Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2016 اسپانیا
ترتیب زمانی برگزاری و برنامه انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2016 اسپانیا در روز سهشنبـه مورخ 14 اردیبهشت ماه سال 1395 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY — TUESDAY, MAY 03, 2016
MANOLO SANTANA — From 2:30 PM IRDT
WTA: [6] S Halep (ROU) vs K Knapp (ITA)i
WTA: [8] C Suárez Navarro (ESP) vs S Lisicki (GER)i
Not Before 6:30 PM IRDT
ATP: [5] R Nadal (ESP) vs A Kuznetsov (RUS)i
Not Before 10:30 PM IRDT
ATP: [Q] R Stepanek (CZE) vs [2] A Murray (GBR)i
Not Before 12:00 AM (Wednesday) IRDT
WTA: [WC] S Cirstea (ROU) vs D Kovinic (MNE)i
ARANTXA SANCHEZ — From 2:30 PM IRDT
ATP: [Q] S Giraldo (COL) vs [15] R Bautista Agut (ESP)i
ATP: [14] D Thiem (AUT) vs [PR] J del Potro (ARG)i
Not Before 6:30 PM IRDT
WTA: D Cibulkova (SVK) vs C Garcia (FRA)i
ATP: [11] M Raonic (CAN) vs A Dolgopolov (UKR)i
ATP: [10] R Gasquet (FRA) vs [WC] F Verdasco (ESP)i
ESTADIO 3 — From 2:30 PM IRDT
ATP: K Anderson (RSA) vs [13] G Monfils (FRA)i
WTA: S Stosur (AUS) vs [11] L Safarova (CZE)i
ATP: [WC] P Carreno Busta (ESP) vs G Dimitrov (BUL)i
ATP: [WC] N Almagro (ESP) vs B Coric (CRO)i
Not Before 10:30 PM IRDT
WTA: [Q] L Siegemund (GER) vs [Q] M Lucic-Baroni (CRO)i
PISTA 4 — From 2:30 PM IRDT
WTA: E Makarova (RUS) vs [10] T Bacsinszky (SUI)i
ATP: F Fognini (ITA) vs B Tomic (AUS)i
ATP: A Ramos-Vinolas (ESP) vs J Chardy (FRA)i
ATP: P Cuevas (URU)/M Granollers (ESP) vs S Johnson (USA)/S Querrey (USA)i
ATP: T Huey (PHI)/M Mirnyi (BLR) vs D Nestor (CAN)/R Stepanek (CZE)i
PISTA 5 — From 2:30 PM IRDT
ATP: G Pella (ARG) vs N Kyrgios (AUS)i
ATP: P Cuevas (URU) vs P Kohlschreiber (GER)i
WTA: A Pavlyuchenkova (RUS) vs C Giorgi (ITA)i
After Suitable Rest: Not Before 6:30 PM IRDT
WTA: V King (USA)/A Kudryavtseva (RUS) vs [7] G Muguruza (ESP)/C Suárez Navarro (ESP)i
PISTA 6 — From 2:30 PM IRDT
ATP: J Sock (USA) vs B Paire (FRA)i
ATP: [Q] D Kudla (USA) vs I Karlovic (CRO)i
ATP: R Klaasen (RSA)/R Ram (USA) vs F Lopez (ESP)/M Lopez (ESP)i
Not Before 6:30 PM IRDT
ATP: [WC] M Bhupathi (IND)/F Martin (FRA) vs G Pella (ARG)/G Simon (FRA)i
ATP: T Bellucci (BRA)/L Mayer (ARG) vs J Cabal (COL)/R Farah (COL)i
PISTA 7 — From 2:30 PM IRDT
WTA: [1] M Hingis (SUI)/S Mirza (IND) vs C Chuang (TPE)/D Jurak (CRO)i
WTA: A Medina Garrigues (ESP)/A Parra Santonja (ESP) vs [6] A Hlavackova (CZE)/L Hradecka (CZE)i
After Suitable Rest: Not Before 5:30 PM IRDT
WTA: [8] E Makarova (RUS)/E Vesnina (RUS) vs R Atawo (USA)/A Spears (USA)i
After Suitable Rest: Not Before 6:30 PM IRDT
WTA: [WC] S Kuznetsova (RUS)/A Pavlyuchenkova (RUS) vs [2] B Mattek-Sands (USA)/L Safarova (CZE)i
|