نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2011, 02:12 PM   #48
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

بعد از اینکه شماره یک زنان Caroline Wozniacki در 5 هفته گذشته در برابر دو حریف هجومی خود 3 بار شکست خورد (Andre Petkovic and Julia Georges (twice)). بازیکن سابق دانمارکی Kenneth Carlsen به Ekstrabladet گفت که همکار دانمارکیش ممکن است بیش از حد دفاعی بازی کند. Georges هفته گذشته او را در اشتوتگارت شکست داد و همینطور در مادرید.
او گفت: " Caroline در بازی با بازیکنانی همانند Georges وقتی که آنها بهترین بازیشان را انجام می دهند و اشتباهات زیادی ندارند، مشکل جدی دارد. بیشتر مردم می دانند که این روش شکست دادن Caroline است. اما این هم خیلی سخت است چرا که او همانند Nadal بسیاری از توپ ها را به زمین حریف برمیگرداند. ما هنوز درباره حاشیه های کوچکی صحبت می کنیم، و با یک دلیل خوب، زیرا او با همین روش 9 نفر از 10 حریف خود را شکست داده."
Piotr پدر و مربی Wozniacki در فصل خاک بر روی آمادگی بدنی دخترش تاکید دارد. با داشتن تمرینات سه ساعته در صبح، حتی در روزهایی که او مسابقه دارد. Carlsen معتقد است که انها در مسیر صحیحی قرار دارند. او گفت: "من فکر می کنم Caroline دارد کار صحیح را انجام می دهد. او دارد برای تورنمنت بعدی به سختی تلاش می کند. تمرکز او بر این است که در پاریس در اوج باشد و من شکی ندارم که در آن فرم خواهد بود."
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: