نمایش پست تنها
قدیمی 08-31-2012, 03:54 PM   #104
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

پیش بینی Timothy Rapp مقاله نویس تنیس !
راجر فدرر می تواند دومین گرنداسلم این فصل خود را بدست بیاورد؟
با شروع یو اس اپن مطمئنا این بزرگترین سوالی است که ذهن دوستداران تنیس را مشغول کرده !
پس از 9 قهرمانی پیاپی نادال و جوکویچ در گرنداسلم سرانجام فدرر موفق به قهرمانی در گرنداسلم و فاتح ویمبلدون و همچنین بازگشت به رنک 1 جهان شد !
پس از قهرمانی در ویمبلدون به نظر میرسید او قهرمان المپیک هم شود اما او در فینال به اندی موری باخت.اگر اتفاق خاصی نیفتد در نیمه نهایی یو اس اپن باید شاهد جدالی دوباره بین این دو باشیم.
پس چه انتظاری از فدرر میرود؟ ایا او میتواند با قهرمانی در یو اس اپن بهترین بازیکن فصل 2012 شود؟ ممکن است که او در معرض خطر حذف زودهنگام در یو اس اپن باشد؟
بیایید چند پیش بینی جسورانه درباره اقای فدرر داشته باشیم !
او به نیمه نهایی صعود خواهد کرد !
بزرگترین حریفان فدرر برای رسیدن به سمی سم کوئری-مردی فیش-فرناندو ورداسکو-سیمون و بردیچ هستند !
ممکن است فدرر به یکی از تنیسورها ببازد ! هر اتفاقی ممکن است بیفتد همانطور که نادال در راند دوم ویمبلدون به راسل باخت و حذف شد !
اما خوب باید در نظر داشت که این قرعه برای راجر خیلی مناسب است و علاوه بر ان او در 8 گرنداسلم اخیر 7 بار به نیمه نهایی رسیده ! پس شرط بستن علیه او بسیار سخت است !
او در نیمه نهایی موری را شکست خواهد داد !
بله موری دارای اعتماد به نفس بالایی است و او در فینال المپیک لندن فدرر را شکست داد اما خوب فراموش نکنید که بازی فدرر در بازی نیمه نهایی مقابل دل پوترو بیش از 4 ساعت به طول انجامید و او برای بازی فینال بسیار خسته بود !
فدرر در یو اس اپن 2008 در فینال اندی موری را شکست داد ! در بازیهای این دو در هارد کورت 8-6 به سود اندی است اما با توجه به عملکرد قدرتمند فدرر در این فصل من دوباره علیه او شرط نخواهم بست پس فدرر برای اندی پیروز خواهد شد !
او نواک جوکویچ را در فینال شکست خواهد داد !
جوکویچ همواره در یو اس اپن عملکرد خوبی داشته و او 2 سال پیاپی است که به فینال رسیده ! او که در سال گذشته قهرمان شده اخرین باری که موفق به رسیدن به نیمه نهایی نشده به سال 2006 برمیگردد !
او در 8 فینال اخیر گرنداسلم 6 بار حضور یافته و همچنین 4 بار قهرمان شده !
فدرر در نیمه دوم فصل 2012 خیلی بهتر از جوکویچ بوده .او در سینسیناتی جوکویچ را به راحتی شکست داد و هم اکنون H2H بین این دو 12-9 به سود فدرر است.
در این فصل من بیشتر اوقات شانس را به جوکویچ و نادال میدادم !
من اشتباه کردم!من در این فصل علیه او شرط نخواهم بست ! فصل 2012 متعلق به راجر فدرر است !
M A E S T R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: