نمایش پست تنها
قدیمی 04-29-2016, 12:15 AM   #29
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بررسی نقاط ضعف و قوت در تک تک جلسات تمرینی تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hadi manafi نمایش پست ها
یه پیشنهاد بهت میدم هر یک ماه یه بار یه فیلم از خودت بیگیر از کنار یا از پشت سر از بکهند تا اسلایس همشو توی یه فیلم 10 دقیقه ای جا بده هر ماه این کارو بکن وقتی خودت پیشرفت خودتو ببینی انگیزه ی زیادتری پیدا میکنی.زیاد عجله نکن برای حرفه ای شدن چون زمان بر هستش و حداقل باید یه سال کارکنی(یکی تو این یه سال میشه فدرر یکی حتی یه باز یسالمم نمیتونه بکنه)توی این یه سال فقط سعی کن توی ضرباتت ثبات داشته باشی و از صدتا ضربه 100تاشم عین هم باشه چه از نوع ضربه چه اسپینو قدرت ضربه.و یه مسئله ی مهم این که فقط از فیلم های تنیسور ها استفاده کن روزی 4.5 ساعت فقط تنیس نگاه کن خیلی تاثیر گذاره.امری بود در خدمتم

مرسی خوش حالم که جواب سوالامو دارم از این انجمن میگیرم عالیه با شما داره انجمن رونق میگیره

اره ابزارهایی هستند که میشه روشون حساب کرد و باعث پیشرفت و دقت بشن مرسی از راهنمایی و مشاوره جهت پیشرفت تنیس واقعا عالیه

منظورتون یه بازی تنیس رو نگاه کنم هر روز چون هر بازی تنیس خودش 4 یا 5 ساعت طول میکشه یا منظورتون ویدیوهای آموزشی تنیس هست ؟

جاتون خالی امروز رفتم تنیس بعد چند ماه روحیم عوض شد ولی باید از این فرصت ایجاد شده که میتونم با مربی کار کنم سریعتر استفاده کنم درسته عجله نباید کرد اما یکروز هم یکروزه و خیلی تاثیر داره

برای اینکه نفسمون و استقامتمون بره بالا باید چیکار کنیم دوره پارک بصورت معمولی بدویم یا نه تمرین دیگه ای داره ؟
برای اینکه شدت ضربات توپ به دست و کتف کمتر بشه باید باشگاه رفت ؟ اگه نریم متوفق میشیم ؟
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول