نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2014, 04:57 PM   #9
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گولبیس: زنان باید به بچه‌داری فکر کنند، نه تنیس!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
در این خصوص بهترین اظهار نظر رو ماریا شاراپووا انجام داد و گفت که زیاد حرفهای این آقا رو نباید جدی گرفت و آدم باید فکر کنه طرف داره جوک تعریف میکنه و البته با لبخندی از این موضوع عبور کرد .
به دوستمون که پیشنهادی رو مطرح کردن هم باید گفت این موضوع رو اینجا مطرح کردی ولی یادت باشه جای دیگه ای این حرف رو نزنی چون ضمن اینکه مورد تمسخر قرار میگیری به عقلت هم قطعا شک خواهند کرد ، ضمن اینکه این عزیز خودش هم به حرفش گویا اعتمادی نداره و اینو از نحوه بیانش میشه فهمید .

عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
اولا وقتی علامت گذاشتم یعنی دارم شوخی می کنم. شما هم لازم نیست راجع به عقل یا شعور من قضاوت کنی.به هر حال به علت فیزیک قوی تر مردا تو اکثر ورزشا بهتر عمل می کنند و بالطبع جذابیت تماشای این ورزش ها در مردا بیشتره و جایزه های بیشتری تعیین میشه مثل ورزش فوتبال.در عوض بانوان گرامی در بعضی کارهای دیگه موفق ترند مثل صنعت مدلینگ و ....در ضمن اگه نمیدونی بدون خیلی از ورزش ها به صورت ورودی مختلط بر گزار میشن حتی توی المپیک.
دوما لازم نیست نگران باشی که افکار و عقاید منو جای دیگه مطرح میکنم مسخره میشم یا نه به هر حال من آدمی نیستم که به خاطر مسخره شدن از عقایدم عقب نشینی کنم و فقط کار آدمای ترسویه که به خاطر مسخره شدن از افکار و عقایدشون عقب نشینی می کنند.شما هم بهتره نظرتو بگی شاید بتونی برام دلیل قانع کننده ای بیاری که قانع شم حق باشماست.
وقتی ما توی جامعه ای زندگی می کنیم که هزارتا مقایسه مزخرف را جع به به این که آشپزی خانوم ها از آقایون بهتره و یا رانندگی آقایان از خانوم ها و .... میشنویم. که من با همه این ها مخالفم و معتقدم توی این موارد مرد وزن کاملا برابرند.حال تنها مقایسه من به خودم اجازه می دم راجع بهش بحث کنم همین سطح ورزش هستش.
شما نگاه کنین نسبت درآمد تنیسورهای مرد به زن خیلی کمتر از نسبت درآمد فوتبالیست های مرد به زن هستش.!؟
میخوام بگم آیا واقعا افرادی مثل سرنا ویلیامز یا شاراپوا انقدر درآمدشون نسبت به دیوید فرر بیشتر باشه؟تا این حد؟(اعداد و ارقام جلو دستم نیست وگرنه مثال بهتری می زدم.)
البته جنسیت شما دوست عزیز رو هم نمیدونم.اگه مرد هستی که هیچی اما اگه زن هستی آیا تماشای بازی های بخش زنان به اندازه ی تماشای بازی های فدرر برات جذابیت دارد؟
البته من جواب همه ی این سوال هایی رو که مطرح کردم میدونم.
ببخشید که طولانی شد.بازم میگم بانوان گرامی توی خیلی کارهای دیگه موفق ترند.
اگه بخواین بحثو ادامه میدیم.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول