بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 10-14-2015, 10:24 PM   #11
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
سلام خدمت همه دوستان و عرض ادب
متاسفانه راج باخت و باخت بدي هم بود ست اخرو بنظرم خوب سرو نزد بخاطر همين باخت و بي برنامگيه كادرش
يه تبريك ويژه به jfk يا همون ٢٨٩ دستم خورد لايك شد ميخواستم محمد علي عزيزو لايك كنم واقعا اين بشر(jfk) چرا دمشو نميگيرين بندازينش بيرون تمام پستاش توهين به راج و هواداراشه ناظرين شما كه با راي اين بچه ها ناظر شدين من كه راي ندادم فقط مهران يكي دو نفرو پيشنهاد داد كه من راي ندادم اينو پرت كنين بيرون بره تو سايتهايي كه امثال خودش اونجان
يه تبريك وبه نواك واقعا تورنمت فوقالعاده اي داشته البته خوب بودنش بخاطر ضعف رافا بوده ولي اين دليل نميشه كه تواناياشو ناديده و قهرمانياشو زير سوال ببريم راجر با اين سنش سه تا تورنمت معتبر پي در پي به فينال رسيد فوقالعاده اي مرد من كه راضيم همين كه مياي تو زمين كلي جاي شكر داره راجع به رافا عرض كنم كه رافا بايد يه خون تازه اي بايد به خودش تزريق كنه يا بايد نوع بازيشو تغيير بده يا مربيشو عوض كنه با اين شرايط اوضاش بعيد ميدونم بهتر بشه اندي هم كه اخراي تنيسشه ديگه بعيد ميدونم با وجود نواك گرندي بگيره ولي راجر هنوز تواناييه بردن گرندو داره استراليا ٢٠١٦ مال راجره يا رافا ولي بشرطي كه رافا بشه رافاي ٢٠١٣ نواك هم كه نواكه بي نظيره سرو فورهند بكهند والي همه چيزش خوبه فعلا ضعفي نداره مگه اينه شرايط سني بدنش كم بياره
با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم آقا داریوش گل.کم پیدایی؟امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.آقا داریوش خوب یادته قدیم این سایت چقدر پررونق تر و با شکوه تر بود.خیلی از بچه های با دانش تو سایت بودند و فرقی هم نداشت که طرفدار چه کسی بودند ولی باادب و باشعور بودند.مثل rojer federer#1 و خیلی از دوستان دیگه که العان به خاطر ندارم.اگه یادت باشه بچه ها خیلی با هم کری می خوندند ولی هیچ وقت بی احترامی به همدیگه نمی کردند.ولی کم کم متاسفانه یک سری آدم که حاضرم خدا رو شاهد بگیرم که بیشتر به هوای اصطحکاک بوجود آوردن در سایت و خالی کردن عقده هاشون به خاطر محبوبیت و قدرتی که راجر عزیز داشت تو سایت اومدند و فقط نیتشون این بوده و هست که جو تایپیک رو به هم بریزند و معلومه که خیلی هم صحیح آموزش دیده اند.چون آتیش رو با موذی گری کامل روشن می کنند و با اعصاب طرفداران فدرر بازی می کنند بعد خودشون رو به مظلومیت می زنند.و تازه خیلی پر رو خودشون رو هم مظلوم جلوه می دند.من نمی دونم چه کسانی به عنوان ناظر رای آوردند چون اون موقع که رای گیری می کردند من مدت زیادی تهران نبودم و خیلی در چند و چون ناظرین قرار نگرفتم.فقط از عزیزانی که به عنوان ناظر زحمت می کشند خواهش می کنم که این سایت رو پالایش کنند.تا بازهم مثل قبل بشه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)