نمایش پست تنها
قدیمی 01-19-2016, 10:23 PM   #25
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر؛ تحلیل و گفتگو پیرامون اولین گرنداسلم سال، آزاد استرالیا (Australian Open) 2016)

اکثر گفتنیا توسط دوستان گفته شد همه هم حول درخشش ورداسکو بود که هم بازی زیبایی بود همه نتیجش باب میل راجریون ولی از دوستان راجری خصوصا روژین جان تقاضا دارم بنزین رو اتیش رافا دوستان نریزی نتایج رافا نا امید کننده بوده و این اتفاقی که برای هر ورزشکاری میفته و دوره ای افت میکنن از شانس رافا مصدومیتاش اجازه نداد ریتم خودشو حفظ کنه و اعتقاد دارم پیروزی های اخیری که حریفان مقابل رافا بدست اوردن تابوی شکست ناپذیری رافا شکسته شد همین ورداسکو بازی های زیادی رو در تلاش بود فقط ست بگیره هرچند چند بارم یقه رافا رو گرفت ولی الان دیگه رافا اون فرد اماده قبلی نیست.
ضمنا از بازی خوب ورداسکو نباید گذشت از اون بازی هایی بودش که میتونست با نتیجه سنگین ببازه و یا پیروز بشه بازی بسیار پرریسکی ارائه کرد و کل بازی دستش بود بد بازی میکرد میباخت خوب بازی میکرد میبرد از شانسش بازیش گرفتش و تونست یجورایی انتقام شکست سمی 2009 بگیره هرچند زمین تا اسمان این بازی با اون بازی فرق داشت.
در هر صورت همچنان نادال تنیسور برجسته ای و همونطور که خودشم گفت باید راهشو پیدا کنه ولی شرایطش خوب نیست بنظرم رافا باید تمرکزشو بزار رو خاک چون تو خاک تنها جایی که بازی هجومی تنیسورا کمتر نمود داره و رافا میتونه نتیجه بگیره البته شرطم داره اونم این که باید رافا خودشو برای پیروزی بر نفر 1 دنیا یعنی نواک اماده کنه و راهی برای پیروزی بر نواک پیدا کنه نه اینکه خودشو وقف بازی با رنکینگهای پایین تر کنه و تا زمانیکه رافا نتونه نواک اماده رو شکست بده که خیلی خیلی سخته من پیش بینیم عدم توفیق در ادامه فصل برای تنیسور دوس داشتنی اسپانیایی.
کتمان نمیکنم مثل هر راجری دیگه خواهان شکست رافا و نواک هستم مثل رافا و نواک دوستان که دوس دارن راجر حذف بشه که طبیعی ولی وقتی بزرگ مردی مثل رافا در این شرایط قرار میگیره و شکستای خیلی دردناکی داره عمیقا ناراحت میشه ادم امیدوارم رافا هرچی مسترز ببره ولی رکورد راجر رو نزنه که فکرم میکنم کار خیلی خیلی خیلی سختی داره برای شکست رکورد گرند راجر ولی نواک فعلا شرایطش خوبه ولی تا زمانیکه به 14 رافا نرسه و اینکه چ زمانی برسه خیلی شرط اون موقعست میشه گفت نواکم میتونه یا نه در هر صورت به شخصه خودم نواک رو از نظر تکنیکی و هوش خیلی قبولش دارم و دوس ندارمرافا نواک رکورد گرند راجرو بزنن ترجیح میدم یک دهه دیگه این اتفاق بیفته تا الان ،ولی بین رافا و نواک خودم به شخصه نواک رو بیشتر قبول دارم بخاطر نوع بازی و تکامل و ثباتی که در بازیش داره قابل تقدیر،یکی از بهترین تصمیمان نواک اضافه کردن بکر به تیم مربیگریش بود بعد حضور بکر ،نواک تونسته با تسلط بیشتر و باهوش تر بازی کنه سرو بهتری داره رو نت خیلی بهتر کار میکنه هجومی تر از همه مهمتر توع بازیش و کلا بازیکن کامل تری شده تنیسوری که بنظرم در پایان کریر حرفه ایش با توجه به دستاورداش از نادال بزرگتر یاد میشه و شایدم از راجر پیشی بگیره که اگه این اتفاق بیفته من شخصا قبول میکنم بهترین تنیسور تاریخ نواک خواهد بود یکی از دلالیلی که گرندار رو داغ کرده رقابت این 3تنیسور تا چند سال دیگه مشخص میشه هر یک چه نتایجی دربر داشتن.
از استرالیا فاصله گرفتم حذف رافا ،هالپ و ونوس عجیب ترین نتایج دور اول بود باید بنتظر شگفتیهای دیگه در دورای بعدی بود اندی امروز براحتی پیروز شد باید ببینیم بچش در طول این دو هفته بدنیا میاد یا که اندی با توجه به قرعش بنظرم حداقل تا سمی خواهد اومد.
دور دوم هم از بین مدعیان سخت ترین بازی برای راجر که میتونه دردسر ساز بشه هم این دور هم دور بعد که احتمالا با گریگور ،راجر اگه بازی خودشو انجام بده قطعا پیروز ولی اگه مثل بازی با رائونیچ باشه شکست راجر تا قبل سمی میسر میشه در هر صورت اگه راجر در دور های ابتدایی حذف بشه تعجب نمیکنم هر چند احساس درونیم اینه که راجر اگه به کیریوس نخوره تا سمی میره هرجور شده.ضمن اینکه بنظرم نیشی میتونه مهمترین حریف نواک باشه تا قبل سمی و انتظارم اینه که نیشی برای نواک دردسر درست میکنه تنیسوری که اگه اماده باشه هر تنیسوری میتونه بد به چالش بکشونه.
به امید صعود راجر ،یا علی
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: