چون جز دوسه نفر چمن باز خوب نداریم و راجر امسال امیدوارم 18گرندشو بگیر با توجه ب برنامه خوبی ک داره تمرینات بیشتر ریکاوری بهتر.
با ارزوی بهترین ها برای شما عزیزان

ویرایش توسط omidd : 05-27-2016 در ساعت 09:09 PM
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)