نمایش پست تنها
قدیمی 07-01-2010, 05:04 PM   #1
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa
Exclamation نظرات و ایده‌های نو برای آینده تنیس

مطمئنا برای هر کدوم از ما پیش اومده که وقتی یه بازی تنیس رونگاه می کنیم خلائی تو یک از اجزا حس کنیم و با خودمون بگیم : مثلا اگه این اینطور می شد بهتر بود ... یا جای این کار یا چیز اینجا خالیه ... یا اینجا با این تکنولوژی می تونست بهتر جواب بده ...
این ها ایده های خامی هستند که از ذهن همه ی ما بارها عبور می کنن و ما به دلیل اینکه می دونیم تحقق اون ها ممکن نیست ازشون به راحتی می گذریم .
این تاپیک رو برای این درست کردم که مغز های تنیس ایران که اینجا جمع شدن بتونن به راحتی ایده های خام خودشون رو تو معرض دید کارشناسان (!) دیگه بذارن ... باید قبول کنیم اگر بتونیم یک ایده هر چند کوچک رو با هم پرورش بدیم و بدونیم این به درد تنیس می خوره کار بزرگی تو تاپیک انجام می شه !
بحث های اختراعی و ایده های نو دوستان گستره ی محدودی نداره و شما می تونین تو هر بخش یا در هر زمینه ای که دوست دارین ایده ی خودتون رو بگین تا با هم روش بحث کنیم و ببینیم آیا نتیجه ای می گیریم یا نه . فقط خواهشا این دو نکته رو دوستانه رعایت کنیم :
1 - ایده هایی که اینجا مطرح می شه ( که امیدوارم بچه ها این تاپیکو خالی نذارن ) صرفا به عنوان یک ایده ی خام مفروض می شن و من و شما در هیچ موقعیتی نباید دست به کارهای زشتی مثل مسخره کردن یا استهزائ ایده بپردازیم . هر چند ایده غیر ممکن ترین ایده باشد !
2 - در تنیس گستره ی مطرح کردن ایده ها خیلی زیاده ... من هنوز تاپیکو ایجاد نکرده سه چهار تا ایده اومد به ذهنم ... مسئله اینه که چیزهایی که میگیم حتما نباید تحول زیادی ایجاد کنن . ما می تونیم از ریز ترین چیزها که فکر هیچ کس بهشون نمی رسه شروع کنیم . مثلا حوله ای که ballgirl ها به بازیکنا می دن ! روی همین مسئله می شه 20 صفحه مانور داد ... نمیشه ؟!
خلاصه ی کلام ... می دونم اینجا چقدر مغز متفکر و استعداد نهفته داریم ... از هر سنی ... حداقل اگه تو مسائل دیگه ای مورد داشته باشیم تو تنیس دیگه عمری گذروندیم و با مشکلات و نیازهاش از سطح آماتور و آموزشی تا حرفه ای با خبریم ... و خواهش من از شما اینه که حتی مزخرف ترین ایده تون درباره ی تنیس رو هم همینجا بگین ... چون ممکنه همین مزخرف ترین ایده فردا بشه یه دریچه ی امید !!!! به کمک دوستان .............
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: