نمایش پست تنها
قدیمی 02-23-2012, 11:29 AM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

شكست مدافع عنوان قهرماني در دور اول

ژاوير ماليس بلژيكي پايان زودهنگامي براي دفاع اندي راديك از عنوان قهرمانيش در ممفيس رقم زد.روز چهارشنبه، سيد دوم مسابقات 7-6(8), 7-5 شكست خورد تا روند ناكامي هاي اخيرش ادامه پيدا كند.هرچند راديك در ست نخست 2-0 پيش افتاد و حتي 2 فرصت ست پوينت را هم در اختيار داشت، ولي اين ماليس بود كه درنهايت اولين پيروزي اين فصل و اولين پيروزي خود در 10 ديدار رودررو با راديك را كسب كرد.
راديك پس از مسابقه گفت:”من به توپ خوب ضربه مي زنم ولي وقتي مجبور بودم نتوانستم اين كار را خوب انجام دهم.”
اين سريع ترين خروج راديك از تورنومنت در 12 حضورش بود.به جز اولين حضورش در سال 2001 كه در دور دوم به تامي هاس باخت، راديك هميشه به دور ¼ نهايي يا بهتر از آن صعود كرده بود.او اين فصل از چند مصدوميت رنج كشيده و در مسابقات آزاد استراليا به خاطر مصدوميت كشاله ران كناره گيري كرد.
راديك:”ناراحت كننده است، اما همينطور 9-10 فصل بدون مصدوميت داشتم.به نظرم اينكه براي خودم احساس ناراحتي كنم خوب نيست.براي مثال، من مردي [فيش] را مي شناسم، او در اواسط دوران بازيش در 22-23 سالگي جراحي مچ دست انجام داد و من اينگونه نبودم.اين اولين باريست كه يك مشكل جدي پيدا كرده ام.”
اما فيناليست فصل پيش رقابت ها، ميلوس راونيچ، روز بهتري داشت و با 15 ضربه ايس و كسب 84 درصد امتيازات سرويس اولش، 6-2, 7-6(3) ارنست گولبيس را مغلوب كرد.
در ديگر بازي هاي ديروز، سيد سوم، رادك استپانك از جمهوري چك به 4 شكست پياپي خود پايان داد و 6-3, 6-2 بابي رينولدز را از پيش رو برداشت.اليور روكوس از بلژيك در ديداري كه 2 ساعت و 17 دقيقه به طول انجاميد، سيد پنجم، آلكس بوگومولوف را 1-6, 6-4, 7-6(5) حذف كرد.يورگن ملزر اتريشي به 1 دقيقه زمان كمتر نسبت به روكوس نياز داشت تا دنيس ايستومين ازبك را 6-7(2), 6-3, 7-6(4) شكست دهد.سيد هفتم، كوين اندرسون هم 19 ايس زد و يك بار در هر ست سرويس رابي جينپري را بريك كرد تا 7-5, 6-3 برنده شود.

ملاقات راونيچ با ستارگان NBA

پس از كسب سومين عنوان قهرماني حرفه ايش در مسابقات سن خوزه، ميلوس راونيچ براي ادامه روند موفقيت هايش به ممفيس آمده.او سه شنبه شب از زمان استراحت خود استفاده كرد تا پيش از ديدار بسكتبال تيم هاي ممفيس گريزليز (Memphis Grizzlies) و فيلادلفيا (Philadelphia 76ers) با نيكولا ووچويچ (Nikola Vucevic)، بازيكن تيم فيلادلفيا كه مانند خودش اصليت مونتنه گرويي دارد ملاقات كند.
راونيچ به ATPWorldTour.com گفت:”يافتن چنين فرصتي براي ملاقات با يك ورزشكار اهل مونتنه گرو فوق العاده بود، با توجه به اينكه تعداد ورزشكاران حرفه اي ما در دنيا بسيار اندك است.”

راونيچ كه به همراه مربي و بدنسازش به استاديوم FedEx Forum رفته بود، گفت:”بازي بسكتبال مفرح بود.من طرفدار سرسخت بسكتبال هستم، اين ورزشيست كه بيشتر از همه از ديدنش لذت مي برم.به نظرم آن ها ورزشكاران فوق العاده اي هستند.تماشاي بازي دو تيم برتر كنفرانس غرب و شرق خيلي هيجان انگيز بود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: