نمایش پست تنها
قدیمی 09-14-2015, 08:51 PM   #390
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN)نیویورک- 2015)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
من دیدم دوست عزیزی گفته که حق نواک پیروزی نبود!
آخه برادر عزیز این چه حرفیه!؟

قبول که راج بازی خوبی کرد درسته که راج خیلی بهتر از ویمبی بود
اما مگر نواک با چه نتیجه ای برد!؟ مگر مقتدرانه تر و بهتر از این هم ممکن بود؟
3-1 و با نتایج 6-5,4-6,7-6,4-4
نه بازی 3-2 شد نه هیچ ستی را با تایبرک برد که بگیم ذره ای شانس هم دخیل بوده!
امروز تنها فاکتوری که نواک توش ضعیف بود و دلیلش را هم گفتم سرویس بود
راج بنظر من همون راج بازی با استن بود اما مگه کسی توقع داشت به همون راحتی از پس نواک هم بر بیاد؟
همینکه راج تونست بعد از اون ست وحشتناک اولش خودش را جمع و جور کنه و اون ست 2 بی نظیر
ما را مهمون کنه نشون می ده چقدر آماده بوده حتی از لحاظ روانی
به عنوان یک طرفدار نواک ست سوم برام بسیار سخت گذشت چون بوی برد راجر می اومد بیشتر
اما اون چیزی که ست سوم و بعد کل بازی را به نواک داد قدرت روحی بینظیر و جنگیدنش برای هر پوینتی بود
راج ماشین نبود که اشتباه نکنه بلکه بازی عالی نواک اون را وادار به اشتباه میکرد
بنظر من عملکرد کلی راج در این بازی قابل قبول بوده و کسی بهتر و بیشتر از این نمی تونست نواک را به دردسر بندازه
باز هم ستایش میکنم عملکرد کم نظیر نواک را در خانه! راج
شرایط به گونه ای بود که انگار بارسلونا در آلیانس آرنا مهمان بایرن بوده در مقابل هفتاد هزار تماشاچی و کمک داورهای مونیخی و این بارسا بود که با غیرت و نبوغ بازیکنانش بایرن را 3-1 زد
در مورد خط نگهدارها نگاهی کنیم به سینسی
ظاهرا این مسئله در آمریکا سنته!
در سینسی نواک فقط یکبار برک شد اونهم بازهم بخاطر اشتباه فاحش داور خط که دقیقا در برک پوینت امتیاز را تقدیم راج کرد!
راجی ها باید یادشون بیاد تو ویمبی چطور داورهای خط توی سمی کاملا در جهت منافع اندی بودند در بازی با راج
اونجا همه تو تاپیک اشاره میکردند اما امروز نه!

خوشحالی نکردن نواک بنظر من تا حدود زیادی برمیگرده به عملکرد زشت تماشاگران نیویورکی و من این را یک دهن کجی محترمانه و نشانه دلخوری نواک می دونم
اگه منظورتون به من و صحبتام توی چت باکس هست، بله بنده هنوز معتقدم که راجر استحقاق بیشتری واسه قهرمانی داشت.
نواک اصلا و ابدا در حد استانداردهای خودش نبود و اگر راجر توی اون برک پوینتا تمرکز بیشتری داشت شاید الان نتیجه چیز دیگه ای بود.
در هر صورت به عنوان هوادار رافا از این نتیجه مسرورم و امیدوارم رافا کمی به خودش بیاد.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: