نمایش پست تنها
قدیمی 07-30-2012, 03:11 PM   #2
nanook
Senior Member

آواتار nanook

پستها: 139
سپاس: 1,150
در 120 پست 554 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1_pete sampras 2_rafael nadal 3_rojer federer 4_delpotro
پیش فرض شاراپووا: هدفم رسیدن به عنوان قهرمانی تنیس المپیک است

بانوی شماره سه تنیس جهان گفت: اولین حضورم را در المپیک تجربه می‌کنم اما هدفم کسب عنوان قهرمانی در لندن است.
ماریا شاراپووا، بانوی شماره یک تنیس روسیه و پرچمدار این کشور در المپیک لندن پس از کسب اولین پیروزی، گفت: برای شروع، بازی نه چندان سختی را پشت سر گذاشتم. با توجه به شرایطی که در برنامه مسابقات به دلیل شرایط جوی ایجاد شد فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتم.
وی ادامه داد: این مشکل مخصوص من نیست و بسیاری از قهرمانانی که به انگلیس آمده‌اند با معضل باران مواجه هستند. با این حال فکر می‌کنم تجربه چندین‌ ساله‌ام در تنیس رده اول به کمکم بیاید تا بتوانم در ادامه مسابقات به شرایط بهتری برسم.
شاراپووا با بیان اینکه در مسابقات به افکارش مسلط است، اظهار داشت: در گذشته وقتی وارد مسابقات می‌شدم تمرکز 100درصد نداشتم. هنگام بازی افکارم گاهی به سمت موضوعاتی خارج از تنیس جلب می‌شد اما خوشبختانه در طول چند وقت گذشته تلاش کردم بر افکارم مسلط شوم.
بانوی شماره 3 تنیس جهان، افزود: دیگر دختر پرخور گذشته نیستم که دوست داشت پس از هر مسابقه به کافه‌تریا برود، شیرینی، آبمیوه و یا غذا بخورد! دیگر وقتم را بیهوده صرف سروکله زدن با متقدین نمی‌کنم. فکر می‌کنم آنقدر مهارت دارم که از وقتم برای تنیس به بهترین شکل استفاده کنم. دوست دارم به گونه‌ای رفتار کنم که مردم انتظار دارند.
قهرمان تنیس روسیه درباره رقابت‌های المپیک، عنوان کرد: از مدت‌ها قبل منتظر رسیدن زمان تنیس المپیک بودم. اولین تجربه‌ حضورم در المپیک است اما به معنای جدی نبودن برای کسب مدال نیست و هدفم رسیدن به قهرمانی است.

.
nanook آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nanook به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: