نمایش پست تنها
قدیمی 05-07-2015, 11:00 AM   #24
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
قرار نیست نادال راجر یا نواک یا هر ورزشکار دیگه ای همیشه در سطح اول باشن و همیشه پیروز
همین کیریوس پارسال تو دورچهارم یا کوارتر ویمبلدون نادال را حذف کرد و کلی تیکه انداختن راجریا به نادالیا!
باید افول و غروب هر ورزشکاری را باور داشت چیزی که برای بعضی طرفداران افراطی راجر پذیرفتنی نیست و هنوز برای گرند هجدهم و نامبر وان حرفهای مضحک می زنند و رویا پردازی میکنند

پ.ن: ورزشکاری مثل نواک را نمیشه از خودراضی و مغرور دونست یه شخصی مثل کریس رونالدو شایسته این صفته
نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
یه توضیح مختصر بدم به دوستان که این جناب Novak طرفدار نوله نیست و فقط ضد راجره ... با طرفدارای جوکو اشتباه نگیرینش

دوست عزیز
نتیجه گیری شما از نوشته های من مضحکه
البته برام هم مهم نیست که دیگران چطور در مورد من قضاوت کنند
من از نوشتن در مورد تنیس در این تاپیک لذت می برم
همین که متوجه میشم حداقل 100 نفر نوشته من را میخوانند لذت می برم و برام تشکر جمع کردن هم مهم نیست چون دنبال کسب محبوبیت به هر قیمتی نیستم درست بر خلاف شما!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
زیاد تفاوتی نکرد از نظر امتیازی واسه اسطوره، چون اگه مادرید رو به مراحل بالا میرسید از رم انصراف میداد.

حالا اینجا رو زود رفتیم کنار ولی رم رو با قدرت برمیگردیم و جبران میکنیم

ضمنا اینطوری بهتر شد، با حضور در رم که به رولند نزدیک تره، بیشتر توی شرایط مسابقه میمونیم.

پس نتیجه میگیریم باخت دیشب بموقع بود و هم رم هم رولند باس ماس!

توجیهات و خوشبینی(نمیگم رویاپردازی) مفرط شما خیلی جالبه اما اما اما رم و رولند واس ماس

ضمنا بعضی کاربران بیخود جوسازی نکنند و تهمت نزنند به هیچ عنوان بحث توهین نیست باید جنبه داشت
فدرر خدا که نیست نعوذ بالله! که نشه از گل نازکتر بهش گفت
فدرر هم مثل تمام اسطوره های قبلی تنیس مثل سمپراس ادبرگ لندل مک انرو و... بالاخره داره به پایان تاریخ مصرفش نزدیک میشه همانطور که نادال و نواک هم بالاخره چنین روزهایی را خواهند دید همانطور که قبلا هم گفتم سال 2015 اگر اون خوش شانسیهای 2014 فدرر را همراهی نکنه سال سیاهیه براش

ویرایش توسط Novak. : 05-07-2015 در ساعت 11:22 AM
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Novak. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: