بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 10-15-2015, 10:20 PM   #11
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

با سلام به همه
قیل از هر چیز از همه دوستان گلم بویژه عزیزان هیئت نظارت عذرخواهی میکنم ولی این یه بار رو حق بدید که جواب بدم البته فقط و فقط همین یکبار .

جناب آقای علی محسنیان :
1 - سعی وافری داشتید که خودتون رو معتدل و منطقی و منصف نشون بدید ولی با جملات آخرتون خودتون رو خیلی زیبا معرفی کردید .
2 - اگه از گفتن اینکه " با اسم و فامیل خودم عضو شدم که نگن یوزر فیک J.F.K هستم " هدفتون اینه که ایشون رو از ساختن یوزرهای جعلی و فیک تطهیر کنید و بگید ایشون هرگز اینکار رو نکردن ، خیلی به خودتون زحمت ندید چراکه خودشون به بزه ارتکابی اعتراف کردند و دلیل شرم آورشون رو هم با افتخار بیان فرمودند .
3 - اگه تنها و تنها یک مورد با مدرک رو کردید که یکی از دوستان عزیزم فقط بدلیل اینکه طرف بازیکن محبوبشو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودش تلقی کرده و در نتیجه همه فدرری ها به سمت اون کاربر حمله کردند ، بنده هر یه دقیقه یکبار از شما و کاربر J.F.K و بقیه عزیزان هوادار نواک عذرخواهی میکنم .
4 - بند قبلی عیناً در خصوص ادعاتون مبنی بر اینکه " تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی " تکرار میشه .
5 - اگه شما و دوستتون ( کاربر J.F.K ) حزبی رفتار میکنید و فکر میکنید همه نواکیها باید با هم همنظر باشند و چشم روی شیطنت و بی ادبی و هتاکی های همصنفی شون ببندند ، خیلی از دوستان از جمله دوست نازنینم novak djokovic همچین اخلاق و عادتی ندارند و حقیقت رو بدون ملاحظه بیان میکنند ولو به ضرر همصنفی شون باشه . البته این رفتار دوست عزیزم novak djokovic مربوط به الان نمیشه و مدتها قبل در خصوص چگونه رفتار کردن با شما جماعت غوغا سالار توصیه های بسیار خوبی به بنده داشتند .
6 - اگه نتونستید مدرکی در خصوص ادعایی که بیان کردید ارائه کنید ، لطف کرده به همراه دوستتون کاربر J.F.K که نظر شما رو تایید کردند دیگه به هیچ وجه در خصوص راجر حرف نزنید و به همون حمایت از نوله بسنده بفرمایید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)