نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 07:32 PM   #17
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
پاور جان من باهات مخالفم.
من اصلا فکر نمیکنم راجر حتی یک درصد به خاطر پول بازی کنه. اون الان اینقدر پول داره که اگه تا 7 پشتش هم فقط بخورن تموم نمیشه.
راجر عطش فوقالعاده ای داره که همه رکوردها رو از آن خودش کنه، به نظرم رافا هم این جاه طلبی رو داره، در واقع همه قهرمانها دارن این قضیه رو. منتهی شکل و فرمش فرق داره، راجر با کلمات هم این جاه طلبی رو نشون میده ولی رافا نمیگه ولی داره مثلا تریپ تواضع میاد،
من یادمه رولند 2007 یا 2008 بود که راجر وقتی به رافا باخت تو همون مراسم سرمونی سریع برای ویمبلدون خط و نشون کشید که داستان متفاوتی تو ویمبلدون داریم. رجز رو خوب میاد

خب اینم یه نوع برداشت هست. اما من جور دیگری فدرر و نادال رو شناخته ام:

در مورد فدرر آخه دیگه آنچنان رکوردهایی نمونده که بزنه! نکنه می خواد رکورد بالای 24 گرنداسلم خانم Margaret Court رو که در دوران قرون وسطی زده رو بزنه! در مورد پول هم به نظر من کسی که ببینه اون همه پول می تونه دربیاره اونم به راحتی دیگه ول کن قضیه نمی شه. بحث 7 نسل بعدش که تامین هستند هم نیست. مثلا الان بیل گیتس ثروتمندترین هست و میلیون سال نوری خانواده ش تامین هستند. اما آیا این باعث شده دیگه کسب درآمد نکنه؟
اگر قصدش مثلاً برای رکورد زنی بود فدرر حتما از همین دوران مثلاً می گم، می رفت تو نخ بازی های دوبل چون هم خیلی مدت بازیهاش کوتاهه، هم برای او که به همه ی مهارت های تنیس وارده کار دشواری نیست، هم با مدت کمی تمرین می تونه خیلی مقام دوبل بیاره. اما نه ... به نظرم کفه ی حرص پول در این برهه از زندگی فدرر بیشتر سنگینی می کنه تا قصد رکوردزنی های بیشتر چون اون مهم ها رو زده و الباقی دیگه رکوردهای متفرقه هستند.

در مورد رافا باور کن رافا Humbleتر از این حرفاست که حرص بزنه برای رکورد زنی. چرا دوست داره رکورد بزنه اما نه مثل حرصی که راجر می زنه که مثلاً تعداد Aceهاش رو از کارلوویچ هم بالاتر ببره!!!!!! در مورد نادال برعکس من فکر کنم با این مصدومیت هاش و ناپرهیزی هاش به خودش داره کم کم آسیب می زنه و عمر بودنش در دنیای حرفه ای رو یواش یواش کوتاه می کنه. البته خدا اون روز رو نیاره اما رافا بالا تنه ی سنگینی داره نسبت به فدرر و زانوهاش وزن زیادی رو برای حرکت های انفجاریش باید تحمل کنند.

حرف تو حرف اومد به کجاها رسیدم...

PowerVu آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: