نمایش پست تنها
قدیمی 03-20-2017, 05:26 PM   #63
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث ، گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز ایندین ولز

تبریک قهرمانی به دوستان عزیز کسب 25 مسترز راجر عزیز و امیدوارم همچنان خوب بازی کنه و باطراوت البته.
دیشت استن بهترین بازی تورنمنتشو انجام داد و خیلی میلیمتری بازی باخت راجر نتونست ریتم استن بگیره و منتظر فرصت شد تا اواخر ست با توجه به اینکه خودش زننده سرو اول بوده بعد استن از فرصت استفاده کنه اون موقع نمیتونه دیگه استن برگرده و ستو میبازه دقیقا مثل ویمبلدون 2015 جلوی ماری با همین حربه به پیروزی رسید دیشب استن با اون اشکاش نشون داد اومده بود ببره و خودشو بازنده نمیدید انصافا هم بازی پایاپای بود ولی اینبار راجر اشتباه مونت کارلو نکرد و بازی در دو ست تموم کرد تا بدون دادن حتی 1ست قهرمان بشه و فقط یکبار بریک شد در کل تورنمنت که همین بازی بود.
بدون شک سال 95 راجر ربع آخرش شاهکار کرد وقتی اون روز دیدم اعلام کردن راجر المپیک نیست و 6 ماه استراحت میکنه خیلی ناراحت شدم مصدومیت در این سن و در این ورزش حرفه ای خیلی کارو سخت میکنه از دست دادن المپیک ، اپن آمریکا و پایان فصل بدون راجر خیلی سخت بود تا این فصل رسید و راجر بدون شک دو بازی که با نادال انجام داد زیباترین و بهترین بازیش بود و این دو بازی قطعا برای راجریون عزیز به یاد ماندنی.

هنوز اعلام نشده راجر در میامی نیستش یا هستش اما همچنان فکر میکنم راجر شرکت نکنه خصوصا با این قهرمانی طبیعتا دوس داره بیشتر حال کنه و چند روز دیگه باید بیاد میامی و این سخت میکنه کارو. راجر خودش طبیعتا شرایط بدنیشو میبین و امیدوارم اگه طراوت داره فیزیکش شرکت کنه ،یادمون نره راجر شرکت کنه به مراحل پایانی هم برسه سال بعد براش سخت میشه دفاع از این همه امتیاز در ربع اول سال ،سابقه راجر نشون میده شرکت نکنه.
اگه شرکت کنه پس شک نکنین راجر برای نامبر وانی هدف داره و بدنبال امتیازات هارد هستش.میامی شرکت کنه فرصت کمی داره تا مونت کارلو و بعدش با فاصله هم مادرید و رم ، فکر میکنم راجر مسترزای خاک حداکثر دو و حداقل یک مسترزو شرکت کنه.
بنظرم راجر اگه شرایط فیزیکیش اجازه میده با توجه به نبود اندی و نواک و اینکه در سیدبندی راجر جزوه 4نفر برتر سید میامی میتونه شانسشو برای میامی امتحان کنه جاییکه 11 سال از قهرمانیش میگذره.
به شخصه از راجر تا فصل چمن دیگه انتظار ندارم و بعد از خاک ، کار راجر شروع میشه و امیدوارم ویمبلدون محبوب راجریون بدست پادشاهش برسه.همه اینا بستگی داره راجر تو فکرش چی باشه دنبال عنوان یا نامبروانی یا حضور در بالای جدول.

سال نو همه عزیزان تنیسی مبارک باشه امیدوارم سال 96 به آرزوهاتون برسین سعی کنین میرسین سلامت باشین کنار خانواده محترم و در انتها یک تشکر بسیار ویژه دارم از پاور نازنین که در سالی که گذشت خیلی یارو یاور بچهای تنیس بود و منم که زیاد مزاحمش شدم.
موفق سلامت پیروز و راجری باشین.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: