نمایش پست تنها
قدیمی 07-15-2015, 09:18 AM   #1313
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام

راکت خودم این هست babolat aero pro lite GT
راکت پیشنهادی :
Prince Warrior ( 275 gr)
و البته Prince 285 گرمی را اول پیشنهاد دادند که متاسفانه اطلاعاتش خیلی دقیق نیست یعنی نمیدونم منظورشون کدوم دسته بندی پرینس هست

نظرتون تفاوتشون در چی هست و آیا خوبه که به پرینس تغییر بدم ؟ چه تفاوتی از نظر نوع بازی دارند ؟

کلا تقسیم بندی warrior , premierو ... بر چه اساسی هست

ممنون
سلام
پرسش های مهمی که پیش از عوض کردن راکت باید از خودتون بپرسین اینه که چرا می خواین راکتتون رو عوض کنین؟ راکت قبلی چه ویژگی ای نداره که تصمیم به تعویضش گرفتین؟ و از راکت جدید چه توقعی دارین؟

برای تغییر راکت باید پاسخ روشنی به این پرسش ها داشته باشین، و اگر صرفاً به پیشنهاد بقیه دارین این کار رو می کنین بهتره که دوباره به تغییر راکتتون فکر کنین

نظر شخصی من اینه که راکتتون رو عوض نکنین، همونطور که من قبلاً هم گفتم، راکت های سری AeroPro Drive راکت هایی هستن که به دلیل ویژگی های ساختاریشون برای دسته ی زیادی از بازیکن های آماتور، چه متوسط و چه سطح بالا مناسبن. به همین خاطر از دید من عوض کردن راکتتون کار عاقلانه ای نیست.

اما در مورد تفاوت راکت های پرینس
سری Warrior: این سری برای بازیکن هایی با سطح های مختلف طراحی شدن و بر اساس این که کدوم راکت رو انتخاب می کنین، از راکت های بازیکن های متوسط تا راکت های بازیکن های سطح بالا بینشون پیدا می شه.

سری Premier: برای بازیکن های مبتدی طراحی شده.

سری Tour: این سری برای بازیکن های حرفه ای و افرادی که در مسابقات چلنجر تا گرند اسلم شرکت می کنن طراحی شدن.

اگر لطف کنین و توضیح بدین که آیا اون وزن 285 گرم که بهتون گفتن وزن بدون زه هستش یا زه بهتر می شه فهمید منظور کدوم راکت بوده.

ویرایش توسط mspayam : 07-16-2015 در ساعت 08:19 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: