Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2014 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز هفتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2014 در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ نهـم شهریور ماه سال 1393 خورشیدی به وقت ایران:
U.S. Open 2014 — Schedule of Play
Day Seven: Sunday, August 31, 2014
Arthur Ashe Stadium — From 7:30 PM IRDT
i1. Women's Singles — Fourth Round
Sara Errani (ITA)[13] vs. Mirjana Lucic-Baroni (CRO)i
i2. Women's Singles — Fourth Round
Maria Sharapova (RUS)[5] vs. Caroline Wozniacki (DEN)[10]i
i3. Men's Singles — Third Round
Marcel Granollers (ESP) vs. Roger Federer (SUI)[2]i
Night Session — From 3:30 AM (Monday) IRDT
i1. Women's Singles — Fourth Round
Belinda Bencic (SUI) vs. Jelena Jankovic (SRB)[9]i
i2. Men's Singles — Third Round
Grigor Dimitrov (BUL)[7] vs. David Goffin (BEL)i
Louis Armstrong Stadium — From 7:30 PM IRDT
i1. Men's Singles — Third Round
Gilles Simon (FRA)[26] vs. David Ferrer (ESP)[4]i
Not Before 8:30 PM IRDT
i2. Women's Doubles — Third Round
Venus Williams (USA)/Serena Williams (USA) vs. Garbine Muguruza (ESP)[12]/Carla Suarez Navarro (ESP)[12]i
i3. Men's Singles — Third Round
Tomas Berdych (CZE)[6] vs. Teymuraz Gabashvili (RUS)i
Not Before 1:30 AM (Monday) IRDT
i4. Men's Singles — Third Round
Gael Monfils (FRA)[20] vs. Richard Gasquet (FRA)[12]i
Grandstand — From 7:30 PM IRDT
i1. Mixed Doubles — Second Round
Taylor Townsend (USA)/Donald Young (USA) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[2]/Alexander Peya (AUT)[2]i
Not Before 8:30 PM IRDT
i2. Men's Singles — Third Round
Marin Cilic (CRO)[14] vs. Kevin Anderson (RSA)[18]i
i3. Men's Singles — Third Round
Feliciano Lopez (ESP)[19] vs. Dominic Thiem (AUT)i
i4. Women's Singles — Fourth Round
Lucie Safarova (CZE)[14] vs. Shuai Peng (CHN)i
Court 5 — From 7:30 PM IRDT
i1. Junior Boys' Singles — Round 1
Chan-yeong Oh (KOR) vs. Francis Tiafoe (USA)[6]i
Not Before 9:00 PM IRDT
i2. Mixed Doubles — Second Round
Hao-Ching Chan (TPE)/Max Mirnyi (BLR) vs. Ashleigh Barty (AUS)/John Peers (AUS)i
i3. Men's Doubles — Third Round
Daniel Nestor (CAN)[3]/Nenad Zimonjic (SRB)[3] vs. Scott Lipsky (USA)/Rajeev Ram (USA)i
i4. Mixed Doubles — Second Round
Anabel Medina Garrigues (ESP)/Raven Klaasen (RSA) vs. Katarina Srebotnik (SLO)[6]/Rohan Bopanna (IND)[6]i
Court 11 — From 7:30 PM IRDT
i1. Junior Girls' Singles — Round 1
Katrine Steffensen (USA) vs. Greetje Minnen (BEL)i
Not Before 9:00 PM IRDT
i2. Men's Doubles — Third Round
Mariusz Fyrstenberg (POL)/Marcin Matkowski (POL) vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4]i
i3. Women's Doubles — Third Round
Lucie Hradecka (CZE)[11]/Michaella Krajicek (NED)[11] vs. Zarina Diyas (KAZ)/Yi-Fan Xu (CHN)i
i4. Mixed Doubles — Second Round
Kveta Peschke (CZE)/Marcin Matkowski (POL) vs. Christina McHale (USA)/Stefan Kozlov (USA)i
Court 17 — From 7:30 PM IRDT
i1. Men's Doubles — Third Round
Eric Butorac (USA)[12]/Raven Klaasen (RSA)[12] vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)/Philipp Oswald (AUT)i
i2. Women's Doubles — Third Round
Vania King (USA)/Lisa Raymond (USA) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[4]/Elena Vesnina (RUS)[4]i
Not Before 10:30 PM IRDT
i3. Men's Singles — Third Round
Adrian Mannarino (FRA) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)[17]i
i4. Men's Doubles — Third Round
Vasek Pospisil (CAN)[8]/Jack Sock (USA)[8] vs. Carlos Berlocq (ARG)/Leonardo Mayer (ARG)i
|